Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy można sprawdzić stan licznika ?


toni morena

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko! mianowicie czy jest możliwość sprawdzenia czy licznik był cofnięty!!l mam na myśli laptop + interfejs . jeśli tak to co do tego potrzeba i jak to sprawdzić?? pozdrawiam ! :)

jest możliwe........

vag pow. 409 i fejsik po can -choć niekoniecznie :wink4:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i EDC15 w sterowniku silnika.... :)

nooooooooooo :wink4:

pozdrawiam

dzięki przemik zapomniałem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko! mianowicie czy jest możliwość sprawdzenia czy licznik był cofnięty!!l mam na myśli laptop + interfejs . jeśli tak to co do tego potrzeba i jak to sprawdzić?? pozdrawiam ! :)

jest możliwe........

vag pow. 409 i fejsik po can -choć niekoniecznie :wink4:

pozdrawiam

.... i EDC15 w sterowniku silnika.... :)

jedno i drugie nie gwarantuje sukcesu .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko! mianowicie czy jest możliwość sprawdzenia czy licznik był cofnięty!!l mam na myśli laptop + interfejs . jeśli tak to co do tego potrzeba i jak to sprawdzić?? pozdrawiam ! :)

jest możliwe........

vag pow. 409 i fejsik po can -choć niekoniecznie :wink4:

pozdrawiam

.... i EDC15 w sterowniku silnika.... :)

jedno i drugie nie gwarantuje sukcesu .... :naughty:

dlaczego nie gwarantuje sukcesu??????[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 16:41_________________________________________________musze jeszcze dodać że chodzi tu o audi A4 b7 2005r. czy to komplikuje sprawę?? bo szukam kabla do tego modelu i mało tego jest na rynku!!lub nie wiem na co patrzeć . może jakiś link??? jak ktoś widział??? pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy na VAG-COM 409.1 da sie to zrobic

jak tak to bym prosil o dokladniejszy opis

pozdrawiam

na wag 409........... nie :confused4:

patrz posty powyżej :hi:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze się do tematu.

pytanie następujące mam model A4 BLB 2005 i próbowałem odczytać przebieg ze sterownika silnika za pomocą VAG-COM(funkcja: Kontrola przebiegu EDC15) i zwrócił mi brak sterownika.. jak to w końcu jest? (jest to możliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze się do tematu.

pytanie następujące mam model A4 BLB 2005 i próbowałem odczytać przebieg ze sterownika silnika za pomocą VAG-COM(funkcja: Kontrola przebiegu EDC15) i zwrócił mi brak sterownika.. jak to w końcu jest? (jest to możliwe)

bo tam nie ma EDC15 ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm myślałem ze każdy powsiada ten sterownik.. no cóż człowiek uczy się cale życie

to w jakich wersjach występuje ten EDC15?... czyli w moim przypadku tylko ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa zabawki do sprawdzenie przbiegu w B7 [EDC16] ... ale dla zwyklego zjadacza chleba to zakup nieoplacalny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa zabawki do sprawdzenie przbiegu w B7 [EDC16] ... ale dla zwyklego zjadacza chleba to zakup nieoplacalny ...

Dokładnie w b7 już nie ma sterowników edc15 tylko edc16. Taka ciekawostka jakoś na początku roku dostałem aktualizacje do zmiany przebiegu edc16 a nie było odczytu teraz już jest więc takie sprawdzenie nie daje 100% gwarancji. Choć ostatnio w Touareg przeglądając bloki pomiarowe climatronica był zapisany przebieg. DObra medoda jest także sprawdzenie błędów w aucie czasami ktoś zostawi nie skasowany błąd z przed korekty a przy sterownikach edc16 są to juz ramki zamrożone czyli mamy czas prędkość PRZEBIEG przy jakim pojawiła się usterka.

5262e47aa48dc70a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy sterownikach edc16 są to juz ramki zamrożone czyli mamy czas prędkość PRZEBIEG przy jakim pojawiła się usterka.

to jest fajne ... :decayed:

a tu przykladowa zabawka :

http://moto.allegro.pl/item544056879_magicdash_can_edc16_km_by_obd.html cena nie jest atrakcyjna ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy czyli sprawa się wyjaśniła... trza poszukać nieskasowanego błędu.. to najtańsza metoda :)

pozdrawiam

[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 12:47_________________________________________________zabawka za droga żeby sobie od tak kupić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja Update ECUs wykasowywuję błędy we wszystkich sterownikach po canie co by sie nie męczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...