Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak i czym pomalować grilla ?


bero

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widac na zdjeciu pare odpryskow sie juz pojawilo :wink4:

Dibo jak to malowałeś i po jakim czasie pojawiły się odpryski? :wink4:

A więc tak: już z Niemcowni przywiozłem z pomalowanym całym grillem na czarno. Zeskrobałem tylko farbę z OOOO :> Co do malowania, to był dawany podkład a na to farba. Z tym że farby było dane grubo (nie aż tak dużo, ale troche jej jest). Dlatego też pojawiły się odpryski. Dlatego jestem zdania że lepiej dać pomalować dobremu lakiernikowi. On będzie znał się na rzeczy i farbę tak nałoży że będzie to ładnie zrobione i trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam,lakiernik,frajda jest,jak to zrobisz sam-ze dwa razy spier...lisz a potem juz bedziesz wiedzial i zroisz mistrzowsko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam,lakiernik,frajda jest,jak to zrobisz sam-ze dwa razy spier...lisz a potem juz bedziesz wiedzial i zroisz mistrzowsko :wink4:

Dokładnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę czarnego na aucie. Dołożę trochę chromu i będzie taki swoisty mix :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę czarnego na aucie. Dołożę trochę chromu i będzie taki swoisty mix :naughty:

Pochwal sie efektem póżniej :guma:

ja teraz idę w chrom hyhyhy, rylingi w chromie sa za ładne ,żeby je malować na czarno

Słusznie .. :naughty:

..jakieś konkretne plany ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez spróbuje sił w malowaniu grilla, moze jakis efekt bedzie na granatowym autku, tylko boje sie tego rozszczepienia chromowanych obramówek, czy to nie pęknie, samo to wychodzi po podwarzeniu ? na audizone ładnie to jest zilustrowane ale u mnie angielski cienko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link był wczesniej w tym temacie podawany: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=103669

z tego co widze wszytko wyskakuje na zaczepach

_____________________________________________________________________________________

A wiecie skad można dorwać taki grill ? http://www.audizine.com/gallery/showphoto.php?photo=9278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja własnie w B6 chce tą obwódkę malować, tylko nie bardzo wiem jak ją zjąc, czy sama wyskakuje z zatrzasków czy nie, ktos moze zdejmował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ori grill w B6, tylko z pomalowaną obwódką :wink4:

Jakiś on taki za bardzo siatkowany jak na Ori :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty tam widzisz tą siatkę :tongue4: Bo ja nie bardzo :polew:

Ragguś mówi o tym grillu:

A wiecie skad można dorwać taki grill ? http://www.audizine.com/gallery/showphoto.php?photo=9278

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja bym proponował wszystkie jarmarkowo-odpustowe chromy a konkretnie te gilowe ramki na śnieżno biały mat bardzo stylowo to wygląda widziałem to w B5 sąsiada :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zrób jak możesz fotkę jak to białe wygląda u sąsiada tak z czystej ciekawości , też przymierzam się do pomalowania lub oklejenia tylko tej ramki z przodu na czarny mat auto mam granatowe i brak chromowanych ramek drzwi więc zostawię tak jak piszecie wyżej chromowany znaczek :audi: i będzie git :good: chociaż biały już niedługo pasował by do śniegu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...