Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czarna fela ? hmmm

Opublikowano
  • Autor

tam jest 1bl

Tak, jest 1BL. Opony na poprzednich zdjecjach su 235/35. Zostali zamienone za 255/35 + tylne lampy neon.

IMG_0317_zps76168841.jpg

IMG_0321_zpse4ffa753.jpg

IMG_0332_zps4998639c.jpg

romco jest ze SŁOWACJI :)

jak pisze wrc, jestem ze Slowacje i nikdy nie chodzilem do polskiej szkoły. Przeprasam

Te felgi z S5 były by mega jakby w 20 calach je dorwać :) takie są chyba od RS6

Nie ma problem z 20" . Felga pod A7, 9x20 ET37 http://allegro.pl/kola-felgi-20-cali-audi-a7-s7-oryginalne-zima-i4675941945.html

Felg S5 nie chce, ET ok, tylko niest pod hamulce RS :facepalm:

Na ten sezon zimowy by chcialbym 9x19 ET33. Tylko czy nie bede obcierac :eusathink:

Edytowane przez romco

Opublikowano

sysek jezdzi na takich i ponoc nie obcieta ale opony ma 245 myślę ze na 255 bedzie juz obcierac

Opublikowano

jestem ze Slowacje i nikdy nie chodzilem do polskiej szkoły. Przeprasam

Chłopaku ale za co Ty przepraszasz :wink: nie przejmuj się, da się rozczytać bezproblemowo a jak się komuś nie podoba to niech nie włazi :wink:

Grubo modzisz :thumbup1:

A to mniejsze zielone też będziesz tak modził?? :wink:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

romco nie masz za co przepraszać, nie wiedziałem (bo niby skąd?), zwróciłem uwagę na dziwną, powtarzającą się pisownię i składnię. I nie uważam, że jest to coś za co powinieneś -andyl - mnie natychmiast atakować (i to dwukrotnie). Romco, jak na osobę z poza PL i bez nauki to piszesz zrozumiale.

Ja tylko zapytałem bez żadnego ataku.

wystarczyłoby to, co pod moim postem napisał wrclaguna :

romco jest ze SŁOWACJI :)

Pozdrawiam
Opublikowano

Wystarczyłoby zobaczyć lokalizację Romco przecież pisze Słowacja i to dużymi literami. Mimo wszystko pisze bardziej zrozumiale niż nie jeden tutaj na forum :grin:

Opublikowano

Co nie znaczy, że jest tej narodowości. Po co to kontynuować? Dajmy spokój.

Opublikowano

I nie uważam, że jest to coś za co powinieneś -andyl - mnie natychmiast atakować (i to dwukrotnie).

Ale chłopie kto Cię atakuje????? :facepalm: Napisałem tylko że jak komuś przeszkadza jak chłopak pisze to po prostu niech nie wchodzi do tego wątku. Serio nie dorabiaj sobie ideologi pod siebie.

Romco przepraszam za zaśmiecanie wątku :hi:

Opublikowano

Romco z jakiej A8 masz te hamulce podejdą pod felgę 18"?

Opublikowano

Napisz jak zakładałeś gałkę? Grzanie, czy cały drążek zmieniałeś? :jerk: Te hamulce tez bym przygarnął :slina:

Opublikowano

Aby ta gałke załozyc albo sama dzwignie z RS4 RS5 lub S modeli zmieniasz lub cała kasete ale w przypadku automatu strasznie duzo roboty

Opublikowano

I see... dlatego są stosunkowo tanie na ebayu :kox:

Opublikowano

Hamulce są z A8 D3 chyba tak ?

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Hamulce są z A8

Brawo :oklasky:

Hamulce są z A8 D3 chyba tak ?

Jak coś to już D4 tylko z jakiego silnika

Opublikowano

Jak już tak wszystko wiesz to może po średnicy dojdziesz...

Opublikowano

No D4 ma takie zaciski to wiadomo ale były różne wielkości

Opublikowano

Hamulce są z A8 4H Tarcze 375mm więc wątpie że 18stka wejdzie.

Edytowane przez Gibons

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Romco z jakiej A8 masz te hamulce podejdą pod felgę 18"?

Hamulce z A8 4H rok od 2010. Szilnik chyba od 3,0 tdi, tylko W12 w serii ma Ceramice.

Ja mialem felge tylko R20 :)

http://allegro.pl/audi-a8-s8-d4-tarcza-zacisk-hamulce-przod-tyl-4h-i4677517638.html?no-rwd=1

Napisz jak zakładałeś gałkę? Grzanie, czy cały drążek zmieniałeś? :jerk: Te hamulce tez bym przygarnął :slina:

Nebiesky plastik grzalem i skrecalem. Robilem to i w Passate i nie ma problemow.

Romco z jakiej A8 masz te hamulce podejdą pod felgę 18"?

Hamulce z A8 4H rok od 2010. Szilnik chyba od 3,0 tdi, tylko W12 w serii ma Ceramice.

Ja mialem felge tylko R20 :)

http://allegro.pl/audi-a8-s8-d4-tarcza-zacisk-hamulce-przod-tyl-4h-i4677517638.html?no-rwd=1

Napisz jak zakładałeś gałkę? Grzanie, czy cały drążek zmieniałeś? :jerk: Te hamulce tez bym przygarnął :slina:

Nebiesky plastik grzalem i skrecalem. Robilem to i w Passate i nie ma problemow.

no i nowe fotele RS4 lift

IMG_0280_zpsd0cedc37.jpg

IMG_0279_zps46da8897.jpg

+ tylne tapicerky z roleta + klamky RS4 i carbon

IMG_0345_zpsec8cbb75.jpg

+ ramka zegarow piano RS4

IMG_0484_zps6e8de422.jpg

IMG_0491_zps49034e87.jpg

Edytowane przez romco

Opublikowano

Grubo :naughty:

Opublikowano

lubię to auto :kox::kox::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.