Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przewody pod przednimi siedzeniam


slawi26

Rekomendowane odpowiedzi

A może jest to po prostu instalacja do czegoś co mogłoby tam być ale nie ma i nigdy nie było(np. grzane tyłki).

Wielu producentów aut zakłada pełną instalację elekt.,ale wcale nie musi ona być wykorzystana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też miałem podobny problem. W czasie sprzątania zauważyłem kable pod siedzeniem i nie wiedziałem do czego służą. Na forum znalazłem informację - ale nie pamiętam w którym miejscu - jakie kolory kostek do jakich odbiorników prowadzą przewody. I okazało się, że mam jaśki w oparciach, o których wcześniej nie wiedziałem bo nie było żadnych oznaczeń na szwach oparć. Moje przypuszczenia potwierdził facio, który szył mi pokrowce na siedzenia. Dodam jeszcze, że w kodach wyposażenia nie też nie znalazłem potwierdzenia, że mam poduszki boczne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka powietrzna w fotelach jest widoczna poprzez małe skórzane motylki z napisem AIRBAG. Jeżeli ich nie ma i nie ma odpowiedniego kodu, to nie będzie poduszek. Ostatecznie wątpliwości możesz rozwiać VAGiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 procent air bag

jednak twoje 100% to nie takie pewne bo airbag to kostka zółto-fioletowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :audi: :a4fan:Audi maniacy :) a ktoś myślał nad zasilaniem zmieniarki płyt CD ?? pozdrawiam .

:mysli::blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K...uźwa, przestańcie walić bezsensowne posty :kwasny: Jeżeli pod siedzeniami doprowadzone są przewody to albo el. stołki, airbag, podgrzewanie, albo wszystko naraz. Jeżeli nie ma tego i tego to widocznie coś było kombinowane z fotelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy z boku fotela w górnej części oparcia od strony słupka jest coś prostokątnego i twardego jeżeli jest to 101% są poduchy w fotelach i koniec fantazji o automatycznie podgrzewanych fotelach itp. a napinacze są w słupkach, co do zmieniarek to były montowane w bagażniku razem ze wzmacniaczem i tak pisze kniga a pod siedzeniem to może zmieścił by się discman :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Wiem ze post jest dość stary ale zastanawia mnie jedna rzecz:

- zielona kostka 4 przewody - podgrzewane fotele OK

- żółta kostka 2 przewody - poduchy OK

- czerwona kostka 1 przewód - do czego to jest? (parę postów wcześniej ktoś pisał ze to od czujnika czy pasy są zapięte, prawdo podobnie można to sprawdzić VAGiem ale jak i jak to aktywować?)

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...