Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy ktos leci na trasie cardiff birmingham bradford?

jezeli jedziesz z Cardiff M50 to daj znac, ja bede jechal z Worcester wiec mozemy sie spotkac po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze się decydować na obiad,bo mozna tylko jeszcze jutro,wieczorem zamknieta bedzie lista,a we wtorek trzeba dac konkretne zamówienie do Pubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w dzien zlotu mam urodzinki i raczej niechce ich spedzic siedzac w pracy do 22 :/

uuuu, to flaszka bedzie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upominajcie sie o flache tylko zrzucajmy się lepiej na nową mniej paliwo-olejożerną fOOrke dla Koperka :) hehe ...

ale smieszne hehehe przejechałem nia juz 16 tys mil i chodzi bez problemowo [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 23:48_________________________________________________a flacha pewnie ze bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DobrA Koper, nie denerwuj sie tak. Zartowalem :tongue4:

Ja sie z wyscigu nie wykruszam, nie ma mowy :) lecimy I Tyle, jest z kim powalczyc...

Ps: Ja Chciec Taka Naklejke (mala) na Audiane..."audiManiacs". Podoba mnie sie to :)

ktos juz opatentowal to czy wZor wciaz nie podlega ochronie praw autorkich?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie jestem w fazie przygotowywania strony, na ktorej bedziemy trzymali wszystkie zdjecia, filmy video itd.. Na tej tez stronie beda pojawialy sie wszelkie informacje o kolejnych zlotach i spotach...

http://audimaniacs.x10hosting.com <---- prosze o testy, opinie, zglaszanie bledow, nowe pomysly itd.

testowa strona stoi na dosc wolnym serwerze w USA wiec prosze nie spodziewac sie zawrotnych predkosci przy ladowaniu witryny hehe :)

Czekam na opinie, sugestie i pomysly!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy żle licze czy mam problem z oczami :(:shocked: bez jaj nie wyłamujcie się do zlotu kilka dni a osób zamiast przybywać to ubywa.Pamiętajcie prosze że kosztowało nas to troche zachodu i biegania,ponadto my za was wpłaciliśmy zaliczki i to nie fair tak się wycofywać.Przecież będzie świetna zabawa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy żle licze czy mam problem z oczami :(:shocked: bez jaj nie wyłamujcie się do zlotu kilka dni a osób zamiast przybywać to ubywa.Pamiętajcie prosze że kosztowało nas to troche zachodu i biegania,ponadto my za was wpłaciliśmy zaliczki i to nie fair tak się wycofywać.Przecież będzie świetna zabawa :tongue4:

jak cos to ja wejde na kogos miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...