Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy


przemek11

Rekomendowane odpowiedzi

garrett gt2x, frankenturbo bez zmiany wiekszosci elementow ktore masz jzu zrobione, rzezba na td04, ewentualnie absolutnie gorna granica dla k03s (chyba :decayed: ) rowniez przy seryjnych gratach :) wtryski 380cc, 440cc beda z zapasem

Edytowane przez marcindlug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym podnieść moc tak do ok.220km ale posiadam skrzynie automatyczna, czy jest to możliwe z taka skrzynia ? Jesli tak to trzeba cos przy niej zrobic lub ustawić. I co trzeba wymienic w aucie aby uzyskac taka moc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienic musisz turbo wtryski IC oraz soft

Skrzynia powinna wytrzymac bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev a tak przy okazji, wtryski do LPG jakie mam czyli hana niebieskie to juz zaliczaja sie jako "większe wtryski" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie hany to większe wtryski... do 260ps powinny dać rade ;) jaki masz reduktor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli np na ori turbo do niego jakis FIMC, te wtryski co mam i soft to ile powinno dać się z tego wyciągnąć?


reduktor KME CHYBA, nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev a tak przy okazji, wtryski do LPG jakie mam czyli hana niebieskie to juz zaliczaja sie jako "większe wtryski" ?

nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze chodzi o wieksze wtryski benzyny ;) nie znam sie na gazie ale chyba auto musi poprawnie pracowac w pelnym zakresie obrotow na benzynie zanim zacznie sie zabawa z lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też ne wiem, dlatego własnie pytam o to czy wystarcza juz wtryski na lpg jakie mam i czy to juz jest jako "wieksze wtryski" czy benzyne tez msuze zmieniać


u mnie PB słuzy tylko do odpalania i jechania kawałek zanim sie zagrzeje odpowiednio do gazu. wiec nie wiem jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem musisz wymienic rowniez wtryski benzynowe i wystroic na nich auto. co zrobisz jak gdzies zabraknie ci lpg? bedziesz jechal do 2tys obrotow? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw robisz porządek z Pb

potem z LPG, inaczej będą problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, po mimo że będziesz miał LPG wydajne np. na 250ps a układ paliwowy na 200ps to nie zrobisz po programie tych 250ps bo wtryski LPG mapują prace wtrysków PB.

Więc takie minimalne minimum to wtryski od 1.8T BEX z teoretyczną wydajnością na 230-240ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, myslałem ze wtryski lpg wystarcza i pb nie trzeba koniecznie ruszac.

a ile takie wtryski od BEXa +- ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150-200zł


choociaż Ty masz AEB więc możesz kombinować z większymi wtryskami od Saaba czy Volvo.. będą one w ciut mniejszych pieniądzach i lepszej wydajności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jestem poczatkujacy w temacie wzrostu mocy. Mozecie mi podpowiedziec co dokladnie i gdzie kupic aby uzyskac te ok 250 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede myslał jak sie uporam z innymi rzeczami w niej :)

a pasuja P&P ze tak powiem?

wiadome ze chyba kazdemu zalezy zeby było dobrze a tanio :decayed:


Kurcze jestem poczatkujacy w temacie wzrostu mocy. Mozecie mi podpowiedziec co dokladnie i gdzie kupic aby uzyskac te ok 250 km

odezwij sie do gregor10

On Ci ładnie autko podpicuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ty własnie widze ze łądny wynik masz.

211KM 320Nm

to wynik jaki chciałbym widzieć u siebie :decayed:

bo sądze ze róznica jest przeogromna


A powiedz, co u Ciebie było robione ze z serii 150KM masz 211KM ?

i ile ten mod Cię kosztował ;)

takie info napewno niejednemu sie przyda zeby mniej wiecej mniec wyobrażenie co i jak i ile to kosztuje aby taką moc osiągnąć :)

Edytowane przez przemek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszsytko opisane co robilem ..

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/261083-18t-anb-210ps-i-320nm-k03s-wtryski-bex-dp-by-gregor10/

Generalnie na wiosnę jeszcze fmic wleci i parę drobnych pierdół co by pękło 230-240ps ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli pare drobnych pierdół ?


Czyli co chcesz powiedzieć, że w serii został tylko dołożony DP i soft zrobiony i to Ci dało 210KM?

nie zmieniałes choćby własnie wtrysków iIC też seria?

Edytowane przez przemek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...