Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż CB RADIO w budzie B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ja posiadam A4 B7 sedan i cb mam zamontowane pod podłokietnikiem i tez jest super

Edytowane przez Glowas171

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ja posiadam A4 B7 sedan i cb mam zamontowane pod podłokietnikiem i tez jest super

A gruchę gdzie trzymasz ?

Opublikowano

W ręce. [emoji12]

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.

Może ktoś podpowiedzieć pod który bezpiecznik podłączyć CB tak żeby wyłączało się po wyjęciu kluczyka ?

Opublikowano
  • Autor

Zaplon to żółto-czarny kabel przy włączniki świateł., a jak Chcesz po wyjęciu to zostaje prubowka i patrzenie na którym nie ma prądu po wyjęciu

Opublikowano

Witam :)

A ja swoje CB zamontowałem w popielniczce :) moim zdaniem najlepsze miejsce :)

20150601_212157.jpg

Opublikowano

lolek_7- bardzo fajny patent. Dobrym miejscem jest też schowek pod climatronikiem. Też jet sporo miejsca (przy koszach 1 din)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja mam tak zamontowane CB radio President harry II

bc9972986ad7721egen.jpg

Gruszka zamontowana na uchwycie magnetycznym w kratke

0c410428d2301827gen.jpg

49d1f524933fd76dgen.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

powiem tak jua mm aradio luzem pod lokietnikiem jest git nie lubie osobiscie podlokietnka moze dla tego ze jestem niski i mi nie wygodnie osobiscie wole sie wylozyc z strony drzwi w czasie jazdy a co do anteny na magnes lekka kiska zbiera sie tam woda rdza wali rysy sa ja dalem do relingow dalem gumy pod nie i pieknie wyglada i nie uszkadza lakieru mialem magnes a astrze i omedzie i porysowal magnes caly dach i klape bagarznika skoda blaszki lepiej dac na relinga w kombi i jest ladnie a co gosc mowil ze slaba masa bedzie bo nie metal odbiera ladnie okolo 7 km sciaga radio na magnesie miale ponad 12 km ale moze z czaem doloze kabel masowy do uchwytu do relingu ale nie rysuje lakieru co najwazniejsze

dodoam zdiecie na dniach jesli ktos jest chetny

Opublikowano

Panowie przymierzam się do kupna CB, jednak nurtuje mnie pytanie. Czy CB będzie ściągać szumy generowane przez Xenon?

Witm.nie powinno byc problemu. ja mam hid 5000 i nic nie zakluca.pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

U siebie mam cb radio zamontowane dokładnie jak Tazio oczywiśćie President Teddy plus antena president Virginia

Opublikowano

Witam :)

A ja swoje CB zamontowałem w popielniczce :) moim zdaniem najlepsze miejsce :)

20150601_212157.jpg

Chłopaki jak on upchnął TEDDYiego tam?

Mam Johnnego 3 pod kierą ale ten patencik jest zarąbiaszczy :decayed: bo widać radio podczas regulacji squelch i rf gain a tak musze jeździć na ASC.

Opublikowano

Kawał dobrej roboty

Opublikowano

Witam :)

A ja swoje CB zamontowałem w popielniczce :) moim zdaniem najlepsze miejsce :)

20150601_212157.jpg

za***iste miejsce. Ale jak wygląda sprawa z dźwiękiem?

Opublikowano

Witam :)

A ja swoje CB zamontowałem w popielniczce :) moim zdaniem najlepsze miejsce :)

20150601_212157.jpg

za***iste miejsce. Ale jak wygląda sprawa z dźwiękiem?

to jest najmniejszy problem. Dajesz dodatkowy głośniczek podłaczany z tyłu jackiem.

Kiedyś tak z ciekawości wyjąłem popiołke i tam za bardzo nie ma tyle miejsca żeby tak głęboko wpuścić to radyjko. Podejrzewam że to radio jest "skrócone" :eusathink:

Opublikowano

Byłem zajrzeć u mnie i pod spodem biegnie linka wybieraka więc nie wiem jak On zmieścił tam CB

Opublikowano

Myślę że to jest sam panel a reszta radia z pociągniętymi przewodami jest w schowku....

Gdzieś już w necie takie rozwiązanie widziałem.

Opublikowano

Myślę że to jest sam panel a reszta radia z pociągniętymi przewodami jest w schowku....

Gdzieś już w necie takie rozwiązanie widziałem.

Ma to sens :wink:

Opublikowano

panowie co zrobic jak kabel od anteny cb obciera sie przy otwieraniu bagaznika? jak temu zaradzic? moze sa takie anteny z plaskim kablem na koncu albo cos takiego?

Opublikowano

Bat na stałe... Ewentualnie próbuj wstawić beczkę. Będziesz mógł wymieniać tylko odcinek przetarty. Innej rady nie ma.

Natapane z P8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.