Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pomoc w kupnie taniej nawigacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Szukam taniej nawigacji tak myślę max 180-200zł ekran około 5" no i fajnie jakby była odblokowana i można było swoje mapy wgrać.

Polecacie coś w takiej cenie?

Opublikowano

Jak w temacie. Szukam taniej nawigacji tak myślę max 180-200zł ekran około 5" no i fajnie jakby była odblokowana i można było swoje mapy wgrać.

Polecacie coś w takiej cenie?

Jeśli chodzi o temat to jest takie angielskie przysłowie że "nie stać nas na kupowanie tanich rzeczy".

Co do wyboru nawigacji polecam - http://www.my-navia.pl/

Opublikowano

Patrz na sposób mocowania uchwytu - powinien mieć mechanizm dociskający do szyby, który usuwa powietrze. Zazwyczaj jest to pierścień albo dźwignia, jak kupisz bez tego to "około 5" " na bank będzie odpadało.

Opublikowano
  • Autor

Jak w temacie. Szukam taniej nawigacji tak myślę max 180-200zł ekran około 5" no i fajnie jakby była odblokowana i można było swoje mapy wgrać.

Polecacie coś w takiej cenie?

Jeśli chodzi o temat to jest takie angielskie przysłowie że "nie stać nas na kupowanie tanich rzeczy".

Co do wyboru nawigacji polecam - http://www.my-navia.pl/

Serio, nie potrzebuje mega nawigacji za 2 tysie z ekranem większym niż przednia szyba od auta i 8 rdzeniowym procesorem.

Jeżdżę poza miasto rzadko ale jak jadę to przydała by się do tego jakaś mała nawigacja.

dzięki za stronę rozejrzę się na niej.

Opublikowano

Jak w temacie. Szukam taniej nawigacji tak myślę max 180-200zł ekran około 5" no i fajnie jakby była odblokowana i można było swoje mapy wgrać.

Polecacie coś w takiej cenie?

Jeśli chodzi o temat to jest takie angielskie przysłowie że "nie stać nas na kupowanie tanich rzeczy".

Co do wyboru nawigacji polecam - http://www.my-navia.pl/

Serio, nie potrzebuje mega nawigacji za 2 tysie z ekranem większym niż przednia szyba od auta i 8 rdzeniowym procesorem.

Jeżdżę poza miasto rzadko ale jak jadę to przydała by się do tego jakaś mała nawigacja.

dzięki za stronę rozejrzę się na niej.

Nie chodziło mi o to byś kupował za 2 tysiaki, ja mam za 4 stówki i nie narzekam a znam ludzi co kupili w markecie za sto ileś i ... jedni są zadowoleni (nie znam osobiście) a drudzy :wallbash::glupek2::ranting: . Podałem ci link abyś poszukał sobie opinii o różnych niwigacjach np http://www.my-navia.pl/viewforum.php?f=254 :hi:

Opublikowano

A ja mam za niecałe 150 zł i mogę śmiało polecić Lark Freebird. W cenie dostałem 5 lat aktualizacji map, a dodatkowo masz uchwyt na szybę, slot pamięci na dodatkową kartę z zewnętrzną mapę :wink:

Opublikowano

Jak masz fona na androidzie to wgraj AutoMapę.

Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Opublikowano

Jak masz fona na androidzie to wgraj AutoMapę.

Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

moja AutoMapa na fonie okazała się lepsza od TomToma mojego braciaka

co jakis czas robie aktualizacje przez wifi

polecam jeszcze Sygic na androida, ale AutoMapa sprawdziła się również w DE

Opublikowano

A ja lark nie polecam miałem dwa i oba sie popsuły model 50.9 przestał łapać sygnał

Opublikowano

Kolega dał mi Larka 50,3 z wysypaną pamięciom i powiedział żebym go wypier....ł . Może ktoś chce?

Opublikowano
  • Autor

prawdopodobnie będę brał nowy telefon na abonament i chyba wezmę s4/s5 i na tym będę używał navi.

Opublikowano

Jeżeli ktoś używa navi sporadycznie, to tylko na fona.

Masz Mapy Google, można wrzucić AutoMapę, żeby było offline,a już pojawia się Here Maps na Androida (mapy Nokia)

Pamiętam jeszcze z czasów Nokii, że naprawdę dawała radę. Jest offline i za darmo.

Nie mam sensu inwestować w żadne zewnętrzne monitorki.

Opublikowano

Ja uzywam igo primo na telefonie.i nie widze wielkiej roznicy miedzy normalna navi.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mialem larka , teraz mam smartgps. Bez odblokowania smiga automapa porzyczona z neta. Koszt ok 150 zl a smiga az milo :)

Opublikowano
  • Autor

Wziąłem sobie samsunga galaxy s4 i zainstalowałem automape. Śmiga aż miło

Opublikowano

ja też jadę na automapie w tel(android)

Opublikowano

automapa-android :decayed: s5

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam Lark chyba 50.1 od 4-5 lat odblokowałem wgrałem auto mapę i śmiga :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ja dokładnie jak kol.Andrzej mam dodatkowo nawigacje Lark freebird 35,7 i jestem bardzo zadowolony.

Kupiona w hipermarkecie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.