Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

mnie kusi sprawdzenie, bo jestem ciekawa ile moja czarna strzała ma mocy, i czy rzeczywiście tego virusa ma bo nie mogę znaleźć żadnych papierów do tego...

nie wiem... Rob555 odradza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

jak on odradza to sobie odpusc wkoncu jest specem :wink4:

może to zrobić na moją odpwoiedzialność :)

dlatego pytam czy ktoś z "naszych" hamował, bo sporo się naczytałam o tym, a chcę żywych argumentów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z B6 pytanie za dyszkę, szwagrowi nie działa nawiew na przednia szybę co to może być ?? :cool1:

Probowałem z niego głupka zrobić, że niby nie umie się klamotyzacją obsługiwać ale nie daje się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob555 odradza...

Dlaczego?

właściwie tak do końca to nie wiem, zapytam się go jutro dokładnie, bo jadę na wymianę oleju :decayed:

http://dieselteam.pl/forum/viewtopic.php?p=50595&highlight=#50595

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob555 odradza...

Dlaczego?

bo on już taki jest :rolleyes:,zanim ci zrobi coś przy aucie,to nastraszy,ze może się zepsuc 1000 rzeczy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to zmierz ile ma koni ,tip to mocna skrzynia i na pewno przeżyje hamowanie. Tylko po co ?? Chcesz się dowiedzieć ,że ma 140 KM :wink4:

Bardzo wątpię ,że masz chip :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę przyjechać moim byłym B5 w serii , staniemy na kreskę i nie będziesz musiała skrzyni forsować na hamowni :decayed:

Trochę za ostro powiedziane :mysli:

Przepraszam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm... :evil:

chyba nie doceniasz mojej czarnej strzały!!!!

ona ma niezłego kopa, no może nie na tych kołach... hehe :confused4:

a swoją drogą na krechę to mogę nawet z Twoją B6ka stanąć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z b6 miała byś pewnie większe szanse :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na spocie może by bardzo ciekawie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z B6 pytanie za dyszkę, szwagrowi nie działa nawiew na przednia szybę co to może być ?? :cool1:

Probowałem z niego głupka zrobić, że niby nie umie się klamotyzacją obsługiwać ale nie daje się :decayed:

podłączałes pod kompa ?? moze bląd jest jakis w panelu sterowania klimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wiem, zapytam się go jutro dokładnie, ...

http://dieselteam.pl/forum/viewtopic.php?p=50595&highlight=#50595

Moim zdaniem problem tu opisywany wogóle nieistnieje, bo jeżeli tak by było to producent zablokowałby możliwość zmiany trybu pracy z D na N w czasie jazdy, a tak nie jest. Zauważ, że możesz w czasie jazdy wyrzucić na (luz) N nie używając przycisku od blokady. Instrukcja obsługi opisuje tylko sposób ponownego zapięcia biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wiem, zapytam się go jutro dokładnie, ...

http://dieselteam.pl/forum/viewtopic.php?p=50595&highlight=#50595

Moim zdaniem problem tu opisywany wogóle nieistnieje, bo jeżeli tak by było to producent zablokowałby możliwość zmiany trybu pracy z D na N w czasie jazdy, a tak nie jest. Zauważ, że możesz w czasie jazdy wyrzucić na (luz) N nie używając przycisku od blokady. Instrukcja obsługi opisuje tylko sposób ponownego zapięcia biegu.

jest to bardzo niezdrowe uzywanie skrzyni. slyszalem o ludziach ktorzy podobno w ten sposob chcieli oszczedzac paliwo hahah :wallbash: :wallbash: chodzi nie tylko o smarowanie ale o to ze skrzynia dziala "w druga strone" czyli przenosi naped z kol na elementy wykonawcze a nie na kola. dlatego holowanie o ile wogle jest dopuszczane w automatach to jest ograniczone do jakis niskich predkosci , w stylu 50km/h.

ale to wszystko moim zdaniem wymaga dluzszego czasu zeby zrobic kuku skrzyni i jedno hamowanie nie powinnio stanowic zagrozenia. tylko faktycznie po co to robic? raczej automatow nie kupuje sie do wyscigow wiec pare koni w ta czy w tamta nie powinno robic az takiej roznicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny ja już to wszystko czytałam, ja tylko chcę wiedzieć czy ktoś u nas hamował tiptronica i na sobie ktoś tego doświadczył, to tyle. :tongue4:

Wiedzę teoretyczną na ten temat już posiadam. Jest 50000 koncepcji, dlaczego można włączać N itp.

Ano i po prostu chcę wiedzieć ile mam tych koni mechanicznych, czy to grzech?? :kox:

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=62738&st=0 tu jest fajnie opisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów, czy możecie mi podać nazwę jakiegoś serwisu, mechanika, firmy gdzie dobrze mi zrobią obniżane zawieszenie i ogólnie dobrze sprawdzą autko, chodzi mi wylącznie o 3miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...