Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...ale przekonałem się,że jak pójdziesz na ostry dyżur do jakiegoś szpitala- z miejsca przepiszą antybiotyki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie lekarzy w UK, myślę że jest podobnie jak w PL - zależy na kogo trafisz. Mi jak lekarz nie pasował to zmieniałem na innego, nie ma z tym problemu - i teraz mam dobrego GP i dobry ośrodek zdrowia.

Tymczasem drodzy koledzy, czy ktoś z Was śmiga po UK z cb radiem? Jeśli tak, to na am'ach, fm'ach, i czy na zerach czy na połówkach? Słyszałem obiegowe opinie że na tirach jeździ duzo polskich kierowców i jest dość dobra komunikacja i informacja na cb w UK... Zastanawiam się czy warto inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy warto inwestować.

chyba,nie warto....w Northumberland,nawet taksówkarze posługują sie telefonami,koleś ode mnie z pracy-miał dwa radia CB i oddał za darmo,bo kupic nikt nie chciał-takkie popularne jest tutaj... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi mam ciekawsze zajecia

42cale na tylnej kanapie i ps3 :mysli::kox::decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 15:04_________________________________________________Zyjecie? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur jak tam Twój silnik ;( . Od starego powinieneś dostać :bicz3: za wyżyłowanie go :polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audisinthepark.co.uk/

Wybiera się ktoś? Może będzie możliwość spotkania :D Bo chyba będę jechał do Polski akurat w tym terminie to pojadę na jeden dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa propozycja ze nie powiem a nawet opcja mozliwa jak dam rade zone skusic zeby do zabawy dolaczyla a i jeszcze moze sie wiecej by dolozylo ale to wszystko fajne jak polowa z nas wywali na wakacje do polski

ogolnie ciekawa propozycja

fajnie by bylo dolozyc naklejki A4-klub.pl/UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli AUDI będzie wskrzeszone :yeee: .Gdzie znalazłeś nowe serducho ?.Z AWX weżmiesz sam słupek silnika czy wkładasz całość :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekladam calego AWX-a,mechanika zajme sie ja a Eurochip ogarnie elektroniczna czesc zabawy bo ja bym sobie z tym napewno nie poradzil............. Silnika jeszcze nie mam ale wszystko jest na dobrej drodze :> pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest znależć jakiegoś rozbitka z uszkodzeniem tyłu :gwizdanie: , ale o to trudno. Będzie trochę zabawy, i potrzebna dużo ilość gratów do tego swap-a . Dobrze że jest EUROCHIP który ogarnie temat z elekt. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie mowiac o pewnym specu chyba zapomnial o czyms, najpierw sie oferowal a pozniej cisza a ja tu o jakims virusie myslalem do mojego tylko ta wszechmocna gotowka dla mnie najwazniejsza a teraz zglupialem co tak naprawde chce duzo mocy czy wiecej oszczednosci na paliwku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc zostaje kwestia gotówki i kto to będzie robił i jak tak mówisz pójdę planem nr 1 czyli 160BHP ale najPierw musze skrzynię zrobić a to tez cholernie droga zabawka

Myslalem ze masz do wymiany tylko olej... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...