Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

taki tam oswojony BRUTAL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panie to Ty vcdsa jeszcze nie masz...

Jasne że mam , nawet 3 kabel już mam ;)

ale błędu żadnego nie wywala :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co taka cisza sie zrobiła? ;>

Opublikowano

Swietne autko :)

Opublikowano

Co taka cisza sie zrobiła? ;>

Auto zmieniło właściciela ale nadal jest na forum tyle,że w innym temacie :decayed:

Opublikowano

Ja widziałem to RS4 na żywo i Właściciela wiec nie wiem skąd masz takie informacje.

Powie tak, wystarczy tylko, ze silnik zapala i już człowiekowi chce się żyć. To najlepszy znany ludzkości lek na poprawe humoru, lepszy niż viagra i prozac w jednym! :D

Opublikowano

Co taka cisza sie zrobiła? ;>

Auto zmieniło właściciela ale nadal jest na forum tyle,że w innym temacie :decayed:
Nie wprowadzaj ludzi w błąd...

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano
  • Autor

Co taka cisza sie zrobiła? ;>

Jakoś ostatnio na forum nie wchodziłem, autko ma się dobrze, ja też :P , czujnik wstecznego wymieniony, klocki przód i tył wymienione (na tył trafiły textar) - z przodu wcześniej były ATE i kupiłem również ATE ale za namową Arturo i Hammera odesłałem a kupiłem u Dzika PAGIDy (dzięki Tomek :hi: ).

Na pewno różnica jest taka że pedał jest delikatniejszy tzn przy małej prędkości jest czulszy i przy mniejszej sile trochę lepiej hamuje (pagidy są dużo bardziej miękkie) ale wydaje mi się że tarcze bardziej się grzeją, może to wina pogody w co wątpię, być może winny jest pył który zatyka otwory :myśli: bo teraz jakby łatwiej się zapychają.

Ostatnio wywala mi błąd pierwszej sondy lambda od strony kierowcy (sondy są 4 ) i prawdopodobnie sonda do wymiany, błąd da się skasować ale przy niskich temperaturach rano (poniżej 10stopni) po kilku dniach wraca. Dziś wybieram się do najlepszego speca w PL zobaczymy co powie :D

Swietne autko :)

Dzięki za miłe słowo :hi:

Co taka cisza sie zrobiła? ;>

Auto zmieniło właściciela ale nadal jest na forum tyle,że w innym temacie :decayed:

:mysli: nic mi o tym nie wiadomo, być może ktoś go kiedyś sobie pożyczył, ale jeśli to tylko na noc bo codziennie rano i wieczorem go mam :D

Ja widziałem to RS4 na żywo i Właściciela wiec nie wiem skąd masz takie informacje.

Powie tak, wystarczy tylko, ze silnik zapala i już człowiekowi chce się żyć. To najlepszy znany ludzkości lek na poprawe humoru, lepszy niż viagra i prozac w jednym! :D

Miło było się znów spotkać :hi:

Szkoda że tak późno i nie miałem więcej czasu ;) zgadamy się na automaster bo w czerwcu znów na pewno się wybieram ;)

Opublikowano

Bardzo chetnie tylko wstyd bedzie stanac moim biednym 1.8T przy Twoim potworze czy Mirona ;)

Opublikowano
  • Autor

Bardzo chetnie tylko wstyd bedzie stanac moim biednym 1.8T przy Twoim potworze czy Mirona ;)

No co Ty gadasz, b6 zawsze mi się podobało i jeszcze długo będzie się podobać, tym bardziej że jakoś do b6 mam po prostu sentyment :P

Opublikowano

taaa, tylko ze rynkowa cena b6 wynosi mniej więcej tyle co komplet tarcz i klocków do RS ;)

Najwyżej stanę gdzieś z tyłu ;)

Opublikowano
  • Autor

taaa, tylko ze rynkowa cena b6 wynosi mniej więcej tyle co komplet tarcz i klocków do RS ;)

Najwyżej stanę gdzieś z tyłu ;)

hahahahaha no koszt tarcz to jakiś dramat :D i powoli staję przed tym dylematem :P

Ale nigdy nie patrzymy na auta pod kątem ich wartości rynkowej ;) co najwyżej tego jak ważne są dla właściciela bo zawsze gorzej od 15letniego zadbanego auta wypadnie nowe brudne i zaniedbane ;) poza tym mnie nigdy nie było stać i też pewnie nigdy mnie stać na nowe nie będzie :D

Edytowane przez seves

Opublikowano

taaa, tylko ze rynkowa cena b6 wynosi mniej więcej tyle co komplet tarcz i klocków do RS ;)

na biednego nie trafiło :wink::decayed:

on więcej wachy w miesiącu przejeżdża niż nie jeden zarobi :naughty:

Opublikowano

Nie wchodzcie na smutne tematy o pieniądzach :P

Nawet lekki pomruk RS4 jest wart tych pieniędzy.

PS: miałeś już jakies kreski z jakims BMW?

Opublikowano
  • Autor

Nie niestety, w zasadzie z nikim na kresce jeszcze nie stałem, tzn niby spod świateł sobie czasem esp wyłączę, ale chyba ten pomruk ich przestrasza i odpuszczają :(

PS.

Arturo furka jest u lekarza i przez tydzień paliwa za dużo nie spali to właściciel zaszporuje :P

Opublikowano

najważniejsze, że pacjent po operacji jest całkowicie zdrowy :)


aha, zaszporowane paliwo wypalisz w pół dnia :P

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie Tolek, najważniejsze że operacja się udała ;)

Adam po raz kolejny wykonał kawał dobrej roboty, tych brakujących km nawet nie zależy mi żeby szukał :)

Samochód już od wtorku czeka na odbiór ale jakoś nie mam tam po drodze i dopiero jutro go sprawdzę :D

Edytowane przez seves

Opublikowano

Ja to bym koczował pod serwisem od 5 rano żeby go odebrać ;)

Opublikowano

Dokładnie Tolek, najważniejsze że operacja się udała ;)

Adam po raz kolejny wykonał kawał dobrej roboty, tych brakujących km nawet nie zależy mi żeby szukał :)

Samochód już od wtorku czeka na odbiór ale jakoś nie mam tam po drodze i dopiero jutro go sprawdzę :D

Daj adres...pod hacjendę przyprowadzę.....

:naughty:

ale kopruchy to chyba papierem 150 będziesz ściągał :grin:

Opublikowano
  • Autor

Arturo mam dobry płyn na owady wożę go zawsze w bagażniku :grin:

a adres znany... SPORTMILE :decayed:

Już się nie mogę doczekać, za chwilę wsiadamy z Sirredem w RS6 i lecimy po RS4 :kox:

Edytowane przez seves

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.