Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polskie Menu i mapy do nawigacji miedzy zegarami


PabloD-vine

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Poszukuje materiałów i instrukcji do wgrania polskiego menu i kogoś kto ogarnia nagranie płyty w nawigacją w FIS miedzy zegarami:) nagrałem juz chyba ze 20 nośników według instrukcji z neta i zawsze wywala w jakiejś części wgrywania mapy w aucie. A Polskie menu?? słyszałem że da się to ogarnąć ale nie mogę wyszukać nigdzie z czym i jak się to zjada:)

Pomożecie?/



5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie ale nie pomoge bo już kupiłem z polskim menu oj sory ale w b7

Edytowane przez okidoki81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tą nawigacje ktoś ogarnia lub ma sprawdzony patent jak nagrać??

i jak Pablo spolściłeś...mnie się udało koledze zrobić, teraz mapki jeszcze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy taki problem mianowicie chciałem zrobić koledze aktualizacje oprogramowania i wszystko ładnie pięknie ale gdy wchodze w tryb serwisowy i sw download to co prawda widać komunikat jakie jest aktualne oprogramowanie ale poniżej zamiast wersji na płycie są 3 kropeczki i oczywiście nie można załączyć startu;////// jakas rada pomoc?? u mnie ta płyta działała w listopadzie;)

Edytowane przez PabloD-vine
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dołączam się do pytania.... czy można, jeśli tak to jak u kogo i za ile .... polski język w FISie no i aktualne mapy ... najlepiej całej Europy jednym... albo chociaż samą Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeezu...co to znaczy ?? :huh: Bagaznik Navigation System ? jesli tak to mam naped dla plyt w bagazniku i pomiedzy zegarami wyswietlacz gdzie pokazuja sie intrukcje... :) no i panelik sterowania obok zapalniczki...tak po blondykowemu to wytlumaczylem :)

Edytowane przez depechetom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeezu...co to znaczy ?? :huh: Bagaznik Navigation System ? jesli tak to mam naped dla plyt w bagazniku i pomiedzy zegarami wyswietlacz gdzie pokazuja sie intrukcje... :) no i panelik sterowania obok zapalniczki...tak po blondykowemu to wytlumaczylem :)

ja temat języka już ogarnąłem.Proste ale troszkę ryzykowne.15 min i bajeczka po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dzień doberek :)

czy mapa 2013/2014 to najnowsza mapa do małej nawigacji czy może pokazała się już gdzieś nowsza wersja?

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dzień doberek :)

czy mapa 2013/2014 to najnowsza mapa do małej nawigacji czy może pokazała się już gdzieś nowsza wersja?

Pozdrawiam

Andrzej

Nie. Jest 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ?

Kurde nie w temacie jestem. :facepalm:

Masz linka do sprawdzonej ???

Bo szukam na necie i na sprawdzonych forach i ani śladu aktualizacji na Polskę.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam bns 4,2 kolorowy wyświetlacz między zegarami... temat pl języka ogarnąłem, a z mapami walczę i walczę i tylko płyty lecą do kosza... brakuje mi już pomysłów... 2 mapy z neta, 3 komputery, 6 nagrywarek, 20 różnych płyt a ta złośliwa navi dalej nie chce gadać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba mieć szczęście do nagrywarki.

Wysyłam PW



Jest 2015

Przejrzałem neta i do małej navi nie ma map Polski 2015

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...