Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rano ciezko pali po odpaleniu gasnie i zalewa


quattro kętrzyn

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z rannym paleniem po odpaleniu zaraz gasnie gdy chcen go ponownie odpalic to przez kilka minut tak jakby brak kompresji podbite zawory po paru minutach ponownie zaskoczy lecz znowu gasnie i tak nieraz i 30 min sie mecze jak już zaskoczy to przez jakis czas pracuje nierówno szarpie silnikiem i po kilku monutach pracuje idealnie i pózniej przez cały dzien jest dobrze tylko gdzy postoi dłuzej jakies 5 godzin to po odpaleniu przez 2,3 min jak dodam gazu to gasnie jak niedodam to po tej chwili jest ok i mozna jechac moze ktos to przerabiał dodatkowy problem to nie moge połdaczyc sie vag próbowałem już kilka razy i nic moze ktos wie jak podpiac sie na krótko z góru dzieki silnik 1.8 125 km adr z lpg sekwencja

Edytowane przez quattro kętrzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne objawy, tyle, że w silniku APT. U mnie wadliwa była przepływka. Odepnij wtyczkę od przepływomierza i zobacz czy będzie podobny efekt na zimnym silniku. Jeżeli to nie przepływka to jest jeszcze kilka opcji, ale najpierw sprawdź tą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne objawy, tyle, że w silniku APT. U mnie wadliwa była przepływka. Odepnij wtyczkę od przepływomierza i zobacz czy będzie podobny efekt na zimnym silniku. Jeżeli to nie przepływka to jest jeszcze kilka opcji, ale najpierw sprawdź tą.

jutro rano sprawdze bo takie objawt są tylko rano po nocnym postoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie w adr tez tak miałem ale powodem był puszczający reduktor gazu. Stąd ciężkie poranne palenie bo żałował silnik. Zrób test. Zaklęć zawór gazu. Odepnij wąż od listwy gazu i tak zostaw do rana i próbuj. Jak zaskoczy to gaz. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też miałem takie problemy w ADR, zostało wyczyszczone od przepływki do przepływomierza, zostały wgrane nowe mapy benzyny i gazu, problem zniknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podłączyć VAG bez tego nie ruszy :) Spr. dokładnie bezpieczniki :) i zobacz wiązkę od wtyczki jeżeli wszystko będzie dobrze to podejżewam że ECU do wymiany jak nie pozwala się podłączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...