Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy


przemek11

Rekomendowane odpowiedzi

Gregor10 ładnie Ci wystroi i AEBa i do tego instalacje gazową.. ale fakt ze masz do niego z ... 350km

No właśnie, a skorzystałbym bardzo chętnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też do Jasła mam ok 250Km ale mysle ze wolałbym jechac i miec pewność wykonania niż jechać mniej ale zastanawiać sie i ryzykowac czy wszystko bedzie ok, czy zdaze dojechać do domu z powrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sam intercooler a potem soft i da sie wystroic na 190 koni? nie chce turbo krecic do nie wiadomo ile ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i da radę, ale wszystko zależy od stanu motorowni, chodziaż do 190KM trzeba by było wrzucić juz wtryski z BEXa... No i kata wyje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i da radę, ale wszystko zależy od stanu motorowni, chodziaż do 190KM trzeba by było wrzucić juz wtryski z BEXa... No i kata wyje... :wink:

No kata to wiem ale nie chce zmieniac Turbinki ani grzebac w niej a drogie sa takie wtryski zeby na 200 koni wyskoczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny różne, od 200zl w górę za kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrową serią można 190ps osiągnąć, zamiast fmica lepiej zastąpić kata DP ;)

Mam na zbyciu mocne wtryski do 1.8t, do AEBa pewnie trzeba będzie nieco pogrzebać przy listwie paliwowej, a to praktycznie żadne koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrową serią można 190ps osiągnąć, zamiast fmica lepiej zastąpić kata DP ;)

Mam na zbyciu mocne wtryski do 1.8t, do AEBa pewnie trzeba będzie nieco pogrzebać przy listwie paliwowej, a to praktycznie żadne koszty.

Dev pisał w innym temacie ze on na serii w AEBie 210Km wyciągnał. ale oczywiscie zdrowa sztuka na 100% do tego turbo po regeneracji.

a co do tego FMICA to chyba sie lekko myslsiz, bo z tego co czytałem ori IC jest tyle o ile do tych 150KM a juz wiekszej mocy nie ogarnia, nie chłodzi za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie motorownia była zdrowa i wynik był ograniczony brakiem paliwa. FMIC w zależności od stylu jazdy. Mi go jakoś szczególnie nie brakowało ale po mocniejszych kilku przejazdach czuć spadek mocy, ja z mocy korzystam inaczej - efekt zbyt długiej jazdy dieslem :grin: dlatego zmieniłem auto na 3.0d :naughty:

Edytowane przez Marc!n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale po mocniejszych kilku przejazdach czuć spadek mocy

no własnie :)


ynik był ograniczony brakiem paliwa

czyli wtryski za małe czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie smica.. u mnie jakos 210ps dalo rade zrobić .. fakt że latem kilka mocnych butowań i auto łapie muła dlatego będzie fmic wiosną, natomiast w trasie i jeździe na codzień jako tako chłodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadomo ze coś tam musi dawać :) ale ja jesli bym zwiekszył kiedys moc to chciałbym FMIC wrzucić nawet jakas urzywke ale dobrze jakby było ;)


a jak narazie moge tylko pomarzyć o wyniku MrTea :):decayed:

tym bardziej na seryjnych gratach

Edytowane przez przemek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Kata out oraz montaz Fmic i wystroic da sie na 185-200 koni?

da sie, powinno wyjść ok te 190km, a co do Gregor10 gregor10.pl to takze polecam, znajomy z wawy jechał do niego do Jasła i był bardzo zadowolony (choć 350km w jedna strone), profi podejście do klienta

Edytowane przez kosmo.a3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po mocniejszych kilku przejazdach czuć spadek mocy

no własnie :)

ynik był ograniczony brakiem paliwa

czyli wtryski za małe czy o co chodzi?

Czasem wydolą na więcej czasem nie, zależy od stopnia zużycia, pompy paliwa, regulatora, filtra paliwa a tych rzeczy nie sprawdzałem/nie wymieniałem bo aż tak mi nie zależało na 2xx/3xx :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aeba na seryjnych gratach 100% seria strojone u Gregor10 i wynik 195 i 286Nm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...