Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biznestank - III tura czeka na odbiór


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

będę załatwiał karty biznestank - ORLEN i BLISKA

,
koszt karty to 9zł,

Rabaty.jpg

karty będzie można odebrać na spocie RZESZOWSKIM jak tylko do mnie dotrą (ewentualnie umówić się indywidualnie na odbiór w rzeszowie)

Jedna karta = jedno auto. Karty są przypisane do numerów rejestracyjnych aut.

Na chętnych czekam do soboty (20.09) i w niedzielę zamawiam karty.

Czas oczekiwania to do 4 tygodni (taki bezpieczny termin) jednak najcześciej jest to do 10 dni.



JEŚLI KTOŚ NIE MA MOŻLIWOŚCI PODJECHAĆ ALBO DO MNIE ALBO NA SPOT TO W OSTATECZNOŚCI KARTĘ MOGĘ WYSŁAĆ, WTEDY NALEŻY DOLICZYĆ 3,5zł ZA WYSYŁKĘ (chociaż wolał bym uniknąć zabaw z wysyłaniem)

JESZCZE RAZ DLA JASNOŚCI:
ZA WYSYŁKĘ PŁACĄ TYLKO OSOBY KTÓRE NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI ODEBRAĆ KART NA MIEJSCU (W RZESZOWIE)

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

będę załatwiał karty biznestank,

koszt karty to 9zł,

karty będzie można odebrać na spocie RZESZOWSKIM jak tylko do mnie dotrą (ewentualnie umówić się indywidualnie na odbiór w rzeszowie)

Jedna karta = jedno auto. Karty są przypisane do numerów rejestracyjnych aut.

Na chętnych czekam do soboty (20.09) i w niedzielę zamawiam karty.

Czas oczekiwania to do 4 tygodni (taki bezpieczny termin) jednak najcześciej jest to do 10 dni.

powiedź tylko jakiej stacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry podeślij mi blachy na jakie karty mają zostać wyrobione na PW


info dla osób które się nie orientują o co chodzi z taką kartą:
- dzięki tej karcie na wyżej wymienionych stacjach benzynowych możemy tankować paliwo (nie ma znaczenie czy ON, PB czy LPG) z rabatem 8gr na litrze (na bliskiej było to 5gr, teraz wydaje mi się że jest również 8gr tak jak na orlenie)


mam strasznie dużo osób zainteresowanych, dlatego prosiłbym jednak o płatność na konto bo nie chciał bym zamówić 20 kart (muszę zapłacić z góry) i później zostać na lodzie a kart nie można zwrócić. Gdy napiszecie mi na priv na jaką blache ma być wyrobiona karta to w wiadomości zwrotnej będę podsyłał numer konta :) po wpłacie podeślijcie potwierdzenie przelewu

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma jakiejś granicy minimalnej ile litrów można brać jednorazowo/na tydzień/miesiąc itp ? Czy zatankuje 50L czy 10L to i tak mnie obowiązuje rabat? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia :) rabat jest zawsze 8gr na litrze, nie ma też ograniczenia że możesz tankować raz w miesiącu/tygodniu/dziennie :) tankujesz kiedy chcesz i ile chcesz

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi taką kartę biznestank wyrobili do firmowego auta od ręki na orlenie za 5 zł chyba jakiś rok temu. W pierwszym miesiącu rzeczywiście był rabat na każdym litrze, później niestety znikł. Jeśli dobrze pamiętam to 500 litrów miesięcznie trzeba tankować aby zachować rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) instytucja w której wyrabiam karty tankuje 200 000 l miesiącznie !!! wiec rabat jest zawsze i nie znika :) karty zamówione


ja tankuje od 2 lat i zero problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówienie już poszło, czekam na przesyłkę :) musiał bym uzbierać wiecej chętnych i można by zamówić drugą turę


popytaj wśród znajomych, zbierzesz 10 osób, zrobisz mi wpłatę i zamawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś może z forum jeszcze zainteresowany ? to mogę zamówić kolejne tylko tak jak mówię, pasuje 10 osób przynajmniej zebrać, kolega ma już 5 wiec potrzeba jeszcze 5ciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy 6, wciąż brakuje 4 osoby :)


po 2,5 tygodnia dotarła do mnie pierwsza tura... Jeśli ktoś jest niecierpliwy to karty można odbierać w Asseco na ulicy olchowej ale musicie mi dzień wcześniej napisać żebym je zabrał :) jeśli ktoś nie odbierze to pojadę na najbliższy spot i tam też będzie można odebrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...