Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wreszcie została zamontowana tylna klapa S line :banan: , :D przy okazji zmiany klapy na S line zostały zmienione sprężynki w mechanizmie otwierania klapy bagażnika z pilota :) teraz podnosi się aż miło :D więc sesja jutro

Ale żeby mod był zaliczony jedna fotka musi być już ,żeby gołosłownym nie być :D

20150911_174406.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam się dzieje :grin: będą i fotele :D teraz wkręciła mi się kamera cofania :naughty: powiem więcej blenda z kamerą z Audi Q 7 już nawet zamówione :facepalm::D czekam na kuriera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam się dzieje :grin: będą i fotele :D teraz wkręciła mi się kamera cofania :naughty: powiem więcej blenda z kamerą z Audi Q 7 już nawet zamówione :facepalm::D czekam na kuriera :D

:good:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias już wprawdzie kupiony :) ale w Polsce będe teraz dopiero w grudniu :facepalm: (niestety praca) , więc dopiero w grudniu założę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie sprężynek do klapy i amortyzatorów klapa otwiera się aż miło :) ten mod uważam za całkowicie skończony :D

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie sprężynek do klapy i amortyzatorów klapa otwiera się aż miło :) ten mod uważam za całkowicie skończony :D

Klapa sama idzie do góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, u mnie tego brakuje. Klapa po naciśnięciu przycisku na pilocie ani drgnie. :facepalm: Pytanie, czy sprężyny kupowałeś ori 4F5827665A? (Cena ok. 77 zł w getem ?) A siłowniki pneumatyczne 8E5827552J (121 zł)? Autko oczywiście zadbane, nie ma się do czego przyczepić :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie klapa sama sobie do góry nie powędruje bez odpowiedniego przerobienia calego tego mechanizmu ,czyli amortyzatory i sprezynki to tylko koniec pracy ,ja wzorowalem sie kolega z forum ktory sprzedawal takie za okolo 350 zl , milion prób i się udało:-) dokładnie cała tą robote wykonał mój tato:-) mogę krotki opis przekazac potomnym co z czym sie je:-) ja ktoś jest oczywiście zainteresowany:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak ze spryskami już jest więc czas ma bixy .

Pomału rozglądam się:-)

witam chętnie poczytamy o tylniej klapie super autko :)

Ramie na którym widać sprężynę musi być przerobione, musi być roznitowane z obydwu stron (należy zeszfliwować nita od tyłu)wyciągnąć nita ,następnie dorobić dwa takie nity , i dospawać do ramienia kawałek materiału w którym zamocowana jest dolna część sprężyny :)

IMG_0518.jpg

Klapa sama idzie do góry ?

Tak Marcinie sama idzie w góre:-) teraz fajnie było by wymodzić by sama z pilota też się zamykała:-) ale to już chyba trudniejsza robota:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że raczej niewykonalne przy takiej konstrukcji zawiasów. Choć fajnie by to było zobaczyć w A4 :) Też mam automatycznie otwieraną klapę ale jak kilka dni się nie otwiera jej to siłowniki chyba trochę zapominają jak mają pracować i nie odbija do końca. Po dwóch otworzeniach jest już ok. Ale ty przerabiałeś sam więc może masz to trochę lepiej poskładane.

To kiedy montaż przycisku do otwierania klapy ze środka auta? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ramie na którym widać sprężynę musi być przerobione, musi być roznitowane z obydwu stron (należy zeszfliwować nita od tyłu)wyciągnąć nita ,następnie dorobić dwa takie nity , i dospawać do ramienia kawałek materiału w którym zamocowana jest dolna część sprężyny

możesz zrobić zdjęcie tych zmienionych nitów/mocowań ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinkers, u mnie działa nawet gdyby tydzień sie nie otwierało:-) kwestia tego pierwszego wystrzału w górę zaraz po przycisnięciu przycisku otwierania klapy bagażnika:-) zajrzyj u mnie bodajze 4 badz 5 czy 6 strone mojego profilu tam jest pokazane jak dziala zaraz na poczatku gdy tylko zaczalem sie w to bawic ,brakowało jej wiele do idealu i wtedy rzeczywiscie 3 dni bez otwierania bagaznika i zero reakcji na przycisniecie przycisku:-( zaś teraz jest wręcz jak fabrycznie:-)
Stary filmik tez jest na youtube jak działalo wczesniej a jak teraz:-)


lorence , te zdjecie masz już wyżej gdy są zmienione:-) mam chyba jeszcze jeden taki zestaw w domu ,musze zapytac taty , i jeżeli ktos byłby zainteresowany to mogę sprzedac:-)


Pora wymienić u mnie płyn do wspomagania:-)2 litry kupione:-) jestem tez fanem wielkiem detalingu oraz zabezpieczania auta przed chociażby rdzą czy innymi rzeczami ,postanowiłem sobie kupić małe co nie co, by zabezpieczyć to i tam to:-)szczególnie podwozie,i profile zamknięte:-) Relacja oczywiście będzie :-)
20150916_081808.jpg


Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...