Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a sprawdzałęs w końcu ta przepływkę? numery chociaż? w b6 przecież jest na wierzchu i nic nie trzeba rozbierać, w logach pokazuje za dużo...

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano

przepływka raczej do wymiany jest bo za duze wartosci pokazuje

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Przepływka niby wygląda na oryginał, ale czego teraz w chinach nie zrobią :), albo ktoś sam wkład wymieniał, na mój rozum mierzy za mało przy niskich obrotach i za dużo przy wysokich, w tym momencie bez wymiany na inna chyba nie dojdziesz ładu.

Opublikowano
  • Autor

No to ASO i wymiana :(

Opublikowano

Z boscha nie ma bo BEXa? Do bfb są na pewno

Opublikowano

Na intercars jest przeplywka boscha. Bfb i bex maja te same bodaj:-)

Opublikowano

0 280 218 063 nr boscha. BFB i BEX faktycznie maja to samo

Opublikowano

0-280-218-063 u mnie taka jest.

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam LOGI:

002, 118, 115

002, 020, 115

002, 020, 115 - autostrada

Nowa przepływka

Opublikowano

Teraz z przeplywka jest ok.

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano
  • Autor

Hehe musi oryginalny nie regenerowany BOSCH, a reszta jest ok cofanie zapłonów + turbo ??

Opublikowano

Turbo ok, cofanie jak widać, mogłoby nic nie cofać ale tak jak jest teraz to też nie powód do dużych zmartwień.

Opublikowano
  • Autor

czyli wirusa mozna zapuszczac :)

Opublikowano

nie lepiej kata wymienić na DP ?

Lepiej pokaż swoją turbawke po nocnych przejażdżkach po mieście :D

Opublikowano

Jak już tyle zrobiłeś to na Twoim miejscu ogarnął bym i te zapłony, podczas robienia programu więcej będzie można ugrać kuni :D

Opublikowano
  • Autor

ok to jakieś pomysły ?? Żeby to cofanie zlikwidować ??

Ogólnie to stan taki

- Świece Nowe 4 miesiące temu zakładane

- Cewki Nowe 4 miesiące temu zakładana

- DV nowe 4 miesiące temu zakładana

- N75 Nowe 2 tygodnie temu zakładane

- DP Nowe - Tydzień Temu

- Przepływomierz nowy Bosh

- Pompa Paliwa Nowa ma 4 miesiące temu zakładana

- Zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej nowe

- Test szczelności ok

- Rozrząd nowy

- Napinacz łańcucha wałka rozrządu nowy

- Olej Motul 5W40 X-CESS

Wszystko oryginalne nie zamienniki.

Opublikowano

Ciśnienie sprężania sprawdzałęś?

Opublikowano
  • Autor

jutro sprawdze

Opublikowano

ok to jakieś pomysły ?? Żeby to cofanie zlikwidować ??

Ogólnie to stan taki

- Świece Nowe 4 miesiące temu zakładane

- Cewki Nowe 4 miesiące temu zakładana

- DV nowe 4 miesiące temu zakładana

- N75 Nowe 2 tygodnie temu zakładane

- DP Nowe - Tydzień Temu

- Przepływomierz nowy Bosh

- Pompa Paliwa Nowa ma 4 miesiące temu zakładana

- Zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej nowe

- Test szczelności ok

- Rozrząd nowy

- Napinacz łańcucha wałka rozrządu nowy

- Olej Motul 5W40 X-CESS

Wszystko oryginalne nie zamienniki.

Zmienic na BMW :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.