Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

o tym samym myślę :good:

na ja w sumie szukałem A6,ale stać mnie było tylko na golasa,więc kupiłem A4 z w miarę niezłym wyposażeniem.

...no ale całe szczęście,bo bym was wszystkich nie poznał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mialem raz Mesia 320 cdi w automacie ... tez z jakims tam tipem czy co to bylo ... i nigdy wiecej ;D wiec jak bym byl na twoim miejscu to olal bym tipa i szukal manuala .

Ty nie porownuj kijowej skrzyni w mesku , co nawet prawdziwego trybu recznego nie ma z TIPtronikiem, ktory od lat jest chyba najlepsza skrzynia.

swoja droga mam rozumiec ze pasek 130 koni chodzi lepiej niz 3.2 CDI :kox: :kox: ???

No nie powiem .. skrzynie fatalne sa w mesiu, pewnie i nie powinienem porownywac ale jak by nie bylo to tip tez nie jest manualem a ja jakos nie moge sie do innej skrzyni przekonac .

Mi sie paskiem lepiej jezdzi niz mesiem ... TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa a potem Tomeks bedzie jeczal ze go objezdzaja i nie da rady wyprzedzac normalnie ;P

ale co to znaczy normalnie?

bo w tipie, zwlaszcza jak masz lopatki to redukujesz tak samo albo i sprawniej niz w manualu i auto zbiera sie identycznie bo od 3 biegu w zwyz pracuje calkowicie bez poslizgu.

a mercem c270 cdi tez sporo jezdzilem i poza wlasnie slabym trybem recznym to niewiele zlego mozna o tym silniku ze skrzynia powiedziec. zwlaszcza po programie na ~200koni..

____

Kacza, jak miałem 20 lat to tez mi sie biegi zmieniac chciało. :gwizdanie:

teraz po przejechaniu 3/4 mln km juz mi sie znudziło i czas na emeryturke... zawsze druga reka mozesz kobiete za kolanko potrzymac albo kawe wypic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tip do a6 bedzie jak znalazl...

Bierz tipa

ta,ty mi dobrze nie doradzisz :disgust:

...jak Paulina się chciała zemną umówić,to tez mówiłeś "...eee,nie warto..."

:gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też początkowo szukałem A6 albo Volvo s80 ale padło na A4 bo trafił się zadbany i serwisowany do samego końca egzemplarz, mam go rok i myślę że powoli czas przesiąść się na A6 3.0 ale nie wiem czy uda mi się teraz czy jednak na wiosnę ....

ale wybór dobry Tomek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam kocham swojego przedwojennego tipa !!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

w korkach się mega jeździ, wyprzedza się mega dobrze, zero problemu no i na światłach nikt mnie nie objeżdza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

chociaż nie powiem, chciałabym mieć manuala, ale tylko poto żeby móc na hamownie auto wstawić :D :D :D hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż nie powiem, chciałabym mieć manuala, ale tylko poto żeby móc na hamownie auto wstawić :D :D :D hahaha

to jedz na hamownie gdzie nie panikuja tak jak w tune-upie i bedziesz miala.

jakos Rogal przy chipowaniu automatow bez stresu je hamuje i nic zlego jeszcze z tego nie wyniklo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na światłach nikt mnie nie objeżdza :gwizdanie

ale aftomata każdy na światłach objedzie :cool1:

[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 21:34_________________________________________________

jakos Rogal przy chipowaniu automatow bez stresu je hamuje i nic zlego jeszcze z tego nie wyniklo...

bo ma odpowiednią hamownie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez robert też ma odpowiednią, on mi shamuje, ale powiedział, że na moją odpowiedzialność i, że pomiar może być nieprawdziwy bo w automatach często wychodzi zaniżony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez robert też ma odpowiednią, on mi shamuje, ale powiedział, że na moją odpowiedzialność i, że pomiar może być nieprawdziwy bo w automatach często wychodzi zaniżony....

no comment

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alona Ty sie dziwisz, ze nikt na swiatlach nie moze Cie objechac .. jak Ty z jakimis Tico i Matizami stajesz :kox:

:foch: :foch: :foch: :foch: :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...