Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

domjenick fajny trailer :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to nie moja zasługa,tylko Huana- :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkością napewno, ale czy ty nic nie kreciles?? Odnotowalem tez jakieś HD kamerki... Ale fakt - na krótka zajawke może i by sie nie zdalo ... Podkladzik dobry dobry , chociaż mi podchadza bardziej kozackie instrumentale pod takie rzeczy-musielibysmy tylko jakiegos kompozo-tworzyciela zrekrutowac do klubu:) hehe

jest KOX I to sie liczy ;) !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie ma ... :beksa: FILM ROX

Jak darlem morde zeby ustawiac fury do pozowania to kazdy mial mnie w pupie...na szczescie ze 2 osoby otworzyly maske i jedna spalila kapcia...tak to bylyby rzygi z moczem zamiast filmu :) Tak jak juz mowilem...nie bylo za duzo zdjec...bo od czasu kiedy wjechalem na parking do odjazdu wszystkich aut mialem jakies 20 minut...w tyle to nawet prometeusz ognia nie naruchal :) HD kamerka byla na kartingu...z tych zdjec i reszty ukleje filmik oddzielny jak wroce z PL....

Na nastepnym zlocie przygotujcie sie na pokazywanie fur do kamery ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja za tym stoje-pewnie Huanowi sie cos pomylilo,jak tytulowal film... :wink4:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 23:46_________________________________________________no co tam panowie? cos tu smutno :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co tam panowie? cos tu smutno :gwizdanie:

:confused4: NO WLASNIE Dominik dawaj ta ankiete :kox:

najpierw termin,potem miejsce-no chyba ze chcesz na odwrot :tongue4:

Pozatym...czy ktos sie wybiera na DYNODAY 23go sierpnia tj niedziela :good:http://www.awesome-gti.co.uk/page.php?xPage=anniversary.html

Chlopaki Nies,Rower,Dominik,Grzegorz,Dimo,wszyscy z okolic Manchester i Liverpool dajcie cynk!Mozna rowniez wpasc jako klub.Ja robilem u nich remap i jeszcze przed ta imprezka jestem umowiony u nich na mody :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ankiety trzeba przynajmniej dwoch pozycji-jedna juz jest :good: nie ma problemu-mozna zrobic ankiete-tylko podajcie jeszcze jakies miejsce/miejsca i robie :wink4:

ja wypadam ze spotkan,bo za tydzien lece autkiem do Pl-wiec przekonam sie ,ile spali :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...