Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej wszystkim...tu Asia Hujana))

trailer za***isty marcin musze przyznac ...ale mysle ze dobra robota pani operator kamery:))) a nie tam hujanowi wsyzyscy dziekują ...nie fair:))))))) pozdrowienia dla zajebistej ekipki maniaczkow czterech pierścieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec swietna robota Asiu za nakrecenie niezlych scen a Marcinowi za skompletowanie tego wszystkiego. :hi:

Wlasnie przyszlem z roboty i ledwo co patrze przez moje slepia (patrz-oczy) ale trailerek super i czekam na reszte.

Musze jeszcze wam dorzucic moje nagranie.

Albinek tak jak nasz mistrz F1 jest skonczony tak i Twój kart nie da juz rady w tym sezonie. :polew:

Szkopek wymieni jeszcze z kilka kartów i juz se nie pojezdzimy. :decayed:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to tamto ... Pochwała musi być dla całej aż dwuosobowej Ekipy ... No nie da sie ukryć ze ręce miałaś stabilne tylko kierowca cos bujał tą furką , postaramy mu sie to wybaczyć :P

CZEKAM CZEKAM i jeszcze raz CZEEEEEEKAMMMMMM na reszte ... KOX filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia i Huan to jest super dzięki :hi:,.Dimo ja się jeszcze nie poddałem Czekam na rewanż :wink4:.Szkoda że nie mieszkacie bliżej .Takie zawody można by organizować częściej.Pozdrawiam wszystkich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście sie ciesze, ze wam sie podoba! Postaram sie zrobic full wersje tak szybko jak to bedzie mozliwe....a tym czasem apeluje o przesylanie wszystkich dostepnych materialow video...jak sami widzieliscie nie mialem za duzo czasu na krecenie samochodow na parkingu wiec i materialu nie ma jakos duzo...dajcie znaka na PW jak macie cos a podesle adres domowy i bedziecie mogli przeslac na DVD czy cus :)

teraz pytanie, ktore kazdy chce zadac...

KIEDY KOLEJNY ZLOT?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis juz troche sie ogarnalem wiec cos napisze od siebie.

Podziekowania

- dla Albinka i Domjenicka za poziom organizacyjny oraz bezinteresowne pomaganie w sytuacjach krytycznych np. brak akloholu;) :notworthy:

- dla Huana i Niesa za cover imprezy pod wzgledem foto-video :notworthy:

- dla dziewczyn przy grillu za wytrwalosc i cudowne potrawy :notworthy:

- dla ludzi z Bradford za super przyjecie i pomoc np. Pan na motorze :):notworthy:

- dla wedzonego z hotelu za to, ze dal widelca :D - tez czlowiek :notworthy:

- dla kolegi ktory dal mi REDBULLA :notworthy:

- DLA WSZYSTKIECH ZA ATMOSFERE JAKA STWORZYLI :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Przez miesiac odliczalem dni do zlotu ... jestem juz po zlocie, nie ma co odliczac - moje zycie nie ma juz sensu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiac odliczalem dni do zlotu ... jestem juz po zlocie, nie ma co odliczac - moje zycie nie ma juz sensu :polew:

No tos na sile wyrwal mi to z ryja...dokladnie to samo chcialem powiedziec :)

Dawac mi tu pomysly na date kolejnego zlotu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje, w tak doborowym towarzystwie mogłbym się spotykać co tydzień... mam jedynie nadzieję że mnie nie wyrzucą z pracy za chorobowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower dzięki wielkie za uznanie dla nas ,musze wspomnieć tu o Krystianie Lysaglaca który miał taki sam udział w tym jak ja.Dzięki zawziętości Domienicka mogły się spotkać różne kluby ,zapamiętam ten zlot na długoooooo...... było super :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle, na wakcacje kazdy ma plany wiec ciezko bedzie sie spotkac znow przynajmniej taka sama ekipa jaka byla teraz. a kazdy przyzna, ze ekipa byla zaje...sta :) ja tez mysle, ze wrzesien jest dobrym miesiacem, tylko czy zdazymy zorganizowac miejsce z torem do scigania do tego czasu? Domjenick mial jakis kontakt w tej sprawie, jak myslisz Domjenick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle, na wakcacje kazdy ma plany wiec ciezko bedzie sie spotkac znow przynajmniej taka sama ekipa jaka byla teraz. a kazdy przyzna, ze ekipa byla zaje...sta :) ja tez mysle, ze wrzesien jest dobrym miesiacem, tylko czy zdazymy zorganizowac miejsce z torem do scigania do tego czasu? Domjenick mial jakis kontakt w tej sprawie, jak myslisz Domjenick?

Mam taka miejscowke w okolicach birmingham...jak bedziemy zaczynali nowy temat to dajcie znac...zarzuce szczegolami...mysle, ze kolejny zlot powinien odbyc sie za jakies 2-3 miechy zeby dac czas na organizacje i zaplanowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nies bedziemy pisac Ci zwolnienia damy rade :cool1::polew: :polew: :polew: :polew:

a co jesteś psychiatrą :?: :decayed:

ja tez mysle, ze wrzesien jest dobrym miesiacem....

pracuję wszystkie weekendy września :confused4: za to dwa pierwsze pażdziernika mam wolne :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nies bedziemy pisac Ci zwolnienia damy rade :cool1::polew: :polew: :polew: :polew:

a to jesteś psychiatrą :?: :decayed:

ja tez mysle, ze wrzesien jest dobrym miesiacem....

pracuję wszystkie weekendy września :confused4: za to dwa pierwsze pażdziernika mam wolne :naughty: :gwizdanie:

A jak ci napisze zwolnienie w photoshopie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...