Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Widzieliscie to...ręce opadaja...


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

jakaś porażka z tego gościa chyba powinien psychiatre odwiedzić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to wczoraj w TV, pies nazywa się Czarny... i jest już w schronisku, zbadany, nic mu nie jest (fizycznie, bo psychika - kto to wie?).

Sam bym tą pałą bił tego kolesia...

Zresztą nie trudno było z tego materiału filmowego połapać się, gdzie mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda pieska. Mam nadzieję, że szybko przygarnie go jakaś dobra rodzinka i miłością pozwoli mu zapomniec o tym co przeżył.

Kawał gnoja, wypierał się materialu filmowego, a przecież on ta pałką tylko delikatnie głaskał psa....tacy ludzie potem mają dzieci, siadają za kierownicą samochodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skur..... inaczej nie da sie okreslic

kiedys bylem w podobnej sytuacji z kuzynem widzielismy jak paru kolesi katowalo kota ... duzo nie myslac skoczylismy po kije bo ich bylo wiecej :decayed: i skonczylo sie to dla nas 48h na dolku oni szpital i zarzuty za znecanie sie nad zwierzetami a nas policja pouczyla ze trzeba bylo ich wezwac nam chcieli postawic zarzut dzialania w afekcie czy jakos tak

i dziwie sie sasiada ze nie zareagowali wlasnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurw....a on powinien iść do domu towarowego kupić se metr gumy i strzelić w łeb albo na gałąź iść się powiesić ale znowu szkoda drzewa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go przuprowadził do mojego Amstaffa i dał mu taką gumke i niech go udeży ze dwa razy. Znam swojego psa... palce u rąk by mu poodgryzał!!! By go kur.. rozje... na strzępy!!! Ciekawe czy wtedy też by zgrywał cwaniaczka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pitolę :shocked:

dawać mi jego imię, nazwisko i adres ja mu jaja wyrwę z korzeniami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem właśnie akcje :angry: W tą niedzielę ludzie się zbierają pikietować przed domem tego pojeba..

\facet mieszka w Brwinowie(za Pruszkowem).. Pies jest cały i zdrowy, zgłosiło się już dziesiątki chętnych do adopcji psiaka.

A sąsiedzi zrobili tyle ile mogli, czyli kilka razy zgłaszali sprawę Policji, ale się nie interesowali, w końcu zadzwonili do TVN ici nagrali sytuację, zagrodzili mu bramę samochodem, żeby nie mógł odjechać i skończyło się przyjazdem policji. Zaznaczam, że sąsiedzi to dwie staruszki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...