Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co ta Karolina miała się ze mną...:wink::grin:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

jeszcze Anki znaleźć nie mogę...

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

ale zaraz, zaraz-przecież w sobotni wieczór-razem "umilaliśmy" dziewczynom życie...ja jej mówiłem, że ma ładne oczy, a Ty coś o nogach wspominałeś...nic dziwnego, ze uciekała od nas...jeden chciał jej oczy-drugi nogi:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::polew::polew::polew::wink: jak Ona by się w domu pokazała?:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew: no było było, Ani nie ma na fejsie, a też ją cholera próbowałem znaleźć, nawet pytałem tej rudej marcinka ale ona się zapytała i mówi, że nie ma :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie słoneczko-jadę zaraz syna na piłkę odwieźć i sam trochę z resztą ekipy na słońcu posiedzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek!

U mnie też coś tam się przebija.

Trzeba iść ese ogarnąć, jutro z rana kupiec przyjedzie ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Już mu wyszły tydzień temu, zostawił depozyt a jutro reszta i odjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan: U mnie też ładnie, ale na 11 do pracy mam:facepalm: Za to wczoraj krowę ogarnąłem, siedziałem z 7h żeby lakier doprowadzić do używalności (tyle co się da ręką ofc)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Krystian ! Miło że sobie o nas przypomniałeś :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaków ponownie po latach nieobecności tym razem z PL nie tak jak kiedyś z UK ale o tam sercem jestem dalej na wyspach :D

no witamy, witamy-opowiadaj:wink: masz audi>?:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wczoraj teoria na motor zaliczona :decayed: Teraz praktyka jak najszybciej, ale przez przeprowadzkę jestem jakiś zacofany ze wszystkim:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo , daj znać jak zdasz jazde to podjedziemy i oblejemy zdany egzamin :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) w PL jakoś leci wiadomo tam tęskno za ojczyzną ale uwierzcie mi niema za czym tu tęsknić coraz gorzej się dzieje ehhh ale tak ogólnie to daje radę, Szkopek ostatnio nawet myślałem żeby wpaść na wyspy w odwiedziny ale samolotem :) i tak pomału się do tego przymierzam :) Domjenick co do samochodu to owszem też grupa VW ale nie AUDI lecz SEAT LEONik też 1.9 TDI 110 kucyków i póki co to tylko seria na razie zbieram kaske by coś pomodzić z silniczkiem itp ;) Albinek i EUROCHIP ja o Was nigdy nie zapomniałem o tak wspaniałych ludziach nie da się zapomnieć tyle razem wspólnych zlotów zrobiliśmy i przeżyliśmy, ostatnio nawet oglądałem zdjęcia ze zlotów w Bradford :) tęskno za starymi dobrymi czasami ehhh... może znów wpadnę na pomysł i przylecę do UK pracować choć tu mam prace póki co i na wszystko mi starcza ale wiadomo człowiek zawsze chce sobie polepszyć :D Za jakiś czas pochwale się nabytkiem póki co muszę porobić parę rzeczy no i oczywiście trochę fotek napstrykać a tym czasem pozdrawiam Was wszystkich serdecznie jak coś to tu już będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bradford-sytuacja dla Ciebie nie jest obca-wpadaj ,a i ja nie mam daleko-nie pierwszy raz bym tam się zjawił...:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jesteś mile widziany i na wszelką pomoc możesz liczyć z mojej strony . Czekam na odwiedziny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jest sprawa

właśnie zauważyłem że 3 tygodnie temu skończyła mi się ważność dowodu osobistego , a w sierpniu chcę jechać na urlop do Polandu. Przepuszczą mnie z tym dowodem przez przejście Dover - Dunkierka, czy muszę zapitalać po paszport do Konsulatu w Manchesterze ?

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...