Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy...


SLOVIAN

Rekomendowane odpowiedzi

no i kolego szykuj się że niedlugo ci ten sąsiedni pójdzie bo robi sie je parami do tego nowa śruba przy sworzniach.

ehhh czemu dopiero teraz to czytam :rolleyes:

z miesiąc temu wymieniłem prawy dolny tylny. Można jakoś oszacować na oko ile pociągnie jeszcze km przedni?

Co do dolnych to w ostateczności można osobno bo mocowane są niezależne od siebie, byle tylko dolny przedni razem ze stablizatorem robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja za wymianę wahaczy w sowim mieście muszę zapłacic 300 zł ale za wszystkie :) to chyba nie jest wygurowana cena?

Chcialem sam to zrobić ale nie mam dostepu do kanału narazie a samochod jest potrzebny. Niestety machanicy treż musza zarobić ale według mnie nawet te 300 zł to nie jest mało. Przecież zrobią tow kilka godzin a powoli na pewno w jeden dzionek no i maja na 2 osoby po 150 dniówkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana dolnych bez kanału czy wysokiego podnośnika to czysta akrobacja :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 150 pln za wymiane 3 wahaczy(2 dolne i gorny) i końcówki drążka kier. to dużo?

Dzisiaj wymieniałem i mechanior skasował mnie na tyle.Warto było czy nie?

Panowie w dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo, kazdy chce zarobic tak jak kazdy z nas z osobna tak ze i mechanicy. Mi mechanik powiedzial nie liczy sie ile zejdzie czasu naprawa lub wymiana, liczy sie wiedza i za to placimy.

150 zl to cena srednia, wezmy z tej kwoty odliczmy kilka rodzaji podatkow, ubezpieczenie, amortyzacje narzedzi uzytych do wymiany, prad, wynajem pomieszczen pod warsztat. i co zostaje nam na reke okolo 40zl jak nie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 zl to cena srednia, wezmy z tej kwoty odliczmy kilka rodzaji podatkow, .

heh aleś mnie tymi podatkami rozbawil mechanicy akurat je płacą - poproś podrzędnego mechanika po robocie o rachunek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za wymianę wahaczy w sowim mieście muszę zapłacic 300 zł ale za wszystkie[...]Przecież zrobią tow kilka godzin a powoli na pewno w jeden dzionek

Samemu to robiłem ok 10h i rozłożyłem na dwa dni, 300zł w kieszeni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh aleś mnie tymi podatkami rozbawil mechanicy akurat je płacą - poproś podrzędnego mechanika po robocie o rachunek

No wiesz sa zakladziki w ktorych ciezko o fakture a sa tez zaklady w ktorych za wszystko dostajesz fakture. Ale mniejsza z tym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja płaciłem za wymiane w porządnym warsztacie za cały kpl. wahaczy,łączników,konćówek, ze zbieznością 300, chociaż chcieli 400 także trzeba się dogadać, osobiście uważam że 400 to już przesada. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...