Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant => Mauritius blau :))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wreszcie dorobiłem się jakichkolwiek zdjęć mojego audibusu wiec ponizej przedstawiam je łącznie z opisem

Kolor: mauritius blau

Rocznik: 2004

Silnik: AVF

Przebieg: 130tys. prawdziwych km ;) od pierwszego kobiecego właściciela :cool1:

Wyposażenie i modyfikacje ;)

Pełen standard dla A4 wiec m.in pełna elektryka szybek (przód tył),ABS+ESP,6xairbag,el.lusterka itp

Dodatkowo

Zawieszenie, fotele - s-line, felgi 17", bixenon, RNS-E, tempomat, duży FIS, czujniki parkowania tył, wielofunkcyjna czteroramienna kierownica, fabrycznie przyciemnione szyby, system nagłośnienia BOSE

Planowane zmiany modykacje

- program

- turbina BRD (już lezy od kilku tygodni i nie wiem czy ją wkładać nie - przy założeniu ze zostaje ori IC i pompki BA - a większych modyfikacji nie planuje)

- hamulce 312 (jak tylko obecne się skończą)

- czujnik deszczu - zbyt wiele lat i km przyzwyczajenia do tego gadżetu robi swoje ;)

Poniżej zdjęcia

p1100810gw5.jpg

p1100808bb2.jpg

p1100803zt0.jpg

p1100794sj9.jpg

p1100793ui1.jpg

p1100814nf7.jpg

Warto zwrócić uwagę na ostatnie zdjęcie tam moja przyszła żona wyraża się w sposób jednoznaczny co do koloru samochodu

"........a miał być czarny albo srebrny i żaden inny....."

Opublikowano

Fajny kolorek !! :good:

Opublikowano

- turbina BRD (już lezy od kilku tygodni i nie wiem czy ją wkładać nie - przy założeniu ze zostaje ori IC i pompki BA - a większych modyfikacji nie planuje)

Przy ori IC i pompkach zmiana turbinki nie ma sensu... ale skoro juz masz suszarke od BRD (ktora ciezko dostac), to ja bym zainwestowal w reszte :naughty:

Auto bardzo ladne - kolor mega.

Zmienilbym tyllko relingi na czarne :cool1: i obowiazkowo wieksze kółka.

Opublikowano

ładna maszynka-gratuluję zakupu...wrzuc jeszcze fotki środka

Opublikowano

Bardzo ładna ...... żona :) o ile się nie myle to mam taki sam kolor i też go żona wybrała :polew:

Bardzo ładna :good: fakt relingi czarne ,koło większe zrób zdjęcia środka :)

Opublikowano
  • Autor

.... taki sam kolor i też go żona wybrała....

Taaaaaaa jak to określiła ..... czarny i srebrny => to "bogaty" kolor a to pasuje do pandy :gwizdanie:

A że ja już miałem Leona w podobnym kolorze - dlatego kolor był jednym z argumentów na TAK przy zakupie tego samochodu ;)

No i w moim macierzystym forum (leonclub.pl) kraży slogan "Niebieskie jest szybkie" tak wiec musze sie do tego zastosować ;)

Co do turbinki od BRD to nie miałem żadnego problemu z zakupem jej na ebay.de - stan idealny cena 340e. oczywiście facet nie chciał wysłać do PL wiec trzeba było mu podać adres w niemcowni i turbina juz czeka.

Modyfikacji IC nie planuje, gdyż samochód chciałbym sprzedać za około rok, a inwestycje tuningowe średnio są widziane na rynku wtórnym

hihihihi :polew:

Co do felg to póki dróg nam nie zbudują na trasie jaką przemierzam dość często to 17" przy rozmiarze 235/45 w połączeniu z tym zawieszeniem i koleinami są są zbyt niebezpieczne przy szybkiej jeździe :thumbdown:

Opublikowano

to lepiej chipsa sobie zapodaj i tak będzie "banan" na twarzy :decayed: a turbo mi sprzedaj hyhyhy

Opublikowano

autko fajne ...

ale skoro juz masz suszarke od BRD (ktora ciezko dostac), to ja bym zainwestowal w reszte :naughty:

ale nie bedzie mial problemow ze sprzedaza ... :wink4:

Opublikowano

I tak już kupił i dobra kasa :good: może byc ciekawie :)

Opublikowano

kolor fajny, silnik :kox: tylko srodek jeszcze pokaż :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale się uparliście na tą fotkę ze środka :cool1:

Fajnych i aktualnych fotek się jeszcze nie dorobiłem tak więc przed zakupową fotke pokazuję

http://img123.imageshack.us/my.php?image=a14127uu0.jpg

wolałbym zeby był czarny w srodku ... ale jest taki jaki jest ;) trzeba sie pilnowac z brudzeniem :mysli:

Opublikowano

Ładna furka, może niedługo sam kupie jakąś b6.

Opublikowano

kolor super,brakuje tylko ramek chrom wokol szyb i bedzie ok :)

Opublikowano

Kolor słuszny to czarny :>

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

heheheh identyczna jak moja :)

pozdro dla blue :D

Opublikowano

śliczna zadbana :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

moim zdaniem kolorek jest super też bym taki chciał :D

Opublikowano

Ładny Avancik :good: Mam takie same fele na lato i nie zamierzam zmieniać na większe :wink4:

Jak będziesz w Trójmieście to wpadaj na spota :hi:

Opublikowano

śliczna sztuka :). Gratuluje zakupu :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.