Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
30 minut temu, joker13 napisał:

Ja myślę o amorka i sprężynach z Kayaby pod 1BE.

Tak z ciekawości ile płacisz za amorki przód i tył?

 

80F221A5-A145-495E-8CE4-9D02D57301AC.png

Opublikowano
1 godzinę temu, ChinQuan napisał:

tak eibach pro kit montuje i zestaw przod tyl KYB amorkow

Ja założyłem taki zestaw i jest sztos polecam

Opublikowano
2 minuty temu, marcin120383 napisał:

Ja założyłem taki zestaw i jest sztos polecam

A masz może nr części? Mam nadzieje ze nie sknocilem nic i wszystko będzie pasować. 
 

a swoją droga co z odbojami? Wymieniałeś czy zostały? Masz s line czy nie?

Opublikowano

Odboje i osłony nowe sprężyny dobierali wagowo sami eibach 

A amory od 1be dzik mi dobierał

Opublikowano
9 minut temu, marcin120383 napisał:

Odboje i osłony nowe sprężyny dobierali wagowo sami eibach 

A amory od 1be dzik mi dobierał

Odboje tez zamówiłem od s line mam nadzieje ze to wszystko będzie razem pasować. 
Możesz tego dzika oznaczyć chciałbym podpytać żeby się upewnić przez rozkręceniem auta ?

Opublikowano

Znajdź na necie pro chojnice

Marcin Kardaś

Opublikowano
W dniu 16.09.2020 o 16:10, marcin120383 napisał:

Znajdź na necie pro chojnice

Marcin Kardaś

tak siadlo

IMG_2002.jpeg

Opublikowano

No spiko co za felga jakie parametry

Opublikowano
20 minut temu, marcin120383 napisał:

No spiko co za felga jakie parametry

18" 8w0601025r 5x112 et40 

Opublikowano
W dniu 20.09.2020 o 13:33, ChinQuan napisał:

18" 8w0601025r 5x112 et40 

daj zdjęcie z boku 

Opublikowano
Teraz, marcin120383 napisał:

daj zdjęcie z boku 

 

DB53E23F-F364-4C1E-B101-14C1F82DA944.jpeg

CB3CE62B-0DF9-4B67-B0AB-2F2F0C95BD8D.jpeg

Opublikowano

nie tak chodzi mi o rant błotnika jak wystaje :)

Opublikowano
2 minuty temu, marcin120383 napisał:

nie tak chodzi mi o rant błotnika jak wystaje :)

Przód mam schowany około 5-7mm 

tył wystaje jak dam dystanse 15mm powinno być idealnie równo 

95786CC3-8616-444D-B89A-793838431F5A.jpeg

98F3F241-9793-45E0-B135-85CA38791740.jpeg

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

U mnie siedział tak: Amortyzatory 1BE+ sprezyny Eibach i 225/40/18" ET 42

IMG_2629.jpeg

Opublikowano

Ja myślałem nad et 35 przy tym zwieszeniu 

Opublikowano
W dniu 20.09.2020 o 11:52, ChinQuan napisał:

tak siadlo

IMG_2002.jpeg

I jak wrażenia z jazdy? Jakieś zastrzeżenia masz do Kayaby?

Ja się raczej zdecyduje na sprężyny Sachsa i amortyzatory KYB pod 1BE. Różnica pomiędzy sprężynami 1BE a Pro Kit do 1cm?

Opublikowano

Cześć, 

Zakupiłem sprężyny Eibach -35/30 z nowymi amortyzatorami KYB (1BA) i niestety tak jak co niektórym, opony (255/35/R19) ocierają o nadkola. 

Przy jeździe samemu czy z pasażerem obok nie ma problemu, co do właściwości jezdnych, super.

Niestety problem zaczyna się kiedy już dodatkowy pasażer usiądzie z tyłu lub załaduję dużą, ciężką walizkę do bagażnika. Bez komentarza, jeśli mam komplet ludzi + załadowany po brzegi bagażnik, wtedy tylko po równym nie trze - ufff. 

Jeśli chodzi o koła zimowe (225/45/R18) to nie ma problemu wcale ale sama felga jest węższa z większym osadzeniem i nie wystają tak jak letnie.

Prezentuje się tak: 

Lato:

IMG_20200928_133902618_HDR.jpg

Zima:

DSC_0243_C.jpg

 

Chce zniwelować to tarcie i myślałem na wstawieniem amortyzatorów od 1BE (SACHS 313364 + 313366). 

Jak uważacie ? czy wymiana samych amortyzatorów usunie tarcie czy iść w wymianę sprężyny + amortyzatory od 1BE ? 

Nie chciałbym się pozbywać tych 19" :)

 

 

Opublikowano

Bardziej bym pomyślał o zmianie szerokości opon na np 245/35. Jakiej szerokości są te 19' ?

Opublikowano
3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Bardziej bym pomyślał o zmianie szerokości opon na np 245/35. Jakiej szerokości są te 19' ?

Są to 9J ET33. Oczywiście nie stosuję żadnych dystansów.

Edytowane przez Astral01

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.