Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b7] szara myszka 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi pali 10 w mieście na trasie 7l :)


No ale to 1.8t

Opublikowano

Mi pali 10 w mieście na trasie 7l :)

No ale to 1.8t

Kolega pyta właścicieli 1,9 BKE ;)

Opublikowano

Moje na trasie 6L (do niemiec) glownie 140-150 jechalem dla spalania;D to wynik bez chipa:) z Chipem na dluzsza trase nie jechalem, ale jak jezdze po miescie 6.8-6.9L (raz na jakis czas pojade na katowice czyli A4) . Ale ja nie musze jezdzic przez centrum do pracy itp i rzadko jezdze w godzinach szczytu ;) Ogólnie to myslalem ze po chipie bedzie gorzej, ale jest wporząsiu:D

Opublikowano

17'' w trasie 140-150km/h 6L. Miasto to 7,5 do 8 . Nie licz na to że Ci spali 4,5 L jak niektórzy twierdzą.

Opublikowano
  • Autor

no to moja pali ok 8,5 wiec chyba jest w miarę ok

Opublikowano

o co chodzi z tym durnowatym obklejaniem jeszcze bardziej durnowatymi napisami auta... ile Kolega ma lat? :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolego lat mam 22:)

Dla Ciebie durnowate. Autko kupiłem za swoje zarobione pieniądze wiec mogę z nim robić co chce:) Nie chce mieć smutnej b7 jak inne:)

Nie chce mieć jak każdy s line itp chce mieć coś innego:)

Żeby było jeszcze bardziej "durnowato" to na zimę alu będzie każde w innym kolorze :)
powoli będę kompletował nowe turbo, większy intercooler, wydech i może wlecą inne wtryski no i program:)

pozdrawiam


Mam głupie pytanko czy po nagrzaniu klekot rowniez musi trzymać temperaturę w pionie?:> Ogółem przy normalnej temperaturze nie dojdzie do pionu. Gdy pojadę kawałek mocniej temperatura dochodzi do pionu i później spada. Mniej więcej trzyma się na takim poziomie jak na zdj.

Wszystko ok czy może termostat do wymiany czy cus?

WP_20141024_003_1.jpg

Edytowane przez krolikrob1

Opublikowano

Musi trzymać 90 na zegarze, ewentualnie minimalnie więcej i wracać do 90 ale jak poniżej to termostat.

Opublikowano
  • Autor

tak myślałem. Wiec musze zainwestować w nowy termostat. Moze dla tego tez maszyna pali mi ciut więcej niż powinna:)

polecacie jakiś termostat?

Edytowane przez krolikrob1

Opublikowano

Tak, ori z aso.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mahle lub behr tez będą dobre.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostania polatałem troszke takim oto sprzetem:)

ahq2qtm6.jpg

b4oyjns9.jpg

ge47tg2c.jpg

Edytowane przez krolikrob1

Opublikowano

Jak się a6 śmiga w porównaniu do naszych b7?

Opublikowano

Jak wrażenia z jazdy A6? jest taka wygodna i komfortowa w porównaniu z naszymi a4 jak mówią?

Opublikowano

Moje na trasie 6L (do niemiec) glownie 140-150 jechalem dla spalania;D to wynik bez chipa:) z Chipem na dluzsza trase nie jechalem, ale jak jezdze po miescie 6.8-6.9L (raz na jakis czas pojade na katowice czyli A4) . Ale ja nie musze jezdzic przez centrum do pracy itp i rzadko jezdze w godzinach szczytu ;) Ogólnie to myslalem ze po chipie bedzie gorzej, ale jest wporząsiu:D

Gdzie robiłeś chipa, jestes zadowolony???

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wiecie co ciężko mi powiedzieć bo w a6 jest 4.2 Quattro i po przesiadce z 1.9 tdi dla mnie jest to potwor:D

Jeździ się fajniej czuć ze większe auto i troszkę bardziej komfortowe, lecz z tyłu nadal nie ma jakoś mega duzo miejsca!

allroad fajna sprawa:D Wielka różnica na plus w środku widać przepaść miedzy b7 a c6!!

W a4 ost zmieniłem klocki olej termostat i wpadł program od TC-Performance polecam w 100%.


autko wyglada nastepujaco:

b0fd327e24c89c9fm.jpg

0d9e474114cc7ee7m.jpg

Mam jeszcze gwint ale chyba nie dam rady go założyć:)

We wrześniu planuje przesiąść się na coś innego:)

Edytowane przez krolikrob1

Opublikowano

Co to masz za gwint? bedziesz sprzedawac?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.