Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Te dolne odkrecasz srubke od wewnątrz drzwi a następnie pociagasz w stronę tylu auta i wychodzą :) a z tymi srodkowymi nie ma żadnych problemów. Gdybyś chciał je zdjąć to od środka drzwi po zdjęciu boczkow jest dostęp do spinek

dzieki :thumbup1:

Edytowane przez szynszyl_83

Opublikowano

Zapewne śruba będzie już zapieczona i jej nie odkręcisz co było w przypadku liswy, którą wymieniałem u dziadka ostatnio. Wszystko było tak zgnite, że listwa odeszła jednak została śruba w dzwiach z tym elementem nagwintowanym, który siedzi w listwie. Pomogła wiertarka - minuta i po problemie :)

Opublikowano

Zapewne śruba będzie już zapieczona i jej nie odkręcisz co było w przypadku liswy, którą wymieniałem u dziadka ostatnio. Wszystko było tak zgnite, że listwa odeszła jednak została śruba w dzwiach z tym elementem nagwintowanym, który siedzi w listwie. Pomogła wiertarka - minuta i po problemie :)

heh, dokladnie tak bylo w przypadku 4ech sztuk. same listwy tez nie chcialy ani drgac na tych spinkach, musialem je wyrywac :/

Opublikowano
Te dolne odkrecasz srubke od wewnątrz drzwi a następnie pociagasz w stronę tylu auta i wychodzą :) a z tymi srodkowymi nie ma żadnych problemów. Gdybyś chciał je zdjąć to od środka drzwi po zdjęciu boczkow jest dostęp do spinek

dzieki :thumbup1:

Zapewne śruba będzie już zapieczona i jej nie odkręcisz co było w przypadku liswy, którą wymieniałem u dziadka ostatnio. Wszystko było tak zgnite, że listwa odeszła jednak została śruba w dzwiach z tym elementem nagwintowanym, który siedzi w listwie. Pomogła wiertarka - minuta i po problemie :)

heh, dokladnie tak bylo w przypadku 4ech sztuk. same listwy tez nie chcialy ani drgac na tych spinkach, musialem je wyrywac :/

Hehe, tamta była tak zgnita, że sama odchodziła :D Próbowałeś przesuwać w bok czy ciągnąłeś do siebie ?

Opublikowano
Te dolne odkrecasz srubke od wewnątrz drzwi a następnie pociagasz w stronę tylu auta i wychodzą :) a z tymi srodkowymi nie ma żadnych problemów. Gdybyś chciał je zdjąć to od środka drzwi po zdjęciu boczkow jest dostęp do spinek

dzieki :thumbup1:

Zapewne śruba będzie już zapieczona i jej nie odkręcisz co było w przypadku liswy, którą wymieniałem u dziadka ostatnio. Wszystko było tak zgnite, że listwa odeszła jednak została śruba w dzwiach z tym elementem nagwintowanym, który siedzi w listwie. Pomogła wiertarka - minuta i po problemie :)

heh, dokladnie tak bylo w przypadku 4ech sztuk. same listwy tez nie chcialy ani drgac na tych spinkach, musialem je wyrywac :/

Hehe, tamta była tak zgnita, że sama odchodziła :D Próbowałeś przesuwać w bok czy ciągnąłeś do siebie ?

u mnie te listwy dobrze przyleagaly, a ciagnalem za nie do tylu (w kierunku przeciwnym do jazdy) az sie buda ruszala, ani drgnely, tak sie na tych klipsach brudem zalepily. Dopiero srubokret i klips po klipise odrywanie pomoglo.

Opublikowano
  • Autor

Szynszyl.

Korodowały Ci drzwi ? Malowane już były czy może od listew ?

Gdzies kiedys slyszalem wlasnie,ze od listew potrafi wyskoczyc ruda.

Opublikowano

Szynszyl.

Korodowały Ci drzwi ? Malowane już były czy może od listew ?

Gdzies kiedys slyszalem wlasnie,ze od listew potrafi wyskoczyc ruda.

Byc moze byly malowane, ale nie widac tam bynajmniej szpachli pod listwami. Drzwi sa pod listwami w 2och miejscach zezarte, ze palca mozna wlozyc, taka dziura.

Opublikowano
  • Autor

Wrzuć foty :)

Opublikowano

Wrzuć foty :)

no taka sytuacja :dziura: ...

http://postimg.org/gallery/223jsdkqo/98a3a26a/

grubo!

ja mialem bardziej lajtowo ale itak wszystkie drzwi malowałem. razem z fragmentami blotników i kawalek zderzaka tył 600zł

jakby ktoś sie zdecydował to znam fajny patent na zabezpieczenie tego na lata po malowaniu :naughty::naughty:

Opublikowano

jakby ktoś sie zdecydował to znam fajny patent na zabezpieczenie tego na lata po malowaniu :naughty::naughty:

O, to pochwal sie, co to za patent ;)? U mnie teraz drzwi, blotniki beda pomalowane i po calej operacji myslalem ogolnie o nasmarowaniu miejsc pod listwami jakims gestym smarem, albo lepidlem, mazia zeby tam woda nie podchodzila, moze jakims kauczukiem dekarskim, jeszcze nie wiem dokladnie.

Opublikowano

jakby ktoś sie zdecydował to znam fajny patent na zabezpieczenie tego na lata po malowaniu :naughty::naughty:

O, to pochwal sie, co to za patent ;)? U mnie teraz drzwi, blotniki beda pomalowane i po calej operacji myslalem ogolnie o nasmarowaniu miejsc pod listwami jakims gestym smarem, albo lepidlem, mazia zeby tam woda nie podchodzila, moze jakims kauczukiem dekarskim, jeszcze nie wiem dokladnie.

no jak też kombinowałem w ten sposób ale po paru konsultacjach zdecydowalem ze wszedzie zapakuje elaskonu, tego do profili zamkniętych :wink: pod listwy na drzwiach załadowałem, pod te na błotnikach też. Wszędzie tak od serca, później ładnie wycierasz pozostałości na widoku i podobno ma być spokój dożywotnio :naughty: minus taki że dobry tydzien jak otworzylem szybe w aucie podczas jazdy to piekielnie smierdziało

Opublikowano

ze wszedzie zapakuje elaskonu, tego do profili zamkniętych :wink: pod listwy na drzwiach załadowałem, pod te na błotnikach też. Wszędzie tak od serca, później ładnie wycierasz pozostałości na widoku i podobno ma być spokój dożywotnio :naughty: minus taki że dobry tydzien jak otworzylem szybe w aucie podczas jazdy to piekielnie smierdziało

no i gra :thumbup1: dzieki za porade !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tylko ori kupiłem komplet jetem bardzo zadowolony.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja kupiłem używaną ori, z drzwi udało mi się wykręcić śrubkę razem z nakrętką po zewnętrznej stronie (było ciężko, dwie osoby były potrzebne ale puściła w końcu bez żadnych specyfików), wkleiłem ją w listwę i trzyma się bez problemu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odświeżam kolejny temat z listwami

Dorzuce swoje 3 grosze bo zaryzykowałem i kupiłem zamienniki miesiąc temu i wiem jaki problem coś znależć.

Jeśli chodzi o wykonanie zamienników to się mile zaskoczyłem, myślałem że będą w całości z jakiegoś plastiku i tyle, a faktycznie to wygląda tak jakby stelaż plastikowy (nasuwany na spinki) był z wierzchu oblany gumą która jest na całej szerokości listwy aż do dołu gdzie dopasowuje się do progu po zamknięciu drzwi - tak to mogę mniej wiecej opisać.

Ja kupiłem u tego gościa ( link podaje bo sprawdzone, a nie że reklama)

Listwy DOLNE drzwi AUDI A4 B5 95-01 LIFT dol 4szt (4727342677) - Allegro.pl - Więcej niş aukcje.

bo chyba jedyny ma zaznaczone że sprzedaje też spinki. Te też lepiej wymienić bo stare butfieją (jak to plastik)

Jeśli chodzi o orginały/używki to można zapomnieć że znajdzie się coś fajnego, przkopałem chyba wszytkie Autocześci i szroty w promieniu 100 km i nie ma szans znaleść nawet urwanej, polift był produkowany 2 lata i nie ma do tego auta nic (szukałem też blendy klapy -listwa oświetleniowa rejestracji, tak samo nie znalazłem chociaż na allegro są używki, ale ludzie nie znają kodu lakieru.... a na zdjeciach wiadomo, różnie widać)

ja przed wymianą dałem auto do lakiernika bo po zakupie chciałem zrobić wszystko co trzeba - odpryski odrapania i przy okazji dół drzwi żeby zabezpieczyć przed korozją, no i lakiernik powiedział mi żeby przed założeniem przesmarować drzwi tam gdzie będzie listwa jakimś smarem może być ŁT-40 ( towot czy jak to tam sie zwie) żeby woda nie miała styczności z lakierem, ja tak zrobiłem , zobaczymy czy coś to da - niby sensowne - zobaczymy.

Zdjęcia listew po wymianie moge podesłać na email (dla porównania mam jedną nie zmienioną)

Opublikowano

A nie możesz tu wstawic zdjęć? pewnie wielu by chciało zobaczyć jak wyglądają.

Opublikowano

postaram sie wieczorem, zdjecia nie są bardzo jasne (robiłem kiepskim telefonem) w dodatku rozmiar za duż , musze skompresowć....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja do swojego miałem też wymieniać listwy, bo pordzewiały całe mocowania... ale stwierdziłem, że to strata kasy, że można zrobić to tanio a sensownie. Usunąłem po prostu stare mocowania, ładnie wyczyściłem i przykleiłem na czarny silikon denbravena. Trzyma lepiej jak oryginał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.