Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APR] Quattro Avant


apocalipto

Rekomendowane odpowiedzi

Do obcierania o błotnik i nadkole nie ma nic wspólnego et, bo skręcisz kołami i przecież już jest kicha :kwasny: Trzeba klepać i tyle, po problemie nagle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ruda panoszy się po blotnikach. Dziś coś tam w lewym przyklepalem jeszcze prawy ogarnąć

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód ładnie usiadł [emoji6] felga 18"?

Dzięki
Tył mnie załamuje ale cóż coś się wykmini.
Przód mam tak przynajmniej 2 lata jak pamięć nie myli. Fala to 18x8 et et35. Dziś już 2 przygotowane do malowania bo jedna miała ładnie obdarty rant. Jutro kolejne ogarnąć trzeba

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up
Zakupione opony, fele ogarniete i wczoraj zawitaly na audi.
Dziś sprzątanie było oraz nałożenie wosku. Na dniach ma być gotowy zderzak od s4.
646e3b2201e4c7a79053422e5ccab544.jpgb56ecdd11e89fb70328869dc31e5232d.jpgf2260e62cf23947bb25285e3e870e55c.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up.

Zaciski zostały odmalowane ponownie na żółto.

Dziś rns d otrzymało spolszczenie i został podłączony tuner tmc. Wreszcie fis w zegarach rs6 niema czarnego pola [emoji4]

Ogólnie myślałem, że uwalilem navi podczas zmiany języka bo prawie 2 godziny to trwało i długo było czarno na ekranie.

be883f938fba7803b90eec48ea8ae982.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up.
Na montaż czeka Multifunkcja niestety nie skóra obręcz ale to się ogarnie z czasem.
Czeka również przegub bo już denerwuje mocno.
Również ogarnąłem wkładkę do bagażnika bo materiał huk strzelił na niej. U brata w dywanach dostałem pasujący mi z metra wycieraczka, która wkleiłem w miejsce starego materiału. 6ada7778c2cd2b593b12db64bb50f410.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda :wink: spolszczenie sam gdzieś dorwałeś i nagrywałeś? mi wystarczyło cierpliwości tylko żeby nagrać mapy.

Podłączenie kiery to już prosta sprawa jak ogarnąłeś Navi i FISa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda :wink: spolszczenie sam gdzieś dorwałeś i nagrywałeś? mi wystarczyło cierpliwości tylko żeby nagrać mapy.

Podłączenie kiery to już prosta sprawa jak ogarnąłeś Navi i FISa 

Dzięki. Spolszczenie sam nagrałem i wgrałem.

Co do kiery, to dziś zawitała na pokładzie lecz jest problem z jej działaniem niestety. Efekt nocą super . Nie wiem czy winny jest moduł w kierownicy czy "przekaźnik ". Bardziej obstawiam moduł w kierownicy bo test wyjść przekaźnika zglasnia radio itp3ddad1338d91c989447763f4a1ce6e7a.jpg

e06a9dfe2f3d39f59fd5c9398cb1429a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł i przekaźnik mają ten sam numer?

Tak ta sama wersja 03. Narazie odpuszczam temat Multifunkcji. Dziś ma być do odbioru zderzak s4 od lakiernika po małych zmianach wizualnych. Audi w poniedziałek po pracy przeszło małe mycie i woskowanie bo sobotnia pogoda nie pozwoliła
de7bf6d64e0000c2aca7dfed334a2522.jpg2b07a7aa9ca8f61cb1f4ede5790e3016.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up
Spy fot
a5cea65703ebd93e103a32e88779fc51.jpgfd6b013dc1463c06702b0ac3888212a0.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miłe up.
Jakiś czas temu Audi otrzymało lotkę na klapę, nowe konserwację progów.
Na weekend wysłałem się na mały urlop a dziś w drodze do domu audi też postanowiła odpocząć i tak 130km na lawecie. Termostat odmówił współpracy i przestał się otwierać. Jak robiłem rozrząd specjalnie zamówiłem z serwisu aby długo posłużył. Jakiej firmy polecacie termostat? Ten wytrzymał prawie 49 tyś kilometrów.
bffca1a9358b36a6a17279d3b4f8b4c2.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem tos amo ori padl po poltora roku kupilem wahlera za 25zl i juz prawie 90tys oblatalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi juz poskladana. Rozrząd zmieniony, tak jak termostat, uszczelniacze wału i wałków, łożysko na kółku od klimy.
Jedynie co to muszę zderzak jeszcze raz zdjąć i wpasować bo odstaje przy blotnikach. ae5a9b0bfd7609c08d75892bf0d55211.jpg4c44efbef71e9ec356bb504afe5762d3.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up.
Za dużo się nie dzieje przy aucie, zbierane jedynie graty i nowe pomysły.
Małe foto z dzisiejszego zakończenia sezonu robione nie przeze mnie.995e37c7b3cce70e6ed6bc4157cad128.jpgc709b93982646d39b47d6e009d249880.jpg

Wysłane z mojego QUANTUM_2_500_RUGGED przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest poprawnie, ja bym wywalił wlepy, rzucił lotke ala rs jednak, ogarnął tylną dokładkę, wydech i koniecznie progi z esy skoro już front zawitał bo teraz bez nich wygląda mega biednie :) No i chyba tył wyrównałbym z przodem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka wczoraj wleciała druga cała. Teraz tylko termin u lakiernika muszę zaklepać aby zespawać zderzak z dokładką i całość w kolor. Tak na przyszłość z sedana do avanta podchodzi dokładka pod pdc w polifcie.
Co do progów to leżą z omegi b po lifcie tylko brak czasu na rezanie.
Zawiecha na tył leży trochę niższa ale to dopiero na wiosnę bo coś tu zimę stulecia zapowiadają a i tak spód porezany mam.

Wysłane z mojego QUANTUM_2_500_RUGGED przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...