Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 1.9 TDI] Czy warto kupić takie auto z tym silnikiem ?


Pawel 87

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, na aledrogo znalazlem skrzynie min do B7, a szukajac na niemieckich portalach z ogloszeniami same 5cio biegowe egzemplarze znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, na aledrogo znalazlem skrzynie min do B7, a szukajac na niemieckich portalach z ogloszeniami same 5cio biegowe egzemplarze znalazlem.

kolejne

http://ww3.autoscout24.de/classified/259103346?asrc=st|as

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


turzol

Dzieki kolego, szukam nawet w promieniu 200km odemnie i od 7tyg nic procz 5 biegowych nie ma.

No nic, trzeba byc cierpliwym i szukac dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze na 100% stwierdzic czy A4 B7 1.9TDI byly ze skrzynia 6 biegowa? Wszedzie w ofertach widac skrzynie 5 biegowe...

Były. Koniec roku 2007 do 2008 wersja e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze na 100% stwierdzic czy A4 B7 1.9TDI byly ze skrzynia 6 biegowa? Wszedzie w ofertach widac skrzynie 5 biegowe...

a Ty chłopie myślałeś, ze ja to pisze na jaja ? Ciezko przeczytać co jest napisne ? Wpisać w google ? Ee ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz pare postow do przodu to zobaczysz, ze jeden pisze, ze owszem sa szostki, a jeden temu zaprzecza- szukam do promienia 200km i od ponad dobrego miesiaca, nic, totalny brak szostki, wiec czlowiek zaczyna sie powoli zastanawiac, czy te szostki co "sa" nie były przerobione przez swoich wlascicieli z piatek skrzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Jestem nowy na tym forum i chcialbym sie dowiedziec wszystkiego na temat A4B7 1.9 TDI poniewaz mam zamiar takie audi kupic. Prosilbym o opinie fachowcow , osob ktore wiedza cos w tym temacie a nie tylko slyszeli ;)

Chcialbym wiedziec jak spisuje sie ten silnik 1.9 TDI jakie ma wady , zalety i takie tam rozne ;) dzieki z gory!!!

Mam dokładnie taki egzemplarz przy czym z seryjnego brb 116km zrobione mam 145km. Powiem Ci że wszystko zależy od sposobu jazdy no i od kółek. U mnie siedzi koło 17" i 235mm to 116KM nie dawało rady. Też jestem z Biłgoraja, tylko niestety w same weekendy to napisz do mnie na priv to możesz sobie zobaczyć co i jak bo być może będę miał na sprzedaż to autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz pare postow do przodu to zobaczysz, ze jeden pisze, ze owszem sa szostki, a jeden temu zaprzecza- szukam do promienia 200km i od ponad dobrego miesiaca, nic, totalny brak szostki, wiec czlowiek zaczyna sie powoli zastanawiac, czy te szostki co "sa" nie były przerobione przez swoich wlascicieli z piatek skrzyn.

Kolego mgajder: Jak ktoś pisze, że na wlasne oczy nie widział, to wcale nie znaczy, że takie skrzynie nie istniały. Już wcześniej napisane jest jak wół, że w B7 były też seryjnie montowane 6-tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lukasz_N

Teraz to juz wiem na 100%, bo wczesniej sprzeczne opinie wyczytałem. No nic, bede czekał cierpliwie, az jakas wypasiona sztuka bedzie na mnie czekała;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój BRB ma 280 tys i lata bez większych napraw.

116km to trochę mało jak na a4, ja bym brał b6 awx 130km skrzynia 6 biegowa.

W b7 1,9 tdi masz tylko 5 biegowe a to utrudnia jazdę 120+.....

niestety mają--ja mam A4 B7 1.9 tdi z końca 2007 r ma 6- biegów i na 6-hula i 180/h

Ktos moze na 100% stwierdzic czy A4 B7 1.9TDI byly ze skrzynia 6 biegowa? Wszedzie w ofertach widac skrzynie 5 biegowe...

Były. Koniec roku 2007 do 2008 wersja e. masz racje - mam taki egzemlasz

Mój BRB ma 280 tys i lata bez większych napraw.

116km to trochę mało jak na a4, ja bym brał b6 awx 130km skrzynia 6 biegowa.

W b7 1,9 tdi masz tylko 5 biegowe a to utrudnia jazdę 120+.....

niestety mają--ja mam A4 B7 1.9 tdi z końca 2007 r ma 6- biegów i na 6-hula i 180/h

Ktos moze na 100% stwierdzic czy A4 B7 1.9TDI byly ze skrzynia 6 biegowa? Wszedzie w ofertach widac skrzynie 5 biegowe...

Były. Koniec roku 2007 do 2008 wersja e. masz racje - mam taki egzemlasz dokładnie-wersja E8

Ktos moze na 100% stwierdzic czy A4 B7 1.9TDI byly ze skrzynia 6 biegowa? Wszedzie w ofertach widac skrzynie 5 biegowe...

byly

znalezione w 5sekund

http://otomoto.pl/audi-a4-b7-1-9tdi-6-biegow-navi-bezwypadkowy-C34914494.html

moge na 100% stwierdzić-sam niedawno kupiłem taki egzemplarz- A4 B7 - 1.9 tdi wersja E8 -i ma 6-biegów--szukaj cierpliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak w temacie, szukam auta dla ojca i trafia się takie właśnie jak w tytule auto, auto ma przejechane okolo 260tys 2004r auto z norwegi tam w 2007 kopił je brat ojca i rok temu zwiózł je do polski i zarejestrował, co do wyposażenia to niby sline, zawieszenie i felgi, środek taki sobie czujnik zmierzchu i deszczu a tył korby radio 1din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...