Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Quattro Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do obcierania o błotnik i nadkole nie ma nic wspólnego et, bo skręcisz kołami i przecież już jest kicha :kwasny: Trzeba klepać i tyle, po problemie nagle:wink:

Opublikowano
  • Autor

Niestety ruda panoszy się po blotnikach. Dziś coś tam w lewym przyklepalem jeszcze prawy ogarnąć

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przód ładnie usiadł ;) felga 18"?

Opublikowano
  • Autor
Przód ładnie usiadł [emoji6] felga 18"?

Dzięki
Tył mnie załamuje ale cóż coś się wykmini.
Przód mam tak przynajmniej 2 lata jak pamięć nie myli. Fala to 18x8 et et35. Dziś już 2 przygotowane do malowania bo jedna miała ładnie obdarty rant. Jutro kolejne ogarnąć trzeba

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały up
Zakupione opony, fele ogarniete i wczoraj zawitaly na audi.
Dziś sprzątanie było oraz nałożenie wosku. Na dniach ma być gotowy zderzak od s4.
646e3b2201e4c7a79053422e5ccab544.jpgb56ecdd11e89fb70328869dc31e5232d.jpgf2260e62cf23947bb25285e3e870e55c.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Mały up.

Zaciski zostały odmalowane ponownie na żółto.

Dziś rns d otrzymało spolszczenie i został podłączony tuner tmc. Wreszcie fis w zegarach rs6 niema czarnego pola [emoji4]

Ogólnie myślałem, że uwalilem navi podczas zmiany języka bo prawie 2 godziny to trwało i długo było czarno na ekranie.

be883f938fba7803b90eec48ea8ae982.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały up.
Na montaż czeka Multifunkcja niestety nie skóra obręcz ale to się ogarnie z czasem.
Czeka również przegub bo już denerwuje mocno.
Również ogarnąłem wkładkę do bagażnika bo materiał huk strzelił na niej. U brata w dywanach dostałem pasujący mi z metra wycieraczka, która wkleiłem w miejsce starego materiału. 6ada7778c2cd2b593b12db64bb50f410.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajnie wygląda :wink: spolszczenie sam gdzieś dorwałeś i nagrywałeś? mi wystarczyło cierpliwości tylko żeby nagrać mapy.

Podłączenie kiery to już prosta sprawa jak ogarnąłeś Navi i FISa 

Opublikowano
  • Autor
Fajnie wygląda :wink: spolszczenie sam gdzieś dorwałeś i nagrywałeś? mi wystarczyło cierpliwości tylko żeby nagrać mapy.

Podłączenie kiery to już prosta sprawa jak ogarnąłeś Navi i FISa 

Dzięki. Spolszczenie sam nagrałem i wgrałem.

Co do kiery, to dziś zawitała na pokładzie lecz jest problem z jej działaniem niestety. Efekt nocą super . Nie wiem czy winny jest moduł w kierownicy czy "przekaźnik ". Bardziej obstawiam moduł w kierownicy bo test wyjść przekaźnika zglasnia radio itp3ddad1338d91c989447763f4a1ce6e7a.jpg

e06a9dfe2f3d39f59fd5c9398cb1429a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

Moduł i przekaźnik mają ten sam numer?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Moduł i przekaźnik mają ten sam numer?

Tak ta sama wersja 03. Narazie odpuszczam temat Multifunkcji. Dziś ma być do odbioru zderzak s4 od lakiernika po małych zmianach wizualnych. Audi w poniedziałek po pracy przeszło małe mycie i woskowanie bo sobotnia pogoda nie pozwoliła
de7bf6d64e0000c2aca7dfed334a2522.jpg2b07a7aa9ca8f61cb1f4ede5790e3016.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a ten zderzak na sprzedaż będzie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały up
Spy fot
a5cea65703ebd93e103a32e88779fc51.jpgfd6b013dc1463c06702b0ac3888212a0.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie miłe up.
Jakiś czas temu Audi otrzymało lotkę na klapę, nowe konserwację progów.
Na weekend wysłałem się na mały urlop a dziś w drodze do domu audi też postanowiła odpocząć i tak 130km na lawecie. Termostat odmówił współpracy i przestał się otwierać. Jak robiłem rozrząd specjalnie zamówiłem z serwisu aby długo posłużył. Jakiej firmy polecacie termostat? Ten wytrzymał prawie 49 tyś kilometrów.
bffca1a9358b36a6a17279d3b4f8b4c2.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mialem tos amo ori padl po poltora roku kupilem wahlera za 25zl i juz prawie 90tys oblatalem

Opublikowano
  • Autor

Audi juz poskladana. Rozrząd zmieniony, tak jak termostat, uszczelniacze wału i wałków, łożysko na kółku od klimy.
Jedynie co to muszę zderzak jeszcze raz zdjąć i wpasować bo odstaje przy blotnikach. ae5a9b0bfd7609c08d75892bf0d55211.jpg4c44efbef71e9ec356bb504afe5762d3.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały up.
Za dużo się nie dzieje przy aucie, zbierane jedynie graty i nowe pomysły.
Małe foto z dzisiejszego zakończenia sezonu robione nie przeze mnie.995e37c7b3cce70e6ed6bc4157cad128.jpgc709b93982646d39b47d6e009d249880.jpg

Wysłane z mojego QUANTUM_2_500_RUGGED przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wlepy trochę szpecą:wink:

Opublikowano

Jest poprawnie, ja bym wywalił wlepy, rzucił lotke ala rs jednak, ogarnął tylną dokładkę, wydech i koniecznie progi z esy skoro już front zawitał bo teraz bez nich wygląda mega biednie :) No i chyba tył wyrównałbym z przodem :D

Opublikowano
  • Autor

Dokładka wczoraj wleciała druga cała. Teraz tylko termin u lakiernika muszę zaklepać aby zespawać zderzak z dokładką i całość w kolor. Tak na przyszłość z sedana do avanta podchodzi dokładka pod pdc w polifcie.
Co do progów to leżą z omegi b po lifcie tylko brak czasu na rezanie.
Zawiecha na tył leży trochę niższa ale to dopiero na wiosnę bo coś tu zimę stulecia zapowiadają a i tak spód porezany mam.

Wysłane z mojego QUANTUM_2_500_RUGGED przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.