Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładny sprzęcik powodzenia w dalszym konkretnym rezaniu ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po jeździłem dwa dni na 19" do wczoraj i stwierdzam że to nie dla mnie xD

Tzn? Twardo? myślisz, że jest duża różnica między 18 a 19" w komforcie?

nie wiem jeszcze, bo śnieg przyszedł i moje testy H** strzelił :) Może jak się ociepli do 10st to wsadze na jeden dzień.

Na 19" naprawde czuć wszystko, ale auto jest mega stabilne, na kierownicy czuć że JEST TAM DOBRE KOŁO :D

Kupiłem takie tam repliki RS4 18" ET-35 8j chyba + Falken Azenis FK 453 225/45/18.

Ładny sprzęcik powodzenia w dalszym konkretnym rezaniu ;)

Działam póki hajs na koncie, w środe szyby - i kolejny dylemat :/ Jak bardzo je ściemnić robie wszystkie więc przód dopuszczalnie, ale tył ile dać?? :)

Dodatkowo od razu polerka reflektorów oraz polerowanie szyby czołowej, jeszcze ori a jest masakra z nią po tylu latach, jak AC bedzie się kończyć to może wymienie :)

W KOŃCU ŚNIEG, PIERWSZE BĄKI ZA PŁOTY :) MOŻNA POĆWICZYĆ PIERWSZE RAZY NAJGORSZE Z PRZYGODAMI :)

https://www.facebook.com/video.php?v=1026446400704742&set=vb.100000181767643&type=3&theater

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

Witam, dystanse

Masz tylko na tylnej osi ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, dystanse

Masz tylko na tylnej osi ?

Na zimowym setupie tak. Drugi kpl czeka

Dziękuje forumowiczowi oraz firmie: AUTO COLOR SHIFT z Warszawy, za profesionalną pracę przyciemniania szyb :)

4h pracy, przód 15stką, tył 35tką jest pięknie :) zdjęcia troche duże ISO ale nie było warunków póki co :/

e8nzg1.jpg

bdp2lk.jpg

9tluup.jpg

vs1dza.jpg

e71jqs.jpg

2lmkmdw.jpg

Opublikowano

Pięknie wygląda:-) ślinie się na widok tego zderzaka:-) oby więcej takich sztuk:-)

Opublikowano

Witam, dystanse

Masz tylko na tylnej osi ?

Na zimowym setupie tak. Drugi kpl czeka

Dziękuje forumowiczowi oraz firmie: AUTO COLOR SHIFT z Warszawy, za profesionalną pracę przyciemniania szyb :)

4h pracy, przód 15stką, tył 35tką jest pięknie :) zdjęcia troche duże ISO ale nie było warunków póki co :/

e8nzg1.jpg

bdp2lk.jpg

9tluup.jpg

vs1dza.jpg

e71jqs.jpg

2lmkmdw.jpg

Jakie masz żarówki na tym pierwszym zdjęciu? one są w DRL-ach czy postojówki? chętnie bym u siebie takie założył :)

Opublikowano

Fajne autko :)

Opublikowano

Ładnie, aczkolwiek tył bym zrobił ciemniejszy :) pozdrawiam!

Opublikowano

Fajnie wyszło. :wink4: Ogólnie ładna sztuka! :good:

Opublikowano
  • Autor

Na postojach W5W Led http://www.ledlumen.pl/produkt-1694-samochodowe.htmlchyba ta już nie pamiętam .

Na Drl tez były ale stopiło mi oprawki tak się grzały :/ juz nie mogę się doczekać wiosennych modów :)

No i ja też spryski mod :)

107ja7q.jpg

po 35,5 płaciłem u siebie w ACO. :)


Już są lada chwila montaż :D

2i974g2.jpg


Hamowanie założone, zdjęcia robocze na szybko :)

2l8w6rr.jpg

Z tyłu Eibach Pro + podkładka 1BR przód ori S-line (nie zdożyliśmy założyć eibacha).

2l9l1j7.jpg

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

Ładne OZy, 320ki?

Zrób jeśli możesz fotki przyciemnionych szyb w świetle dziennym bo na zamieszczonych fotach ciężko ocenić stopień przyciemnienia.

Opublikowano
  • Autor

O i z montażu :)

2qxauco.jpg

Felga s line wchodzi idealnie bez dystansu :)

2l2uiw.jpg

Dziś kolejny przegląd:

2d0snm.jpg

I kilka upominków wpadło :)

2a0me79.jpg

Po myjni zostawili mi coś takiego :D

242v39y.jpg

i zapach z logo audi bardzo miło :)

Zamontowany zawias Eibach - i muszę przyznać że koledzy z forum mieli racje, jest bardziej komfortowy niż slinowe springi (buja).

Z przodu usiadło fajnie (nie zawadza nigdzie) ale mogło by być niżej, tył usiadł masakrycznie więc zastosowałem podkładki z zawiasu 1BR i obecnie jest ciut wyżej niż na s-line springach.

Jak w leonie wsadziłęm takeigo eibacha to szorowałem osłoną na wzniesieniach :) A tutaj auto jest w 100% funkcjonalne (SZOK!)

Idealnym rozwiązaniem było by przód eibach tył s-line :) ZOabczymy jak to się ułoży, pierwsze foty:

20ffkg.jpg

35l9nao.jpg

2aajy4g.jpg

iwjgyb.jpg

Opublikowano

Co to za podkładki które załorzyłeś na tył ?

Opublikowano
  • Autor

8E0512145 - one mają trochę ponad 1cm.

331f7yv.jpg

bez nich tył siedzi niżej niż przód.


Ogólnie 200km za mną i nie jestem zadowolony z tego setupu. Wg mnie buja bardziej niż 1Be. Szukam teraz amorów może dam jakieś twardsze będzie lepiej .

Podobno springi h&r są twardsze
Opublikowano

Zainteresuj się stabilizatorami z RS4/3.0tdi na przód a tył 20mm lub 22mm .

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki za cynk :)

Już wszystko wiem zanim pójdą amory zamawiam stabilizatory przód i tył z RSA :)

Opublikowano

auto Ci dopiero usiadzie po paru tygodniach o 1cm

Opublikowano

Noo powiem Ci, że ciekawie to wygląda :wink:

miałem pisać żebyś fotki za dnia porobił ale wiem, że z czasem u Ciebie ciężko ;)

Opublikowano
  • Autor

będą jak umyje i wychodząc z pracy będzie widno :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.