Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szerokie A6 C5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po przygodzie z B5-tką przyszła pora na coś większego

Dla przypomnienia moja była

DSC_1933.jpg

Teraz jest:

Audi A6 C5 Avant 1999r. 4.2 V8 ARS Quattro + Tip

Kolorek LZ6H

Póki co seria ale nawet bogata

- fotele przód w pełnej elektryce, przód grzany (placki)

- bananowa skóra (w super stanie)

- fis

- ABS, ESP

- 4xPP

- 4xel.szyby

- klimatronic (dwustrefowy)

- servotronic

- xenon

- czujniki parkowania tył

- zawieszenie tył NIVO

- zawieszenie przód najwyższa seria (koza w uj :decayed: )

- pakiet oświetlenia (klamki, drzwi)

- fabryczna Navi + zmieniarka 6cd

- dekory kredensowe

- felga 16", 7,5" z oponą zimową

DSC_2005.jpg
DSC_2008.jpg
DSC_2026.jpg
DSC_2028.jpg
DSC_2030.jpg
DSC_2034.jpg

DSC_2036.jpg
DSC_2041.jpg

Plany jakieś są ale to dopiero na wiosnę

- większe koło

- trochę w dół

- grill eS albo RS

- lusterko fotochrom

- może jakieś Recaro

- dalej się zobaczy...

Edytowane przez Rafal_

Opublikowano

Widać że całkiem zadbany :) po przesiadce z B5 to można się zgubić we wnętrzu ;)

Opublikowano
  • Autor

Widać że całkiem zadbany :) po przesiadce z B5 to można się zgubić we wnętrzu ;)

jeden właściciel od nowości nakręcił 167tys.km (sprawdzone w serwisie) :wink:

co do wnętrza to tak jak mówisz :good:

Opublikowano

ładna fura, tylko ten kolor słaby triszke .

Opublikowano

no ale dobrze że nie dowalili zielonego wnętrza do tego koloru ;) ( często się tak zdarzało )

A te felgi to chyba z C4? Czy takie były ori?

Opublikowano
  • Autor

tez nie bylem przekonany do koloru ale 'na zywo' jest calkiem ok, mix zielonego z zielonym czesto byl w alrołdzie-wtedy faktycznie bylaby lypa

co do tych felg prawde mowiac sie nie orientuje, ale mozliwe ze ten co sprowadzil pozwolil sobie podmienic ;-)

Opublikowano

Felgi to avus model pierwszy z audi S4 C4.

Mile wspominam C5 , co prawda mialem S6 ale wnetrze bardzo fajnej jakosci i spoooore po przesiadce z b5.

Oby sie sprawowalo !

Opublikowano

gratki. wygląda na zadbaną. :thumbup1:

Opublikowano

Wygląda na zadbaną, czekam na pierwsze mody :wink: Jaka się teraz V8 jeździ?

Opublikowano
  • Autor

dzięki, fajnie że się podoba :wink:

czekam na pierwsze mody :wink: Jaka się teraz V8 jeździ?

mody jakieś tam pewnie będą ale nie wiem czy przed zimą coś się uda

co do jazdy V8-ką... dla mnie bajka, V6-stka fajnie chodziła a tu jest mega, no i drugie tyle kucyków :kox:

Opublikowano

Jak dla mnie V6 rewelacja , teraz trochę żałuje że nie pokusiłem się na V8 ale zaważyła ekonomia - robię jakieś 30 tys km rocznie i kednak spalanie i inne koszty są przy 2.4 dużo mniejsze.

Edytowane przez Banan

Opublikowano

Tylko ze 2.4 nie jedzie

Opublikowano

2.0 nie jedzie :) przesiadłem się z 1.9 115 km więc.....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

póki co ze spalania jestem naprawdę zadowolony, wiadomo że na benzynie byłoby ciężko ale zaraz po zakupie założyłem LPG i jest :git:

za 100zł robię 240km :wink:


pierwsze zmiany - najbardziej odczuwalne dla pasażerów tylnej kanapy :wink:

DSC_0570.jpg

wiem wiem taka mała bzdura... ale od czegoś trzeba zacząć :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ladna zadbana... tylko skad sie wzial poliftowy przod?

poprzedni wlasciciel zmienial?

troszke dziwne bo jest pare zmian by polifta z przodu zrobic ;)

Jak juz jest to tylko sie cieszyc... lampy polift z tylu odmlodza duzo dupke ;)

Opublikowano
  • Autor

Ladna zadbana... tylko skad sie wzial poliftowy przod?

poprzedni wlasciciel zmienial?

troszke dziwne bo jest pare zmian by polifta z przodu zrobic ;)

Jak juz jest to tylko sie cieszyc... lampy polift z tylu odmlodza duzo dupke ;)

S6-ki i C5 z silnikiem 4.2 mimo że rocznikowo przedlift to takie wychodziły fabrycznie :)

lampki na tył z polifta na pewno wpadną

Edytowane przez Rafal_

Opublikowano

Ladna zadbana... tylko skad sie wzial poliftowy przod?

poprzedni wlasciciel zmienial?

troszke dziwne bo jest pare zmian by polifta z przodu zrobic ;)

Jak juz jest to tylko sie cieszyc... lampy polift z tylu odmlodza duzo dupke ;)

S6-ki i C5 z silnikiem 4.2 mimo że rocznikowo przedlift to takie wychodziły fabrycznie :)

lampki na tył z polifta na pewno wpadną

a to nawet nie wiedzialem ze 4.2 z ryjkiem fl wychodzily

zwracam honor ;)

Opublikowano
  • Autor

Ladna zadbana... tylko skad sie wzial poliftowy przod?

poprzedni wlasciciel zmienial?

troszke dziwne bo jest pare zmian by polifta z przodu zrobic ;)

Jak juz jest to tylko sie cieszyc... lampy polift z tylu odmlodza duzo dupke ;)

S6-ki i C5 z silnikiem 4.2 mimo że rocznikowo przedlift to takie wychodziły fabrycznie :)

lampki na tył z polifta na pewno wpadną

a to nawet nie wiedzialem ze 4.2 z ryjkiem fl wychodzily

zwracam honor ;)

spoko luz :good:

Opublikowano

Marcin z Mławy ma Recaro jasne za 1200 zł komplet :wink:

za 100zł robię 240km :wink:

Kurfa ja robię za 100 zł 260 km :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Marcin z Mławy ma Recaro jasne za 1200 zł komplet :wink:

ma gdzieś ogłoszone?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.