Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świetnie się prezentuje :thumbup1: nie sądziłem że to koło tak dobrze będzie wyglądać na aucie...

Opublikowano
  • Autor

Koło moze nie jest najładniejsze ale całkiem inaczej wyglada jak jest węższe

Opublikowano

troche dzisiaj podzialalem

drvnixsi.jpg

Będziesz rolował, bo coś chyba szukałeś kto ma. Do zacisku to chyba milimetry :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Będziesz rolował, bo coś chyba szukałeś kto ma. Do zacisku to chyba milimetry
no pasowało by zrolowac pare mm bo , felga do zacisku ma ok 2mm także miejsca w cholere :decayed:

dałem jeszcze folie na lampy

q63zk4y5.jpg

Opublikowano

Petarda jest Tomek, mega mi się podoba :shock3: , dobrze pooglądać, tylko napędzacie do kolejnych modów :decayed::naughty: rób fajne foty i kalendarz obowiązkowo :good:


Spokojnie możemy zaliczyć Twoje auto do tzw "ogień z d*py" :decayed::grin:

Opublikowano

Powiedź mi kolego czy jest różnica między B6 , a B7 ?

Opublikowano

Powiedź mi kolego czy jest różnica między B6 , a B7 ?

Już było o tym.... :whistling:

Opublikowano

Powiedź mi kolego czy jest różnica między B6 , a B7 ?

Już było o tym.... :whistling:

Przejrzałem 22 strony i znalazłem :) Świetne auto, aż by się chciało od razu swoje robić, ale najpierw trzeba naprawić :D

Opublikowano

Czekam na jakieś fajne foto [emoji6]

Opublikowano

Będziesz rolował, bo coś chyba szukałeś kto ma. Do zacisku to chyba milimetry

no pasowało by zrolowac pare mm bo , felga do zacisku ma ok 2mm także miejsca w cholere :decayed:

dałem jeszcze folie na lampy

A u Ciebie jeszcze z dystansami ? 2mm jak dojdzie nowa tarcza i klocek może się wyzerować ;)

Opublikowano

Będziesz rolował, bo coś chyba szukałeś kto ma. Do zacisku to chyba milimetry

no pasowało by zrolowac pare mm bo , felga do zacisku ma ok 2mm także miejsca w cholere :decayed:

dałem jeszcze folie na lampy

A u Ciebie jeszcze z dystansami ? 2mm jak dojdzie nowa tarcza i klocek może się wyzerować ;)

2mm do jarzma a ono nie zmienia swojej pozycji przy wymianie tarcz lub klocków, więc miejsca aż nadto :wink:
Opublikowano

tadammm :oklasky::oklasky::oklasky:

Opublikowano

szkoda,ze trzeba było podnieść ale i tak jest mieczowo z tymi rolkami :) Ja bym jeszcze wywalił wycierak tył...i tak mało używasz hehehe :)

Opublikowano
  • Autor

a właśnie że wycieraczka sie sprawdza , szczególnie w dłuższych trasach :wink:

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano

szkoda,ze trzeba było podnieść ale i tak jest mieczowo z tymi rolkami :) Ja bym jeszcze wywalił wycierak tył...i tak mało używasz hehehe :)

Świetna rada z wywaleniem tylnej wycieraczki. Promocja wiejskiego tuningu na forum nadal trwa :/

Opublikowano
  • Autor

szkoda,ze trzeba było podnieść ale i tak jest mieczowo z tymi rolkami :) Ja bym jeszcze wywalił wycierak tył...i tak mało używasz hehehe :)

Świetna rada z wywaleniem tylnej wycieraczki. Promocja wiejskiego tuningu na forum nadal trwa :/

każdy robi inaczej , ja akurat często używam wycieraczki i nie myśle jej wywalac

Opublikowano

Kaj jest ta sesnja?

Opublikowano

Będziesz rolował, bo coś chyba szukałeś kto ma. Do zacisku to chyba milimetry

no pasowało by zrolowac pare mm bo , felga do zacisku ma ok 2mm także miejsca w cholere :decayed:

dałem jeszcze folie na lampy

q63zk4y5.jpg

A jak te końcówki pasują do tłumika i do dokładki? Trzeba coś spawac czy pasuje na seryjna rurę 55 ? Dokładkę trzeba podcinac?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Do tłumika pasują , no przyspawać raczej je trzeba , dyfuzor trzeba troszke przyciąć bo koncówki są troszke szersze niż ori

pare fotek z Dynówki 2016 :wink:

jhvxh8ot.jpg

rslqkxge.jpg

cok5rupu.jpg

ws9rivmh.jpg

r62pcv58.jpg

3sz4bdbg.jpg

snrzn3bh.jpg

7bqczxj2.jpg

ie3nqfqj.jpg

wb9cbxv2.jpg

i27xrkzn.jpg

ox2m2idd.jpg

elld92m5.jpg

Opublikowano

Oszz, kocham ten kolor ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.