Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie przerywa brak mocy. Aparat zapłonowy


Gutterman

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do twórcy tematu po wymianie cewki robiłeś adaptacje przepustnicy w tym AHL?Jeśli tak to jak to wygląda dla AHL bo różne są opinie o tym... Bo ja dziś wymieniłem i obroty mi sie zatrzymują na ok 1200, a na klimie na 1400...

Czy to jest odpowiednia procedura w AHL: najpierw 01 silnik, potem 10 adaptacja kanał 00 kasowanie wartości wyuczonych, następnie nastawy podstawowe - kanał 98 (czy 01 ,60?).

Pozdrawiam ;)

Ja po wymianie cewki nie robiłem żadnej adaptacji. Spróbuj wyczyścić przepustnice - od strony dolotu może być czysto a od strony kolektora już syf (tak jak było u mnie :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy po odpięciu kostki od przepływomierza powinna praca silnika się zmienić ponieważ dzisiaj z ciekawości odłączyłem na postoju kostkę i nic się nie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpięciu kostki powinna być chwilowa różnica w pracy silnika.Tak jak to pisze neoxpl.Jeżeli tego niema to padaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to u mnie na obrotach jałowych nic nie czuć aby silnik się zachwiał czy jak pracuje równo cały czas i nie ma żadnej różnicy czy odpinam czy nie błędów żadnych nie było pewnie teraz po odłączeniu się pojawił jakiś a czy logami da radę stwierdzić czy jest na pewno do d*py

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w najbliższym czasie zrobię logi i wrzucę do odpowiedniego działu do oceny


koledzy teraz w weekend robiłem wymianę wszystkich filtrów i przy okazji dogrzebałem się również do przepustnicy zrobiłem jej czyszczenie chociaż nic się nie działo ale teraz chciał bym to zrobić tak jak się powinno czyli zrobić adaptację wiem że trzeba wejść w engine potem w bloki pomiarowe ( 08) i kanał 060 i przełączyć na basic seeteing ( 04 ) i robi się adaptacja i czekamy aż sie pojawi ok i po tej operacji wracamy do bloków pomiarowych i wychodzimy tylko chciał bym jeszcze cofnąć wszystkie nastawy do podstawowych lecz nie wiem jak to zrobić wiem że na pewno na początku trzeba wykasować błędy i po tym gdzie wejść aby ustawić nastawy podstawowe i co po tym trzeba zrobić wystarczy tylko zrobić adaptację przepustnicy i to wszystko czy coś jeszcze bo ktoś mi powiedział że jakiś czas muszę po tym pojeździć na samej benzynie a nie na gazie żeby sobie wszystko się poustawiało czy to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...