Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja wahaczy. Poznań opinie.


Radol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od kilku tygodni jestem posiadaczem a4 b5. Zauważyłem że w moim aucie są jeszcze oryginalne wahacze. Od dwóch miesięcy mieszkam w Poznaniu i kilka osób poleciło mi regeneracje wahaczy. Twierdzili, że jest bardzo dużo osób zadowolonych. Mowa jest o jakimś warsztacie przed lechicką i stacją benzynową. (Niestety nie znam dokładniejszych danych) Osobiście nie bardzo podchodzi mi ten temat, ponieważ preferuje kupno nowych oryginalnych Lemfordera. Może ktoś z Was miał już z tym styczność i faktycznie jest to takie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ponieważ preferuje kupno nowych oryginalnych Lemfordera

to nie sa juz takie jak na 1 montaż ,po 2 to nie są oryginalne tyko dobry zamiennik



nie lepiej kupic same tulejki lemfa i wtloczyc je chocby na imadle

tuleki tak a sworznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co jest lepsze, wymiana na nowe lemfa, czy regeneracja oryginalnych, zakładając, że sam wahacz nie jest gdzieś popękany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam regenerację, ja kiedy w B5 regenerowałem i po dwóch latach jazdy sprzedałem, zero luzu. Co do zakładu to ja robiłem na śląsku, u siebie musisz poszukać kto to robi dobrze i na dobrych tulejach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kto to robi dobrze i na dobrych tulejach

tuleje samemu mozna wymienić bez nie wiadomo jakisch narzedzi ,tuleje są np w intercarsie za grosze .sworznie już musi zakład zrobić bo nie da sie tego normalnie kupić jak by było można takie coś kupić to ja bym mógł cos takiego zrobić ,w sumie np górne jeszcze sworznie bym zrobił bo wiem jak to zregenerować tyle że materiału bym nie miał ( nowe sworznie + podkładki teflonowe + zakrywki )

ja specjalnie kiedyś oddałem do regeneracji żeby zobaczyć jak oni to zrobili i zrobione jest super do tego po 30 tys km mi powiedział ze jak bedzie luz na sworzniu można sobie dokrecić taką zakrywką własnie i dalej jest ok przez jakiś czas


tu jest np coś http://e-katalog.intercars.com.pl/#/ekatalog/osobowe/towary/4618/301010000/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również słyszałem dużo dobrych opinii o tej regeneracji w poz , kolega w passacie na powietrzu jeździ juz kupe czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu jest jeszcze REGUM - regenerują sworznie , tulei nie ruszają raczej. Przyjmują stare na wymianę ale tylko ori/TRW/Lemforder

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 40-60 zł nie pamiętam , ale jak cały komplet to dawali upust 40 zł od całej sumy więc przy 20 może coś wynegocjujesz - http://www.regum.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 to jeszcze w miare 60zł to już nie ok. bo dokladasz 20zł i masz cały dobry (dolny ) bo górne to łatwo zregenerowac lub kupic cały ms za 30zł na 3 lata styknie na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniałem to MS były troszkę droższe ;)

Te regenerowane górne wymienione w 2010 roku wytrzymały 70 tyś km w A4 B5 , potem wymieniłem komplet ale ciągle były ok więc zostawiłem na podmianę i jeżdżą teraz czasowo w A6 bo i tak będę robił wszystkie wahacze niedługo.

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te regenerowane górne wymienione w 2010 roku wytrzymały 70 tyś km w A4 B5

bo sa mocno spasowane te regenerowane , dlatego tyle wytrzymuja ,najwazniejsze sworznie bo gumy jak dobre to i 12 lat wytrzymuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowicki Auto serwis Luboń. Generalnie mają regenerowane. Z założenia jak coś puka zalecają wymianę już całości, chyba że klient sobie życzy. Kalendarz mają napięty ale czas realizacji jest w miarę ok 2-3 dni

Z jakimikolwiek bolączkami jeżdżę do nich od 3 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzwonolem do skorzewa przedni wachacz tzw banan 90zl.... mam pytanie brał ktos od nich wahacz ile przyjechał km???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...