Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS Mobile na smartfona, tableta


dread535

Rekomendowane odpowiedzi

Natknalem sie na appke VCDS na telefon w sklepie google. Producent ross tech proponuje Hex Net pod wifi do diagnostyki. Wie ktos jak to sie zachowuje? Jak pracuje? Czy jest stabilne z oprogramowaniem? Nie chce pisac maila do producenta bo napewno beda sobie zachwalac produkt. Fajnie byłoby miec zawsze dostęp do swojego vaga z poziomu telefonu;D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje też od pewnego czasu, wszystko jeszcze w fazie testów, na razie sprzedano ograniczoną serię, trzeba jeszcze poczekać na finalny produkt, cenowo tez pewnie nie będzie rozpieszczać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

A propos tematu VCDS na tablecie to udało mi się dzisiaj uruchomić VCDS na Dell Venue 8 Pro i powiem że działa perfekcyjnie.

Bardzo wygodne jest jednak noszenie do auta tylko parę cali ekranu niż taszczenie całego komputera.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To shit totalny. Wiem bo kupiłem i szybko oddałem. Zwykły interfejs żeby sobie temperaturę silnika podejrzeć.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz o wersji mobile na smartfony czy tablety? Na ipada bym chętnie sobie sprawił takie cudo :)

Na Dell Venue PRO 8 jest zainstalowany prawie normalny windows 8.1 32 bit więc postawiłem sobie tam normalnego VCDSa do tego kabelek OTG microUSB->USB i lata aż miło.

Tablet nie jest tani, ale wygoda jaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja w sklepie play i nie tylko zainstalowałem już chyba 10 aplikacji do obdII i zadna nie chce się połaczyc.Wie może ktoś dlaczego?MIal ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, troche przez przypadek w moje ręce wpadł interfejs bluetooth. Dałem za niego flaszkę żołądkowej, leżał jakieś 3 miesiące w garażu aż dzis z braku zajęcia postanowiłem potestować.

Nagrałem film przedstawiający aplikację Torque, jednym słowem zabawka dla dzieci. Na allegro interfejs kosztuje 130zł, ja dałem za niego 0,5L a i tak załuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też w tym temacie się wypowiem, że sam interfejs tragedią nie jest w zależności od obsługiwanych protokołów, gorzej z aplikacjami które są tworzone globalnie dla każdego auta po protokole OBD II gdzie każdy producent musi podawać pewne informacje, reszta według jego woli. Reasumując nie ma obecnie dobrego softu który by taki interfejs bluetooth ładnie dla VAG-a obsłużył.

A żeby nie być gołosłownym że na najtańszym chińczyku da się coś ogarnąć poniżej ciekawostka z wypalania DPF-a ( info oczywiście z bloków pomiarowych ) ;)

2q00v4l.jpg

Edytowane przez brateq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś testował już tą mobilną wersję ?

Ile trzeba dać za ten interface ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...