Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pojedyncze stopery pod dywaniki?


pacos

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie fakt, że mam raczej oryginalne dywaniki welurowe ze stoperami (dziurami na bolce wystające z podłogi) natomiast pod każdym dywanikiem mam tylko jeden stoper,-bolec chyba ten po lewej strony. Czy to jest normalne w tych a4kach czy jest tu coś nie tak jak być powinno?


Dobra trochę przesadziłem, brakuje mi tylko jednego tego wystającego stopera i widzę, że jest dziurka tam gdzie powinien on być więc pewnie został wyrwany. Czy jest możliwość taki plastik skądś dobrać do tego?

Oraz też jeśli chodzi o welurowe oryginalne dywaniki to czy te stopery można skądś dobrać? bo mam w nich same dziury i dlatego mi się te dywaniki nie trzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bez problemu znajdziesz wszystko na alledrogo. Kiedyś szukałem i były. Do koloru do wyboru. Pozdrawiam.

Edytowane przez oyamabdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę odkopię temat. Czy jest możliwość wykonania dziur na stopery w dywanikach gumowych ? Mam zamiar zamówić takie oryginalne na alledrogo ale one nie mają dziur na stopery.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się dołącze, czy jest możliwośc zmiany stoperów z takich oryginalnych wkręcanych(z możliwością przykręcenia dywanika taka plastikową niby śrubka) na takie oryginalne stopery kołki bez możliwości przykręcenia dywaników? i czy to możliwe że stopery te w oryginale mają różny rozstaw? miałem wcześniej kombi b5 96 rok i miałem te kołki bez wkrętów i miały szerszy rozstaw od tego audi w sedanie 97 rok które mam teraz (przełożyłem wycieraczki po prostu) mam nadzieje że ktoś mnie zrozumie z tego co tu napisałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...