Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip do benzyny ??


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Taki rezystor kosztuje grosze.Jedno wielkie g....o.Daj sobie z tym spokój.Tylko problemów można sobie narobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten z allegro to .... Ostatnio kumpel kupil jeszcze lepszy ... do golfa 2 z allegro za chyba 10 zl, jak go zaczal podlaczac, cos sie zaczelo sypac i rozruznik mu poszedl, hehe a i tak nic nie dalo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee za taka kase 20KM?? Lepiej nalepić na szybe z tylu pioneer i zalozyc wypas kolpaki to moc wzrosnie o 50KM :twisted: i taniej bedzie....

sorki za delikatna uszczypliwosc, ale wqrza mnie jak ludziom chca taka ciemnote wcisnac-i niektorzy to kupja!!

[ Dodano: 2006-04-29, 20:17 ]

wiem...zadam pytanie sprzedajacemu: Kupie to od pana, i pojade przed i po na hamownie sprawdzić. Jezeli nie bedzie efektu to czy odda pan kase za chip i koszty hamownii... ciekawe co odpowie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrób jak chłopaki radzą zapytaj go......no a w te cuda z allegro to nie wierz....nic dobrego nie ma za darmo. Tak jest ze wszystkim. Nawet z dziewczynami....... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to przy okazji tematu moze ktos by mi poradzil jak zwiekszyc moc w moim autku... bo tatko ma za niedlugo urodzinki i chce mu zrobic prezent bo chlopina tez lubi poszalec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to przy okazji tematu moze ktos by mi poradzil jak zwiekszyc moc w moim autku... bo tatko ma za niedlugo urodzinki i chce mu zrobic prezent bo chlopina tez lubi poszalec :D

Przy ABC niewiele da się zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn

no narazie brak odpowiedzi :/ a co do poprawy osiagow w V bez turbo to max co moge polecic zalozenie turbiny :D (takiej od diesla) koszty niewielkie, przyrost mocy chyba kolo 20%. Chlopaki w krk cos takiego robili....dowiem sie szczegolow i napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok thnx :) dzisiaj jechalismy na A4 do Wrocka i na 5 biegu przy 140km/h- 3,5tys. obr. lapie przy 160km/h- 4tys. obr. i przy 200km/h 5tys. obr. byl dosc duzy ruch wiec wiecej nie jechalem ale autko dalej przyspiesza tylko coraz wolniej wskazowka idzie... i mysle ze po odblokowaniu obrotow powyzej 6tys. nie bedzie gwaltownie spadala moc. w najblizszym czasie bede jechal do salonu "lelek" bo znajomy mnie umowi z najlepszym mechanikiem ktory od lat grzebie tylko w Audi i sie wiecej dowiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te "c*py" nie kosztują nawet 1 złotówki, dostaniesz je za darmo podczas kupowania np. diód w sklepie elektronicznym :P To są zwykłe rezystorki...

PS. jak się ktoś dalej będzie upierał, że to działa mogę odsprzedać nawet za pół ceny naughty.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to przy okazji tematu moze ktos by mi poradzil jak zwiekszyc moc w moim autku... bo tatko ma za niedlugo urodzinki i chce mu zrobic prezent bo chlopina tez lubi poszalec :D

Może gaz wyciągniesz?? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to przy okazji tematu moze ktos by mi poradzil jak zwiekszyc moc w moim autku... bo tatko ma za niedlugo urodzinki i chce mu zrobic prezent bo chlopina tez lubi poszalec :D

Może gaz wyciągniesz?? :razz:

Jeśli to zwykła instalacja "na zwężce" to różnica będzie i na benzynie ;) Ale jeśli chodzi o wtrysk to jedynie spadek masy auta da odczucie lepszych osiągów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jesli chodzi o gaz to jak chce poszalec przelaczam na benzyne :D a straty mocy nieczuc... ;)

tylko pomyslalem sobie kurde mam 2,6 i tylko 150km to musi byc jeszcze duzy zapas mocy w tym silniczku i dobrze by bylo go odblokowac... bo szwagier w 2,6 starszego typu mial do 8,5tys. obr. i krecil zazwyczaj do 8tysiecy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny wynalazek. to jest takie samo g...o jak i magnetyzery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...