Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grill BLACK S LINE czy S4


marcinch001

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zwykły zderzak, to w takim razie poszukuje grilla który pasuje do zwykłego zderzaka a4 b7 i ma te pionowe chromowane paski (chyba taki grill wystepuje w A6)

a jak jest (z czego) wykonana chromowana ramka zwykłego grilla a4 b7 ?? jest to malowane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramka jest z tworzywa które jest pokryte chromem

jak rozumiem, tworzywo malowane lakierem w kolorze chromowanym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się.

Mam do roboty zderzak przedni i zastanawiam się czy przy okazji czegoś nie zmienić..

Czy są jakies grille warte zachodu, które pasują do S-Line? Porównywałem zdjęcia S4 i S-Line i mam wrażenie, że są bardzo podobne, chyba gra nie warta świeczki..

Natomiast te grille RS-look dostępne na necie są tylko pod zwykły zderzak, nic nie pasuje do S-Line:/

Mam w planach tak czy inaczej pomalować ramkę i znaczek na czarno.

Podoba mi się kratka użyta w tych RS-look a S4 tego nie ma i chyba poza odrobine mniejszym zagęszczeniem nie mogę się dopatrzyć różnic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 ma strukturę plastra miodu. S-line pojedyncze pionowe użebrowanie, a S4 podwójne i szersze kratki. Każdy ma coś w sobie i co komu się podoba to już indywidualna kwestia gustu.

4066DSCN0399.JPGcfbce8bff88be631med.jpgf1.jpg

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grill od RS4 w ogole wchodzi w gre? Wiem, że zderzak nie pasuje, ale to akurat logiczne - RS4 ma nadkola jak Pudzian bary;)

BTW dzięki afroo. za cynk z listwą od wydechów z S4:)

Wlasnie swoją odebrałem, będzie orkiestra dęta na 4 trąbki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grill od RS4 w ogole wchodzi w gre? Wiem, że zderzak nie pasuje, ale to akurat logiczne - RS4 ma nadkola jak Pudzian bary;)

Grill S-line/S4/RS4 pasuje do zderzaka S-line.

BTW dzięki afroo. za cynk z listwą od wydechów z S4:)Wlasnie swoją odebrałem, będzie orkiestra dęta na 4 trąbki;)

Montuj i pochwal się jak to w sedanie wygląda bo nie widzę, żebyś miał założony swój temat. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam, bo szykuje się kulminacja;)

Mam już wszystko do wydechu, mam nowe koła, jeszcze kratka i będzie zakładane wszystko na raz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie Pytanie.

Czy kratki od halogenow z RS4 podejda pod zderzak S-Line czy tylko i wyłacznie pasuje Grill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie Pytanie.

Czy kratki od halogenow z RS4 podejda pod zderzak S-Line czy tylko i wyłacznie pasuje Grill

Tylko grill , też chciałem kratki i d*pa leża w domu i czekają na kupca ...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie Pytanie.

Czy kratki od halogenow z RS4 podejda pod zderzak S-Line czy tylko i wyłacznie pasuje Grill

Tylko grill , też chciałem kratki i d*pa leża w domu i czekają na kupca ...

Pozdro

6962274762_945f1425f1_b.jpg

Tak to można przerobić

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie Pytanie.

Czy kratki od halogenow z RS4 podejda pod zderzak S-Line czy tylko i wyłacznie pasuje Grill

Tylko grill , też chciałem kratki i d*pa leża w domu i czekają na kupca ...

Pozdro

6962274762_945f1425f1_b.jpg

Tak to można przerobić

To ori z RS4 B7 jak to zrobiłeś ??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje, to z Nick's car blog z USA. Wycinasz swoją kratkę, wycinasz kratkę z RSa i wklejasz na klej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze zderzak DTM przedni oraz tylni mozna wrzucic normalnie zamiast S-Line ??? Czy trzeba cos przerabiac albo poprostu nie pasuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni i tylnie pasuję bez problemowo ALE DTM jest pod zwykły grill, czyli SLINE i RS4 grill nie będzie pasował do tego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze Lorence, zderzak DTM ladujesz normalnie i nie musisz nic przerabiac. Jedyne ale to grill - nie pasuje ten z Sline tylko zwykly lub DTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy probowac moze wyjdzie wsadzenie Grillaa od RS4 do zderzaka DTM za pomoca tego poradnika:D

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/287499-DIY-RS4-Grille-to-DTM-Bumper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaopatrz sie w dobry klej do plastiku, dremel, szczypce do ciecia metalu i lakier czarny mat.

Przerabialem cos podobnego z kratkami halogenow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie do tych co już mają to za sobą - jaki grill kupic, żeby się nadawał do lakierowania? Wiem juz, że chromowana ramka w oryginalnym nie nadaje się do malowania (BTW mam zderzak S-Line).

Mógłby ktoś też podrzucic numer katalogowy i cenę grilla S-Line i grilla od S4?

Mam do wymiany z ubezpieczenia, więc można byłoby od razu kupic inny, jeśli nie kosztuje 3x tyle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...