Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grill BLACK S LINE czy S4


marcinch001

Rekomendowane odpowiedzi

od s4 ladniejszy ;)

podepnę sie pod temat i zapytam - czy blenda pod rejestracje jest taka sama do grilla normalnego i sline/s4?

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę sie pod temat i zapytam - czy blenda pod rejestracje jest taka sama do grilla normalnego i sline/s4?

Jest inna. Temat poruszany tryliard razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat z małym pytaniem - czy grill który widać na zdjęciu poniżej to oryginalny wyrób Audi? Dzwoniłem do serwisu i powiedzieli że nie wiedzą nic o takim grillu do Audi B7 (chodzi mi o te pionowe chromy które bardzo mi się podobają, ale nie chciałbym montować podrób do auta). Wie ktoś coś na ten temat? Tu akurat zderzak zwykły, ale wiadomo o co chodzi. Mi potrzebny do S-line. Są takie na allegro ale nie chcę kupować podrób...

4887_c720bc18d174ed32888a2f5852b33a55.jp

Edytowane przez Artur_8K0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat z małym pytaniem - czy grill który widać na zdjęciu poniżej to oryginalny wyrób Audi? Dzwoniłem do serwisu i powiedzieli że nie wiedzą nic o takim grillu do Audi B7 (chodzi mi o te pionowe chromy które bardzo mi się podobają, ale nie chciałbym montować podrób do auta). Wie ktoś coś na ten temat? Tu akurat zderzak zwykły, ale wiadomo o co chodzi. Mi potrzebny do S-line. Są takie na allegro ale nie chcę kupować podrób...

4887_c720bc18d174ed32888a2f5852b33a55.jp

Jak dla mnie efefekt :naughty: , pewnie to standart tylko ze pomalowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróba z allegro :)

Obecny emblemat S-line mimo, że zderzak jest zwykły. Grill w zderzaku S-line schodzi niżej a same "wloty" pod grillem są węższe z dwoma pionowymi podziałkami.

Mi osobiście to się nie podoba, za bardzo się świeci.

Osobiście mam grill S4 z wyciętym emblematem (nie da się tego zrobić z S-line'owym) i jest czysto i ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróba z allegro :)

Obecny emblemat S-line mimo, że zderzak jest zwykły. Grill w zderzaku S-line schodzi niżej a same "wloty" pod grillem są węższe z dwoma pionowymi podziałkami.

Mi osobiście to się nie podoba, za bardzo się świeci.

Osobiście mam grill S4 z wyciętym emblematem (nie da się tego zrobić z S-line'owym) i jest czysto i ładnie.

Akurat to, że zderzak zwykły nie oznacza że znaczka sline nie może tam być fabrycznie bo może mieć tylko wewnętrzny sline i znaczek będzie oryginalnie mimo, że zewnętrznego pakietu nie ma.

Ale ten grill nie może być oryginalny bo liczba żeber się nie zgadza. Zwykły grill ma ma więcej żeber niż ten a grill sline nie będzie pasował do zwykłego zderzaka więc sline też to nie jest.

Dla mnie najładniej wygląda zderzak sline + zderzak s4 tak jak ma np. właśnie werbel. Ten z rs4 wygląda dobrze ale całe auto już musi być pomodzone z zewnątrz żeby to ze sobą się zgrywało.

Co człowiek to opinia :)

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym rękę uciąć, że jak jest wewnętrzny to mimo wszystko na zwykłym grillu emblematu sline nigdy nie będzie. Sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej trzymaj rączki przy sobie :) Przy wewnętrznym sline jest znaczek na grilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było znaczka Sline w grillu nawet przy kompletnym slinie wewnętrznym. Grill NIE sline nie ma nawet przygotowanego mocowania pod znaczek. Polecam pooglądać grille np na allegro, nawet 1 sztuki nie ma z mocowaniem.

Znaczki są ale są poprostu doklejone tak jak u niektórych np na błotnikach bocznych :D

Nawet w etce nie ma rozróżnienia w grillach standardowych, jest tylko jeden typ bez mocowań.

Przy sline wewnętrznym znaczki występowały na listwach bocznych tylnych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pakiet zewnetrzny ma znaczek s-line, gdy go nie ma to brak miejsca na emblemat s-line .... zawsze mnie to kole w oczy jak sobie ludziska nalepiaja znaczki byle gdzie ... ostatnio widziałem A6 C5 ze znaczkiem s-line :D

co to grilla mam ten sam dylemat ... mat czy połysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było znaczka Sline w grillu nawet przy kompletnym slinie wewnętrznym. Grill NIE sline nie ma nawet przygotowanego mocowania pod znaczek. Polecam pooglądać grille np na allegro, nawet 1 sztuki nie ma z mocowaniem.

Znaczki są ale są poprostu doklejone tak jak u niektórych np na błotnikach bocznych :D

Nawet w etce nie ma rozróżnienia w grillach standardowych, jest tylko jeden typ bez mocowań.

Przy sline wewnętrznym znaczki występowały na listwach bocznych tylnych drzwi.

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Za dużo widziałem już aut na polskich i niemieckich drogach ze znaczkami w grillu mimo, że zderzak był zwykły. Być może występowały opcje zwykłego zderzaka i grilla zwykłego ale ze znaczkiem sline (jedyna różnica wtedy w tym, że zwykły grill ma mocowanie na znaczek). Na pewno jest więc możliwe posiadanie zwykłego zderzaka i fabrycznie znaczka sline w grillu.

Niemcy też doklejają znaczki na potęgę?

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=211388852&sortOption.sortOrder=ASCENDING&scopeId=C&airbag=&emissionsSticker=&zipcode=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&doorCount=&usedCarSeals=&vatable=&emissionClass=&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&climatisation=&adLimitation=&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=4

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=214083285&isSearchRequest=true&emissionClass=&climatisation=&zipcode=&scopeId=C&doorCount=&sortOption.sortOrder=ASCENDING&emissionsSticker=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&airbag=&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&adLimitation=&vatable=&usedCarSeals=&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=2

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=213807467&sortOption.sortOrder=ASCENDING&scopeId=C&airbag=&emissionsSticker=&zipcode=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&doorCount=&usedCarSeals=&vatable=&emissionClass=&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&climatisation=&adLimitation=&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=3

A to tylko szybki rzut oka na aukcje.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo Niemcy to jest taki super naród i oni nic nie doklejają i liczników też nie kręcą :D

zadzwoń do aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było znaczka Sline w grillu nawet przy kompletnym slinie wewnętrznym. Grill NIE sline nie ma nawet przygotowanego mocowania pod znaczek. Polecam pooglądać grille np na allegro, nawet 1 sztuki nie ma z mocowaniem.

Znaczki są ale są poprostu doklejone tak jak u niektórych np na błotnikach bocznych :D

Nawet w etce nie ma rozróżnienia w grillach standardowych, jest tylko jeden typ bez mocowań.

Przy sline wewnętrznym znaczki występowały na listwach bocznych tylnych drzwi.

Ciekawe bo ja mam tylko wewnętrzny i mam w grillu i na listwach. Auto z Francji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie wiedzę z tymi oznaczeniami s-line, masakra po prostu.

Wprowadzacie ludzi w błąd pisząc że w zwykłym grillu nie było oznaczenia s-line, oczywiście że było i to nie tylko przy wewnętrznym pakiecie s-line ale również przy tzw. "podstawowym".

Wiem ze zaraz tu zaczniecie bić pianę i deklarować obcinanie różnych części ciała więc aby wam tego oszczędzić i żeby Was te znaczki już nie "kolały" tak bardzo w oko to poniżej dowód.

4F0853736A2ZZ to jest numer znaczka s-line który pasuje do grilla s-line

8E0853736C2ZZ a to jest numer znaczka s-line który pasuje do zwykłego grilla i ma zupełnie inne mocowanie które pasuje do zwykłego grilla. Powiem Wam jeszcze że jest no numer z etki który po numerze VIN wystepował w mojej B7 jak ktoś nadal ma wątpliwości niech pisze na PW podam mu VIN i sam sobie sprawdzi czy ta część wyjechała z fabryki w mojej B7

Więc sprawa jest jednoznaczna, były znaczki s-line w zwykłych grillach i tyle, jeżeli jest ten znaczek fabrycznie w B7, to oznacza dokładnie tyle, że w tym aucie jest jeden z pakietów S-LINE, podstawowy lub wewnętrzny a nie ma zewnętrznego.

Oczywiście koledzy którzy pisali że były oznaczenia s-line mimo braku zewnętrznego pakietu mają 100% racji.

Tyle w temacie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a co sądzicie o takim grillu???

http://allegro.pl/grill-przednie-audi-a4-8e-b7-04-08-chrom-black-pdc-i6001022157.html

z tego co wiem te pionowe chromowe paski są malowane, a jak jest w orginalnym grillu s4??, czy też sa malowane czy to jest wykonane w postaci chromowych wstawek

dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalny grill S4 B7 nie ma chromowanych żeberek wewnętrznych, pionowe żeberka w grillu S4 są podwójne, zobacz sobie w pierwszym poście 2 zdjęcie, tak wygląda oryginał S4 w wersji black a wersji z chromem mam chromowaną tylko ramkę i szary środek.

Pierwsze sprawdź jaki masz zderzak, bo grill s4 i s-line nie pasuje do zwykłego zderzaka i odwrotnie.

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...