Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY !!! mam problem z TIPTRONIKIEM


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry ! Mój koleszka ma audi a6 2,5 w TIPTRONIKU wszystko bylo ok ale pojechał na wymiane oleju w skrzyni do serwisu SIENKO i SYN ul. wysockiego w Białymstoku.Wymienili mu olej przejechał około 2500 km i samochod zaczoł szarpac a po chwili zapaliły sie wszystkie kontrolki na czerwono (P.R.N.D.S) zaparkował wyłaczył silnik i zadzwonił po lawetę jak wciagali auto na lawete okazało sie ze jest wyciek oleju ze skrzyni :wallbash:

Moze ktos wie co sie stało i ile bedzie kosztowała taka naprawa.Auto stoi obecnie w Belgi ale jesli by ktos polecił mi dobrego fachowca to zawioze auto na lawecje do naprawy

Dzieki pozdrawiam . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zawiozl z powrotem do serwisu w Bialymstoku - fakt, daleko... ale to zapewne ich wina, a naprawa moze byc mocno kosztowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie poszło ci uszczelnienie na pompie oleju w skrzyni, które jest następstwem (w większości przypadków) zatarcia panewki na pompie olejowej-bynajmniej tak mi to tłumaczył gość który naprawiał mojego tipa. Jezeli chodzi o koszty to pompa oleju jakieś 500zl, konwerter 800 regenerowany (nowy około 1200)+ nowy simering na pompie olej itp. dodam ze za samo wyciągniecie skrzyni, diagnozę i włożenie do auta u mnie kosztuje około 800zł. Ja wydałem 3400 ale u mnie było coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dzwonił dzisiaj do serwisu SIENKO SYN ul wysockiego w Białymstoku i opowiedział cała historie o skrzyni i zapytał czy oni naprawia skrzynie i daja jakas gwarancje ? gosciu mu odpowiedział ze nie i gwarancje to oni daja tylko podczas naprawy lub wymiany oleju i tyle :kox: jak kumpel goscia zaczął

opierdalać to on odłożył tel.... czy moze zna ktos Firme SAMKO w Rostkach 30km od warszawy czy warto tam zostawic auto

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...