Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q5


Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli chodzi o Q5 - miałem możliwość pośmigania wczoraj tą furką ( z audi Magro Sosnowiec ) z 2.0tdiQ z przeciętnym wypasem, ale była skóra , navi , DVD - tak więc przyjemnie.Jejździ hhhhhhmmmmm jak to 2.0tdi - wygląd bardzo na plus ( wiadomo, nowy model - zawsze przykuwa oko, pozatym wielkim plusem są ledy przód i tył ) środeczek przyjemny i mimo, że furka wydaje się nie za duża z zewnątrz w środku nawet, nawet - Ogólnie autko bardzo przyjemne ( z 3.0tdi wręcz śliczne ) dla osób które tego typu furki lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj kilka fotek ( miałem go ostatni wekend do testów ) :)

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 20:32_________________________________________________3b6ed159ca7cfe88m.jpg[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 20:52_________________________________________________987526c26a319c9cm.jpg

59e804ab791d163bm.jpg

30728d9aa041cdc0m.jpg[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 14:45_________________________________________________cena tej dokładnie sztuki 190 tyś. 2.0tdiQ 170ps , ledy przód+tył , alu 19 zima , navi+DVD , skóra , elektryka , grzane stołki , bi-xenon , parktronic i parę innych pierdół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim Motorze jest teścik: Q5, X3, GLK

Punkty bez kosztów:

Q5 - 90

X3 - 82

GLK - 81

Z kosztami:

Q5 - 120

GLK - 116 ( tańszy od konkurencji o około 20tyś )

X3 - 111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim auto-bildzie są testy aut z napędem 4x4, porównują tanie z drogim, duże z małym, stare z nowym itp.

W teście "duże vs małe" wystąpiło Audi Q7 i Suzuki Jimmy

Wygrało...

... suzuki :cool1:

(za ciężkie na śniegu, źle działa ESP i takie tam)

Ciekawe jakby postawili Q5 vs Jimmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem na Słowacji białe 3.0 , wyglądało :kox:

dla mnie na żywo Q5 wygląda znacznie lepiej niż na fotkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem na zywo.

z boku :thumbdown:, nudny

tyl :good:, troszke agresywny, moze sie podobac, ale jak zaswieca sie ledy toche lagodnieje, mnie wtedy zaczyna draznic

przod :thumbdown: , agresywne wloty ze spokojnymi lampami, dla mnie to jakies oblakanie, beznadzieja. no i te ledy jeszcze, o ile w innych :audi: mnie nie draznia, a nawet bardzo mi sie podobaja tak w tej dzialaja mi na nerwy, co to ma byc, kocie lapy, bo ja juz nie wiem.

wogole niech mi ktos powie co to za segment, czy klasa aut to q5 bo jakos nie moge sie polapac.

BMW X6 to sobie stworzylo nowy segment i tu nie maja konkurencji, wogole najladniejsze auto jakie do tej pory widzialem, no ferrari jeszcze, ale to inna bajka.

Moze jakby Audi ta A7-ke tak postawili na Q7 to by moze wyszlo cos co mogloby konkurowac z X6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole niech mi ktos powie co to za segment, czy klasa aut to q5 bo jakos nie moge sie polapac.

segment takich auta jak X3, XC60, VW Tiguan, GLK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor Nr 7/2009 (2904) 09.02.2009 - test Q5 3.0 TDI:

http://www.freon.profik.pl/a4/q5_1.jpg (1,7 MB)

http://www.freon.profik.pl/a4/q5_2.jpg (1,7 MB)

Dostępne przez kilka dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Q7 jest dla mnie :kox: to Q5 jakoś mnie nie zachwyca :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo wygląda średnio. Q7 jak jedzie za tobą to jak czołg - super wyglada, a Q5 tak jak by mu czegoś brakowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...