Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dycham zmieniło się tylko to że sprzedałem audi i mam mazde 626, ale tylko do wakacji w planach jest Audi a8 2.8 V6 :decayed:

A byly takie w ogole? myslalem ze A8 to od 3.0 w gore :P

były... :wink4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 19:52_________________________________________________

Moze troche z innej Beczki. Zamierzam przeprowadzic sie do Bristolu. Byl tam ktos moze? Slyszalem ze swietne miasto i wogole. :)

o ile dobrze pamiętam to Paweł paw1972-jest z Bristolu,ale dawno Go tu nie widziałem-prędzej na AKP :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki domjenick. Zagadam tam do niego - odnalazlem go :cool1:

Troche duzo tu Mackow sie narobilo. Tylko na tej stronie widze 3-ech :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkopek co tam u Ciebie kolego jak Twoja Niunia A4 . Ja zakupiłem Yamaha Virago XV 1000 i teraz ona pochłania mój czas :wallbash:.Wersja USA i to co potrzebuje to kupuje u nich :confused4:.

eda42d1ad4a08259m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkopek co tam u Ciebie kolego jak Twoja Niunia A4 . Ja zakupiłem Yamaha Virago XV 1000 i teraz ona pochłania mój czas :wallbash:.Wersja USA i to co potrzebuje to kupuje u nich :confused4:.

eda42d1ad4a08259m.jpg

moj traktor juz odpalony,musze jeszcze tylko zmienic zderzak i zalozyc mniejszego icka bo juz mi sie nie podoba taki wystajacy na pol zderzaka.......... :kox:

Yamahy tylko pozazdroscic :slina: ,Kamili tata tez sobie cos podobnego zafundowal,wiec bede mial czym polatac jak bede w Polsce....

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 20:04_________________________________________________Albinek a dlugo sie czeka na przesylke z USA?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozyc mniejszego icka bo juz mi sie nie podoba taki wystajacy na pol zderzaka.....

a nie możesz drugiego zamontować po drugiej stronie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem tydzień :) , nie jest źle. Faktycznie Dominik ma racje , możesz założyć dwa , po jednym z każdej strony i ori. Jest gdzieś opis takiego modu ale w B7. to i w B5 tak samo.Maciek thanks :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zorganizujemy jakiś weekendowy zlot? Z Irlandii też by parę osób przyjechało pewnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dwa nie podejda bo jest po drugiej stronie skraplacz od klimy,a pozatym slaby tam po bokach przelot powietrza.Mam juz zato zamowionego icka z ebaya wiec tylko czekac.............. :cool1:

Albinek a co do motoru dokupywales?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw naprawczy gaźników. Chyba będę jeszcze musiał kupić zestaw naprawczy rozrusznika :kwasny:. No cóż żeby było dobrze najpierw musi być żle. Motroek kupiony na E-bay.Nie wyszło żle. To Limited Edition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znowu troche z innej beczki. Zauwazylem ze w Angli bardzo malo niuniek jezdzi z ori xenonami. Znalezc B7 z bixami jest dosyc ciezko a o B6 juz nie wspomne. Macie takie same spostrzezenia? Nawet wypaski B6 s-line 1.9 TDI quattro czesto widuje ale bez xenow. Co za porazka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo w Irlandii. Xenony zaczeli kupować dopiero w B8 bo LEDy to hicior :D

Dokladnie dopiero w B8 czesciej widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio spotkalem a4 xenonem w avancie i na dodatek w takim samym kolorze jak bylem na zakupach i az zachcialo mi sie spryskow ori bo prawie ich widac nie bylo , tak ladnie wpasowane ze same naciecia odroznialy sie a tak poza tym tamta miala 2.5 pod maska heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znowu troche z innej beczki. Zauwazylem ze w Angli bardzo malo niuniek jezdzi z ori xenonami. Znalezc B7 z bixami jest dosyc ciezko a o B6 juz nie wspomne. Macie takie same spostrzezenia? Nawet wypaski B6 s-line 1.9 TDI quattro czesto widuje ale bez xenow. Co za porazka :naughty:

Dokladnie tak jak mowisz, zauwazylem to samo, B7 z xenonem to rzadkosc, wiecej chyba RS4 jezdzi niz zwyklych A4 z xenonem :)

Dlatego po zalozeniu ori xenon lampek czuje ze zyje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...