Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wariujące wskaźniki


Linger

Rekomendowane odpowiedzi

Aa nie mam jeszcze pinu z tego licznika co kupiłem. Jak go zdobyć ?


Tu jest filmik, ale na win 10 mam problem ze sterownikami to tego commandera. Da się to zrobić programem vag com, lub polski vag ? Bo te mi działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych co masz to jedynie Commander ogarnie pin

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już PIN z tego nowego licznika, ale okazało się że na tym plastikowym breloczku przy kluczyku zapasowym nie ma PIN-u tylko jakieś inne cyferki, próbowałem je wstukać ale nie działa. Także muszę wyciągnąć PIN z mojego starego jaegera. Proszę o jakieś porady. Dam rade wyciągnąć PIN z niego w ten sam sposób co z tego VDO ? Czyli kabelkiem Kkl i commanderem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commanderem z ECU spróbuj bo jeagera nie ruszysz.

Oby tylko ten licznik skoro jest niby 99 dał się do immo3 zaadaptować - mi nie poszły dwa liczniki z niskim softem d05 i d07

tu jeszcze link do mojego postu na A6klub: http://www.a6klub.pl/naprawa-licznika-wymiana-licznika-vt81188,15.htm#807997

opisałem tam co i jak z immo3 na podstawie własnych doświadczeń ;)

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ściągnąłem chyba jakiś pin z ECU. Był w okienku login. Jest to 6 cyfrowa liczba. Próbowałem to wpisać tak jak na tej stronie, i wciąż wyskakuje komunikat o nieprawidłowym kodzie.

http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?16839-Kodowanie-licznika-immo3-kodowanie-kluczykow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Commander pewnie w złym miejscu odczytał Ci pin

Podaj wartości z wsadu ecu w komórkach 12E oraz 12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam Was tutaj. Chodzi o wariujące wskaźniki. W moim S4 2000r zaczęły migać wskazówki niczym kończąca się świetlówka, co na to poradzić ? Czy jednak samemu nic nie ugram i trzeba wyciągać zegary i wieźć do elektronika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie bez jakiegoś dobrego elektronika się nie obejdzie, jeśli migają tylko wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...