Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant => Mauritius blau :))


mm.max

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie dorobiłem się jakichkolwiek zdjęć mojego audibusu wiec ponizej przedstawiam je łącznie z opisem

Kolor: mauritius blau

Rocznik: 2004

Silnik: AVF

Przebieg: 130tys. prawdziwych km ;) od pierwszego kobiecego właściciela :cool1:

Wyposażenie i modyfikacje ;)

Pełen standard dla A4 wiec m.in pełna elektryka szybek (przód tył),ABS+ESP,6xairbag,el.lusterka itp

Dodatkowo

Zawieszenie, fotele - s-line, felgi 17", bixenon, RNS-E, tempomat, duży FIS, czujniki parkowania tył, wielofunkcyjna czteroramienna kierownica, fabrycznie przyciemnione szyby, system nagłośnienia BOSE

Planowane zmiany modykacje

- program

- turbina BRD (już lezy od kilku tygodni i nie wiem czy ją wkładać nie - przy założeniu ze zostaje ori IC i pompki BA - a większych modyfikacji nie planuje)

- hamulce 312 (jak tylko obecne się skończą)

- czujnik deszczu - zbyt wiele lat i km przyzwyczajenia do tego gadżetu robi swoje ;)

Poniżej zdjęcia

p1100810gw5.jpg

p1100808bb2.jpg

p1100803zt0.jpg

p1100794sj9.jpg

p1100793ui1.jpg

p1100814nf7.jpg

Warto zwrócić uwagę na ostatnie zdjęcie tam moja przyszła żona wyraża się w sposób jednoznaczny co do koloru samochodu

"........a miał być czarny albo srebrny i żaden inny....."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- turbina BRD (już lezy od kilku tygodni i nie wiem czy ją wkładać nie - przy założeniu ze zostaje ori IC i pompki BA - a większych modyfikacji nie planuje)

Przy ori IC i pompkach zmiana turbinki nie ma sensu... ale skoro juz masz suszarke od BRD (ktora ciezko dostac), to ja bym zainwestowal w reszte :naughty:

Auto bardzo ladne - kolor mega.

Zmienilbym tyllko relingi na czarne :cool1: i obowiazkowo wieksze kółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ...... żona :) o ile się nie myle to mam taki sam kolor i też go żona wybrała :polew:

Bardzo ładna :good: fakt relingi czarne ,koło większe zrób zdjęcia środka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... taki sam kolor i też go żona wybrała....

Taaaaaaa jak to określiła ..... czarny i srebrny => to "bogaty" kolor a to pasuje do pandy :gwizdanie:

A że ja już miałem Leona w podobnym kolorze - dlatego kolor był jednym z argumentów na TAK przy zakupie tego samochodu ;)

No i w moim macierzystym forum (leonclub.pl) kraży slogan "Niebieskie jest szybkie" tak wiec musze sie do tego zastosować ;)

Co do turbinki od BRD to nie miałem żadnego problemu z zakupem jej na ebay.de - stan idealny cena 340e. oczywiście facet nie chciał wysłać do PL wiec trzeba było mu podać adres w niemcowni i turbina juz czeka.

Modyfikacji IC nie planuje, gdyż samochód chciałbym sprzedać za około rok, a inwestycje tuningowe średnio są widziane na rynku wtórnym

hihihihi :polew:

Co do felg to póki dróg nam nie zbudują na trasie jaką przemierzam dość często to 17" przy rozmiarze 235/45 w połączeniu z tym zawieszeniem i koleinami są są zbyt niebezpieczne przy szybkiej jeździe :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko fajne ...

ale skoro juz masz suszarke od BRD (ktora ciezko dostac), to ja bym zainwestowal w reszte :naughty:

ale nie bedzie mial problemow ze sprzedaza ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uparliście na tą fotkę ze środka :cool1:

Fajnych i aktualnych fotek się jeszcze nie dorobiłem tak więc przed zakupową fotke pokazuję

http://img123.imageshack.us/my.php?image=a14127uu0.jpg

wolałbym zeby był czarny w srodku ... ale jest taki jaki jest ;) trzeba sie pilnowac z brudzeniem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny Avancik :good: Mam takie same fele na lato i nie zamierzam zmieniać na większe :wink4:

Jak będziesz w Trójmieście to wpadaj na spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...