Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Czołem,

szukam chętnych, którzy podjadą ze mną obejrzeć klubowe auto do Sokółki, czyli 400-430 km od nas na wschód (okolice Białegostoku). Oczywiście komp byłby wskazany :-) Zwracam kasę za paliwo i stawiam oczywiście jakieś papu i pićku :-) Data dowolna ale najlepiej okolice weekendu :-) Jak chętnych nie będzie to... też nic się nie stanie bo nie jest to Audi moich marzeń ale po obejrzeniu miliona okolicznych szrotów i z braku laku mogę wziąć, przynajmniej nie kosztuje 100000000 + opłaty, więc jakaś kasa na mody zostanie :-)

A tu link do auta http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-1-8t-quattro-bezwypadkowe-CID5-IDfVQ0T.html#a3d03c461c

Jest też na forum w dziale na sprzedaż.

Pozdro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa Łepski zamiast kibicować to na forum siedziałeś i widzisz co narobiłeś...

Z każdego auta można ulepić coś fajnego :-) W każdym razie temat nieaktualny bo na aucie łuszczy się klar, poczytałem trochę o tym i jedyne rozsądne rozwiązanie to malowanie całego samochodu a w to nie chcę się bawić, to ma być auto tymczasowe na rok, góra dwa lata więc jakieś koło, remap to można kupić/zrobić ale nie malowanie całego auta :-)

W sobotę jadę oglądać e46 330i a w niedzielę stare S3, w odwodzie jest jeszcze Impreza GT turbo i Leon ARL więc może coś w końcu trafię. Są też w okolicy dwie S4 B5 ale nie wiem czy warte zachodu, jedna zielona z Kościerzyny a druga niebieska z trójmiasta z czarnymi środkami lamp, jak coś wiecie na ich temat to będę wdzięczny za info.

Edytowane przez Maciek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów nie chciałby pomóc przy montażu xCarLink, modułu BT oraz czujników Valeo ? Mogę zapłacić, mogę postawić kratę piwa ( czy cokolwiek będzie chciał :) ) i ja wspólnie obalić . Wyjeżdżam na wakacje i chciałem wszystko ogarnąć, a że boję się popsuć coś bardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktore ASO Audi w 3M warte polecenia?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie naprawiacie swoje Audi w trójmieście? Poszukuję kogoś godnego polecenia który usługi wykonuje bardziej z pasji do marki Audi niż w celu tylko zarobkowym? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie naprawiacie swoje Audi w trójmieście? Poszukuję kogoś godnego polecenia który usługi wykonuje bardziej z pasji do marki Audi niż w celu tylko zarobkowym? ;)

http://az.gda.plbędzie pan zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z kuj-pom, ale mam pytanie do Was, czas na wakacje i wybór padł nad morze ;) Wiecie może do jakiego miasta warto się udać, aby było gdzie pochodzić, a nie tylko smażyć się na plaży ? Wiecie gdzie szukać jakiegoś noclegu w przystępnej cenie ? :) Urlop od 25-07 :)

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Olo robi wydechy? Bo nie mogę się dodzwonić a coś pamiętam, że widziałem dawno temu jak Ziomek spawał jakiś. Potrzebuje zrobić DP do 1.8t. Ew. jakiś inny warsztat możecie polecić.

Edytowane przez Maciek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek powiedział że wyspawa [emoji12] +48 508 852 749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się coś w 3city? Kiedy jakieś spoty? Wczoraj odbył się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucierpiał ktoś w czasie ostatniej ulewy?

Całe szczęście w kaszubskie żwiry wszystko wsiąka.

Propozycja ogniska aktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Zablokowalem radio Symphony II , a jutro jadę na wakacje ! Co mogę zrobić ? Kodu nie znam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja ogniska aktualna

kto chetny powiedzmy na przyszly week?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...