Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zreanimowac kolor wnetrza swing


damian19886

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktos probowal czym malowac lub jakas inna metoda by przywrocic kolor swing?

Za wszystkie sugestie dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swing to taki niby czarny? ja mam u siebie i dobrałem farbę w mieszalni. na początku chciałem sprayem który po pomalowaniu dałby podobne uczucie jakby gumy. spraye firmy montana takie coś dają ale niestety koloru nie trafisz. to co w mieszalni mi dobrali to akryl mat, jak do malowania samochodów. jak będę miał w końcu czas i wolną lakiernię to będę robił próbę na zaślepce pod ręcznym.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany tematem bo typ od którego kupiłem furę namiętnie rzucał klucze między popielniczkę a drążek. Oczywiście pozostałości tej miłej w dotyku powłoki będę musiał zjechać papierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popielniczkę i ramkę drążka zmiany biegów mam zamiar malować czarnym matem, ale nie sprayem. spraye są jakieś takie nieczarne te najtańsze. ewentualnie można zrobić sprayem montany, on właśnie ma zbliżony wygląd tej powłoki i uczucie w dotyku. co do zdzierania to próbuj moczyć w gorącej wodzie + jakiś detergent i szorowanie. jak jest to ciepłe to lepiej schodzi. ja u siebie kiedyś zdarłem patyczkiem po lodach całą powłokę z pokrywki zapalniczki bo mi się nudziło w korku ;) przed malowaniem trzeba by tylko przematować troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale puszka takiego matu wyniesie Cię z 60 zł, bo chciałem dorobić kolor do swojego granatowego wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dorobiles? jest jakas roznica miedzy malowaniem a ori? ja potrzebuje tylko troszke takiej farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dorobiłem, bo to dla mnie bez sensu. Wolę sobie kupić dolną obudowę kierownicy niż obie malować. Za dużo roboty :)

Na pewno jest jakaś różnica, bo ori ma taką gumową powłokę, a nie wiem, jak ją osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar malować cały tunel bo ta powłoka jest wytarta paskudnie, jak to w pierwszych rocznikach... co do malowania plastików całkiem czarnych to jedyne co mogę polecić to dobra czarna baza lub akryl i może dodatkowo pasta matująca żeby ten mat był jeszcze bardziej matowy ;) do tego rozpuszczalnik nitro i utwardzacz akrylowy.

ewentualnie jak ktoś chce próbować spreyami to montana z serii gold (bardziej matowa) i kolor czarny.

kolor swing to już tylko dobieranie w mieszalni lakierów.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak malowałeś jak to wyszło? jak malowałeś to jakimi farbami? mi też by się przydało pomalować tunel ale trochę się boje jak to wyjdzie a może lepiej będzie kupić nowy tunel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti ma ograniczona palete kolorów , zreszta on i tak robi gumową powłoke a w środku ocierając sie o elementy pewnie wytarło by sie z czasem , ale można spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja dobrałem kolor w mieszalni, jest idealnie dobrany, jest chropowaty i matowy :) Ahaa i najważniejsze, nie ściera się:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja dobrałem kolor w mieszalni, jest idealnie dobrany, jest chropowaty i matowy :) Ahaa i najważniejsze, nie ściera się[emoji14]

Pod jaki kolor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...