Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błotnik z aukcji internetowych


Mateos

Rekomendowane odpowiedzi

Coś zapewne bedzie napisane na nim. Jakieś made in taiwan czy coś :D

i ogolnie jest z cienszej blachy

Myślisz że Audi całe robione jest w DE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym błotniku? Sprzedający zakupił go na jakimś forum audi swego czasu. Twierdzi, że go nie użył bo znalazł w swoim kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wie ktos moze ile moze kosztowac ori blotnik w ASO w kolorze samochodu?
Cena w ASO to 1190 PLN i to bez lakieru, tylko podkład!! Też chciałem kupić, ale cena masakruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam nie ma prawie żadnego oznaczenia.
Na dole -w oryginale,będziesz miał nr seryjny oraz logo wybite.
W zamenniku jest tylko nr.partii i czasem producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam nie ma prawie żadnego oznaczenia.

Na dole -w oryginale,będziesz miał nr seryjny oraz logo wybite.

W zamenniku jest tylko nr.partii i czasem producent.

Pokaz gdzie te logo ma niby być bo mam ori nowki i używki i żadnego logo nie widzę a przelecialem dokładnie od wewn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,sprawdziłem.

Faktycznie loga audi tam nie ma,jest nr seryjny albo jest to nr partii i mod.

otóż to w dolnej części tam gdzie przychodzi ślizg zderzaka jest wybity nr partii. Tak miałem w swoich oryginalnych używkach jak i nówkach które zakupiłem.Na pozostałych częściach blacharskich np. maska jest małe logo Audi wybite od wewnątrz, ale na błotnikach logo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to też chińczyk , pisze że import z niemiec a nie że produkcja niemiecka po za tym niemiecki za 175zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak jest a teraz na te czasy cieżko znaleźć coś dobrego ory ponieważ ta rdza to jest na wszystkich błotnikach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet jak koledzy wyżej piszą przy zakupie nawet ORI nie wiemy czy to faktycznie ORI czy ryżowy zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zakupiłem zamiennik za 170 zł auto jest u lakiernika może dziś go odbiorę to podzielę się opinią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś ten co podawałeś linka z Olxa? napisz jak spasował do karoserii i czy ten co kupiłeś jest z cieńszej blachy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesetny nie kupiłem tego z linku. Kupiony w sklepie w Limanowej. Dam znać jak odbiorę auto jak to wygląda.


Niestety auto odbiorę dopiero w poniedziałek ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to daj znać co lakiernik/blacharz na niego powiedział, ja póki co czekam i szukam ORI w b.dobrym stanie


Zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik już mam, powiem tak wygląda super, nie pozna że to zamiennik, co do blachy to wg mnie jest ok. Firma to jest chyba TOPYANG czy jakoś tak... dziś wieczorem wrzucę zdjęcia i dokładny opis firmy bo nie mam auta pod ręką :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem coś takiego: POLCAR oferuje PC i PJ, PC w opisie jest że z ocynku galwanicznego

gvo-O.gif – część oryginalna* OE1 oznakowana logo - znakiem towarowym producenta pojazdu gvo-Q.gif
część oryginalna* OEM/OES2 oznakowana logo - znakiem towarowym producenta części, dostarczającego dany element na pierwszy montaż gvo-PC.gif
część nadwozia lub element oświetlenia o porównywalnej jakości**. Część nadwozia lub element oświetlenia, który posiada dodatkowo certyfikat jakości wydany przez jeden z instytutów certyfikujących: Centro Zaragoza, Thatcham lub TÜV Rheinland gvo-PJ-PJB-2.gif – część o porównywalnej jakości**, szczególnie polecana przez dostawcę (dystrybutora) / część o porównywalnej jakości**, szczególnie polecana przez dostawcę (dystrybutora), której jakość jest gwarantowana przez wskazanego i zawsze tego samego Producenta gvo-P.gif – część o porównywalnej jakości** linia.gifgvo-ZJ.gif – zamiennik o podwyższonej jakości, polecany przez dostawcę (dystrybutora) gvo-Z.gif – pozostałe zamienniki

Błotnik już mam, powiem tak wygląda super, nie pozna że to zamiennik, co do blachy to wg mnie jest ok. Firma to jest chyba TOPYANG czy jakoś tak... dziś wieczorem wrzucę zdjęcia i dokładny opis firmy bo nie mam auta pod ręką :(

Ten błotnik co kupiłeś to był ocynkowany/zagruntowany tylko ocynkowany czy tylko zagruntowany miał jakąś nalepke ze znakiem JAKOŚCI ?

Edytowane przez Mateos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...