Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wczoraj z Rs3 się ciąłem :decayed:

Co do wypadku - byłem na miejscu, jak z auta był wyciągany kierowca, potem czekałem aż wpakują je na lawete. Miał chłop bardzo duże szczęście, że nic mu się nie stało.

Według opini taksiarzy ostro grzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten łuczek nie jest aż tak nie przyjemy. Pamiętam jak lecieliśmy we 2 niedawno (Ty B7-ką) i mieliśmy dobrze ponad 100km/h więc ile on leciał że go tak miotnęło jak szatan ? ? :kox:

Jaki wynik z RS3 ? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs'em moim przeleciałem tam raz 160, ale miałem zdziwko, bo policja stała z suszarką przy dworcu. Na szczęście mieli petenta, bo jakbym wpadł 160/50 byłoby na pewno nie przyjemnie :polew:

Rs3 z pod świateł, koło 190 długość Rs3 przede mną. Z rolki ja najpierw troche się wysuwam do przodu i tak zostaje do około 200.

Na uwagę zasługuje świetny Launch Control Rs3 - miażdzy mnie na starcie :hi: , ale później troche go dochodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs'em moim przeleciałem tam raz 160, ale miałem zdziwko, bo policja stała z suszarką przy dworcu. Na szczęście mieli petenta, bo jakbym wpadł 160/50 byłoby na pewno nie przyjemnie :polew:

Rs3 z pod świateł, koło 190 długość Rs3 przede mną. Z rolki ja najpierw troche się wysuwam do przodu i tak zostaje do około 200.

Na uwagę zasługuje świetny Launch Control Rs3 - miażdzy mnie na starcie :hi: , ale później troche go dochodze

Czyli wychodzi z tego, że jego 300kg mniej i dobra skrzynia przewyższa różnicę o 100KM :rolleyes:

WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ! ! ! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i wzajemnie Wesołych Świąt ! :wink4:

a ja dziękuje za płytkę,odebrałem w czwartek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i spokojnych Świąt :) Niech wszyscy porządnie wypoczną :hi:

swoją drogą Bieniek to ja Cię nie poznałem z początku.. myślę ktoś piany tym seatem śmiga czy co.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych, spokojnych i spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Ambro. Ale gdy zrobisz już chipa, to Rs3 będzie fruwać. Widziałem, że wyciągają z tego 410 km samym chipem. To dziwne, bo TTRS mający ten sam silnik wyciągają do 390-400km.

Cytat kolegi z PKA Audi apropo dachowania Audi na podwalu :

to nie było klubowe auto... to mój kuzyn jechał do pracy... obydwa obojczyki złamane, odbite płuca, ogólnie trochę połamany, stan ciężki w szpitalu ale wyjdzie z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...