Skocz do zawartości
IGNOROWANY

strzela bezpiecznik nr 25


Czejen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, po włączeniu zapłonu natychmiast przepala się bezpiecznik nr 25. Panel klimy jest ciemny, nie działają przyciski (tylko podświetlone jest przy zapalonych światłach). Wczoraj mechanik wymieniał tarcze i wahacze z przodu, czy mógł zrobić jakieś zwarcie. Z góry dzięki za każdą podpowiedź.

Edytowane przez Czejen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz dmuchawę i sprawdź czy dalej pali bezpiecznik. Dmuchawa jest pod schowkiem, jak masz fabryczną kilmę to wtyczka będzie od czoła dmuchawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz dmuchawę i sprawdź czy dalej pali bezpiecznik. Dmuchawa jest pod schowkiem, jak masz fabryczną kilmę to wtyczka będzie od czoła dmuchawy.

Po odłączeniu dmuchawy, bezpiecznik też się przepala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś powoli się klaruje, bo po wyjęciu stycznika od sprężarki (267), bezpiecznik nr 25 już się nie przepala. Nawiew powietrza jest OK. Tylko gdzie teraz szukać zwarcia w samej sprężarce? Jakieś pomysły? (-:

Edytowane przez Czejen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłącz samą wtyczke od elektromagnesu przy sprezarce wtedy juz bedziesz miał 100% pewność ze to sprzegiełko.

Edytowane przez Grztom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem i okazało się, że zanim kupiłem autko to jakiś magik połączył przewód zasilający wiatrak chłodnicy z zasilającym sprężarkę... jak to rozłączyłem to wszystko wróciło do normy... okazało się to dopiero jak padła mi sprężarka (szybko po zakupie) i wymieniłem na drugą sprawną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podpinam się pod temat audi 99rok diesel bezpiecznik nr 5- 10A ciagle się pali po załączeniu zapłonu

odpowiada za -- od sterowanie dmuchawa, klimatronikiem podgrzewanymi fotelami ,

odłączne było już chyba wszystko! i nadal się przepala

Panowie pomocy, proszę o jakieś sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...